Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 253 гостей на сайті

Детальніше...З 03 по 21 березня у Липовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Перемишлянського району проходив місячник, приурочений 200-річчю від дня народження Т.Шевченка.

Заходи місячника стартували 03 березня. Цього дня пройшла загальношкільна лінійка, на якій було оголошено план відзначення ювілею Кобзаря у Липовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Учнівський актив школи випустив загальношкільну стінгазету «То була дивовижна зоря…», присвячену 200-річчю від дня народження Шевченка.

Детальніше...

 

Детальніше...З 17-21.03.2014р. у Перемишлянській ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Ковча було проведено Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

«Я вас вітаю дорогі учні із цим святом. Бажаю подружитися з книгою, яка допоможе вам пізнати навколишній світ, розширити ваші знання. І чим би ви не захоплювались: історією, технікою, природознавством, математикою на допомогу вам завжди прийдуть книжки». Такими словами відкрила свято бібліотека Лобода К. Є.
Цікаве і веселе свято підготували також учні 2-А класу із словами:
«Тиждень книги!» - зазвучало
Серед міста, як сигнал.
За годину місто стало
Як один читальний зал.
В школі було оформлено яскраве оголошення, де було висвітлено план проведення тижня книги, правила поводження книги, теми бесід, вікторин, огляди книг, конкурси.
Було проведено екскурсію для учнів 1-2 класів у шкільну бібліотеку, де учні стали її читачами.
Бібліотекар побажала учням гарного відпочинку на канікулах, а також багато зустрічей з новими цікавими книгами.

 

Детальніше...З 10-14. 03.2014р. у Перемишлянькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім.О.Ковча практичним психологом, педагогом організатором та вчителями права було проведено Тиждень правових знань за таким планом:

10.03.2014р.
а) Класними керівниками провести години спілкування, бесіди, конкурси на правову тематику.
б) Конкурс малюнків на теми: «Права дитини в малюнках», «Права очима дітей».(Дідух К.Є. , Цудна О. Г.)
в) Бесіда практичного психолога з учнями 7-х класів на тему: «Злочин можна попередити». (Дідух К. Є.)

11.03.2014р.
а) Розгадування кросвордів, ребусів на правову тематику на уроках правознавства у 9-10 кл. (Білобрам І. В.)
б) Бесіда-лекція працівника міліції з учнями 7-9 класів на теми: «Насильство в сім’ї», «Насильство серед молоді» (Гета Р. Р.)
в) Анкетування учнів 9-х класів на тему: «Закони й правоохоронні органи».
(Дідух К. Є., Цудна О. Г.)
12.03.2014р.
а) Проведення соціологічного опитування «Діти та молодь про свої права» (Дідух К. Є., Цудна О. Г.)
б) Виставка малюнків «Права дитини в малюнках», «Права очима дітей».(Цудна О. Г.)

13.03.2014р.
а) Оголошення результатів конкурсу малюнків.
б) Тренінг з 8-А «Підлітки мають знати свої права та обов’язки»
в) Бесіда з дітьми групи ризику та контролю на тему: «Незнання законів не   звільняє нас від відповідальності».

14.03.2014р.
а) Загальношкільний виховний захід «Знай свої права».
б) Підбиття підсумків проведення тижня правових знань

 

Детальніше...20 березня 2014 року на базі ДНЗ «Дзвіночок» м.Перемишляни проведено районний семінар педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів на тему: «Технології педагогічного спілкування з родиною».
Під час семінару учасники мали змогу поглибити та активізувати свої знання у напрямку співпраці ДНЗ та родини, ознайомитися із інноваційними технологіями педагогічного спілкування з родиною, отримати практичні рекомендації щодо їх використання у навчально-виховному процесі, оглянути виставки «Родинне дерево», «Сімейні реліквії».

 

Детальніше...У рамках відзначення 200-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка 17 березня 2014 року у Свірзькій ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено Шевченківські читання «Вінок слави Кобзареві», які підготували учителі-словесники.
У читаннях взяли участь учні 1-11 класів. Переможцями конкурсу стали учні: Кисіль Вікторія (3 кл.), Єдинак Вікторія (5 кл.), Сеньківська Мар’яна і Свачій Тетяна (8 кл.), Дворак Богдан (9 кл.), Готь Наталія ( 11 кл.). Конкурс сприяв розвитку ораторських навичок в учнів.
Тарасові Григоровичу Шевченкові, великому синові українського народу і його пророкові, який зупинив самознищення української нації, був присвячений   літературний вечір «Наш пророк». Свято   підготували учні 8-9 класів Свірзької ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом   учителя укр. мови і літ. Демкович Г.Й. У святі взяли участь учні 1-11 класів, учителі, батьки. Свято допомогло учням усвідомити життєвий подвиг поета, проникнутися повагою до нього, зацікавитися творчістю.

 
Більше статтей...