Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 236 гостей на сайті

Детальніше...В рамках місячника озеленення та благоустрою проведено акцію ''Джерело просить'' у  навчально – виховному  комплексі  «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ»   с. Бачів Перемишлянського району. Учнями 8-9 класів під керівництвом вчителя біології Кузь О.М. впорядковано  та очищено території  навколо 2 джерел, зроблено зручні східці, якими можна дістатись до води.

Чиста і прозора вода тече по поглибленому учнями руслі очищеному від насипів та бруду.

Вода - цінний дар природи, джерело життя. Тому жителі села Бачів дякують учням за дбайливе та бережливе ставлення до природи.

 

Детальніше...

 

На зустріч прийшло чимало дітей: учні 2-4 класів та учні 5-11 класів. Під   час зустрічі лунали поезії Тетяни Фролової та пісні кобзаря Лайоша Молнара.
Репертуар Лайоша Молнара – цікавий та розмаїтий: думи «Пісня про Морозенка», «Дума про козацькі могили», «Виший, виший, кохана, мені», стрілецькі пісні, народні, жартівливі «Кучерява Катерина», «Як ішов я з Дебречина», багато творів на вірші Тараса Шевченка та власні твори.

Детальніше...

 

Детальніше...У неділю, 27 квітня, учні НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м. Перемишляни взяли активну участь у ІV фестивалі «Великодні гаївки», де були представлені різні фольклорні колективи району.
Учні 3-го класу виступили з гаївкою «Жучок», а учні 5–9 класів виконали гаївку з патріотичним мотивом «Вже Великдень настає». Підготували учнів учитель музики Звірко Л. Б. та педагог-організатор Сивуляк О.М. Кожен колектив отримав пам’ятні подарунки на згадку.

 

Детальніше...25.04.2014р. у школі було проведено ряд заходів присвячених пам’яті про трагедію на Чорнобильській АЕС. Активну участь у виховних заходах взяли учні 5-9 класів. Вчитель історії Лавнік М.С. ознайомила учнів з передісторією аварії на ЧАЕС.

Вчитель математики Штурмак М.С. розповів про правила поведінки у забрудненому середовищі і провів бесіду «Чорнобиль не має минулого». Повчальним був захід, організатором якого була вчитель української мови та літератури Яцків Л.І. «Чорнобиль… Біль… Пам’ять…», на якому розповіли про ліквідаторів на Чорнобильській АЕС

 

Детальніше...Двадцять третього квітня у Серниківському НВК було проведено ранок-реквієм "Дзвони Чорнобиля". Підготувала і провела захід вчитель Стельмах Ольга Степанівна. Діти хвилиною мовчання вшанували тих ліквідаторів катастрофи, які відійшли у вічність... Було переглянуто документальний фільм "Чорнобильська трагедія"

 
Більше статтей...