Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 178 гостей на сайті

Детальніше...З  08 по 22 квітня  учні  Чемеринецької  ЗОШ  І-ІІ ст.. (директор Данилів  М.М.),  Дунаївської  ЗОШ І-ІІІ ст..  (директор    Федак  О.Я.),  Вишнівчицької  ЗОШ І-ІІ ст. (директор    Винярська  М.В.),  Білецької  ЗОШ І-ІІ ст. (директор    Кучковська  Г.В.),  Ладанецької ЗОШ І-ІІ ст. (директор   Коновалюк  Н.І.)  та  Виписківської  ЗОШ І-ІІ ст. (директор    Шиманський  М.А.)  взяли участь в акції зі збору макулатури.  Спільно з волонтерами області за виручені  кошти  планується придбати  тепловізор  для  воїнів  АТО  з  нашого  району. Учні  з  великим  завзяттям  і  відповідальністю  віднеслися  до  цієї  справи. Дана  акція  триває.

 

Детальніше...Учні та працівники Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко долучилися до плетіння маскувальної сітки для українських військових, які перебувають у зоні АТО. По завершенні роботи, її передадуть волонтерам, які доставлять маскувальну сітку нашим солдатам на схід. Сітка з необхідними матеріалами розташована у холі школи, тому кожен бажаючий може долучитися до доброї справи.

 

Детальніше...Згідно ПКМУ від 26.04.2013р. №444 «Про затвердження порядку здійснення навчання населення діям у НС», наказу МОН від 17.01.02 №27 «Про функціональну  підсистему  «Освіта і наука України» Єдиної державної системи запобігання реагування на НС техногенного і природного характеру», наказу  по школі-гімназії від 03.03.2015 року №35 та  плану основних заходів ЦЗ відділу освіти Перемишлянського району з метою перевірки здобуття учасникам навчально-виховного процесу знань і вмінь з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення НС, користування засобами захисту від її наслідків визначення правил пожежної безпеки та основ цивільного захисту у НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м. Перемишляни 16  квітня  2015 р. проведено  День  цивільного  захисту  та  комплексне   об’єктове тренування  (КОТ).

Метою  Дня ЦЗ та КОТ було:

- досягнення узгодження  в роботі керівного складу, командно-начальницького і особового складу формувань, педагогічного складу, учнів і навчального закладу, як об’єкта цивільного захисту в цілому, щодо виконання заходів запобігання і реагування на НС.

До проведення Дня ЦЗ залучили:

-         викладацький склад і технічний персонал навчального закладу;

-         керівний склад ЦЗ;

-         особовий склад невоєнізованих формувань ЦЗ;

-         учнів 2-11 класів.

Протягом  Дня  ЦЗ  з  постійним  складом,   невоєнізованими формуваннями та учнями проведено комплексне об’єктове тренування,  у процесі  якого відпрацювали  ввідні за темою: «Займання у приміщенні школи» та «Повітряна тривога». Всі формування під керівництвом Ільківа Н.І., Марків Н.М., Чайковської М.В., Колодія Л.М., Слюбик Г.С., діяли чітко, грамотно відповідно до розпоряджень начальника ЦО.

Організацію підготовки та проведення Дня ЦЗ та КОТ було  покладено на групу управління під керівництвом   Бучок О.Л.-  начальника штабу ЦЗ.

Класні керівники до 31.03.2015 року провели заняття та класні збори з питання «Про завдання учнів щодо підготовки та проведення заходів Дня ЦЗ та участі в них». Провели інструктажі з заходів безпеки під час проведення Дня ЦЗ із записом у журналах відповідної форми, перевірили   та   організували   додаткове   виготовлення    засобів індивідуального   захисту   органів   дихання,   поповнення    аптечок    засобами  профілактики  і  захисту  згідно  ввідних, провели обмірювання облич учнів, уточнили розміри протигазів .

На високому методичному рівні проведені відкриті уроки з ЦЗ в 2-а класі –вчитель  початкових класів Репета Н.П., в 8-б класі – вчитель фізики Закревська О.А.,в 10-а класі – вчитель історії Стрихалюк М.Й.

Відзначено кращі малюнки учнів : Париляк А.(6а кл.), Костів В. (7а кл.). Осадець Л. (9а кл.). Вішован Х.(9а кл.), Батури М.(8а кл.).

У військово-спортивній естафеті брали участь команди 10-х, 11-х класів. Переможець у військово-спортивній естафеті – команда 10-х класів.

Висновок: група управління з підготовки та проведення Дня ЦЗ та КОТ, евакокомісія, персонал  школи, невоєнізовані формування, учні з цілями та  завданнями  впоралися.   Захід проведено на достатньому рівні.

 

Детальніше...Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Уляни Кравченко за підтримки Бібрської міської ради організувала акцію «Великодній кошик для солдата АТО» з метою збору великодніх смаколиків для наших солдатів, які перебувають у зоні АТО. До неї долучилися учні 1 – 11 класів та їхні батьки. Акція тривала упродовж 30.03. – 03.04.2015 р. Координатор акції – заступник директора з виховної роботи Ковальчук М. Р.

 

Детальніше... В актовому залі Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко відбулася вистава «Наталка Полтавка» (за мотивами однойменної драми відомого  українського письменника І.П.Котляревського). Підготували її учні 7-А класу під керівництвом   класного   керівника   Гули Р.М.

Юні актори  майстерно зіграли  ролі Наталки, Горпини Терпелихи, возного Тетерваковського, виборного  Макогоненка, Петра, Миколи. Глядачі  почули багату живу народну українську мову, якою спілкували- ся герої,  дізналися про  життя і побут  селян на Полтавщині  кінця 19 ст. , відчули  внутрішню  красу і  духовне багатство  людей з народу.

На сцені звучали пісні. Дійство інформаційно та естетично   доповнювала мультимедійна презентація « І. П.Котляревський . Життя і творчість » .

 
Більше статтей...