Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 163 гостей на сайті

Детальніше...Двадцять третього квітня у Серниківському НВК було проведено ранок-реквієм "Дзвони Чорнобиля". Підготувала і провела захід вчитель Стельмах Ольга Степанівна. Діти хвилиною мовчання вшанували тих ліквідаторів катастрофи, які відійшли у вічність... Було переглянуто документальний фільм "Чорнобильська трагедія"

 

Детальніше...Ось і настав Великдень. Всі з нетерпінням чекали цього свята і старанно готувалися до нього. В цей день у всіх був чудовий настрій, адже воскрес із мертвих Ісус Христос! У більшості з нас була можливість скуштувати смачної великодньої паски та яєць у колі своєї сім’ї, за спільним сніданком.

 

Однак є й такі, для яких свята Великодня не було таким радісним, адже вони святкували його без мами й тата. Серед них вихованці дитячого будинку № 1, що знаходиться у м. Львові на вул. Таджицькій, 23. Учні 10-го класу Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. О. Ковча, під керівництвом Підлужної В. І. та Манюк І. Р., вирішили відвідати цих дітей на передодні Великодня.  Це вже не перша їхня поїздка, тому усі були дуже раді зустрічі зі знайомими вже дітьми, а ще більше були раді за тих, кого там вже не зустріли. Вони не зустріли там хлопчика, мама якого через суд добилася опіки над ним. Також не зустріли дівчинку, її забрали у свою сім’ю прийомні батьки. Але як прикро було дізнатися, що лави вихованців поповнилися.

Детальніше...

 

Детальніше...Відповідно до плану заходів відділу освіти Перемишлянської районної державної адміністрації  з метою пошуку та підтримки юних талантів, 23 квітня 2014 року  у приміщенні  ЦДЮТ м. Перемишляни відділом освіти, ЦДЮТ, проведено районну оглядово-конкурсну виставку дитячої творчості з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та художніх ремесел  „Великодні візерунки ” -2014, підбито підсумки.

Детальніше...

 

Детальніше...11 квітня 2014 року проведено День довкілля у Свірзькій ЗОШ І-ІІІ ст. Кожен клас прибрав закріплену за ним територію. Упорядковано біля пам’ятника загиблим односельчанам, прибрано територію біля шкільної котельні, упорядковано клумби біля школи , проведено благоустрій спортивного майданчика, побілено плодові дерева у шкільному саду.

У благоустрої взяли участь учні, вчителі та технічний персонал школи.

 

Детальніше...2-4 квітня  2014 року на базі Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко, НВК «Середня загальноосвітня  школа-гімназія» м.Перемишляни  та  Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім.О.Ковча  відбулися засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти.

Розглянуто клопотання атестаційних комісій І рівня та проатестовано 98 осіб. За результатами атестації прийнято рішення про відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям «спеціаліст вищої категорії» 65 педагогам, 2 - про відповідність раніше присвоєним педагогічним званням «вчитель-методист», 1 - про відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист», 39 – про відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель»; 8 – про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої», 3 – про  присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист», 4 – про присвоєння педагогічного звання «старший учитель». Визнано такими, що не відповідають  раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» 5 педагогів та не відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 5. Ознайомившись із довідками експертних груп та характеристиками, комісія прийняла рішення про відповідність займаним посадам 8 керівників ЗНЗ та 1 заступника директора з навчально-виховної роботи. Проатестовано 2 методистів районного методичного кабінету і прийнято рішення про відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям «спеціаліст першої категорії»

 
Більше статтей...