Детальніше...

У січні–серпні 2019 року обсяг сільськогосподарського виробництва у Львівській області відносно січня–серпня 2018 року зріс на 0,9%.

Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Львівській області.

Детальніше...

 

Детальніше...

19 вересня, в м. Київ, представник департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Борушок, а також представники 17 органів місцевого самоврядування Львівщини взяли участь у конференції щодо реформи управління земельними відносинами.

На конференції також були присутні представники уряду, комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики, представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування, пайовики та аграрії зі всієї України.

Детальніше...

 
Детальніше...

У дитячий будинок сімейного типу, який функціонує у с.Завада Мостиського району, влаштували на спільне виховання та проживання 3 дітей, позбавлених батьківського піклуванн, які між собою є рідними братами.

Тепер у цьому дитячому будинку сімейного типу вже виховується 9 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині триває міжнародна науково-практична конференція «Сільський туризм, як засіб реалізації підприємницьких ініціатив осіб з інвалідністю», яка триватиме два дні.

Під час заходу обговорять доступність туристичних послуг для осіб з інвалідністю, порушать питання сільського туризму як шанс економічного добробуту осіб з інвалідністю та їх соціалізації, розглянуть міжнародний досвід розвитку сільського туризму для осіб з інвалідністю.

Детальніше...

 
Детальніше...

Зустріч з громадянами відбулась сьогодні, 19 вересня, у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації.

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський заслухав пропозиції та зауваження громадян, які стосувались неправомірного виселення мешканців із житлового будинку, вирішення проблемних питань сімей загиблих військовослужбовців, створення об’єднаних територіальних громад, відновлення газопостачання в житловому приміщенні, можливих корупційних правопорушень, вчинених посадовими особами та питання у сфері служби у справах дітей.

Детальніше...

 
Детальніше...

Впродовж трьох тижнів, з 18 вересня по 4 жовтня, в межах XII Екуменічного Соціального Тижня «Відповідальність vs популізм», у холі Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського Католицького університету (вул. Козельницька, 2а) експонуватимуть витинанки, виготовлені жінками – громадськими діячками України. Тема виставки – «Дерево» як символ життя.

Серед майстринь: мама Андрія  Кузьменка (Скрябіна); Оксана Винницька-Юсипович, почесний консул Канади в Україні; Наталія Бучинська, народна артистка України; Ольга Філатова-Кривецька, засновниця комплексу Edem Resort Medical and SPA; Олена Заблоцька, лікарка-стоматолог клініки Заблоцьких; Андріана Мальська, співзасновниця Благодійного фонду «Здорові діти», Галина Маслюк, почесний консул Казахстану в Західній Україні; Христина Береговська, дослідниця мистецтва діаспори; Юлія Жижко,  керівниця ГО «Ділові жінки Львівщини»; Ольга Децик, президент Благодійного фонду «Немовля», Наталя Климовська, проректор із розвитку та комунікацій УКУ.

Детальніше...

 
Детальніше...

19 вересня – День народження Бернської конвенції, Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі.

Конвенцію підписано 1979 року у м.Берн (Швейцарія).

Детальніше...

 
Детальніше...

Цієї осені Яворівський національний природний парк традиційно організовує Молодіжний фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо», який присвячений Всесвітньому дню туризму.

Фестиваль відбудеться 28 вересня з метою розвитку туризму на природоохоронних територіях, збереження та формування екокультурного рівня молоді, популяризації української туристичної пісні, створення престижу та позитивного іміджу регіону Розточчя.

Детальніше...

 
Детальніше...

Управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації запрошує до подання заявки  до Фінсько-українського трастового фонду щодо проектів з переведення діючих газових або будівництва нових котелень з використанням біомаси.

Подати заявку на отримання грантового фінансування мають змогу органи місцевого самоврядування та бізнес до 31 жовтня 2019 року в паперовому та електронному вигляді на адресу Держенергоефективності (пров.Музейний, м.Київ, 01001) та e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальніше...

 
Детальніше...

У п’ятницю, 13 вересня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Василя Лозинського відбулось засідання обласної комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

За підсумками обговорення члени обласної комісії дійшли висновку, що повні пакети необхідних документів уже готові для облаштування 6 мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту. Це стосується міста Городок, села Сілець Сокальського району, села Велике Колодно Кам’янко-Бузького району, села Муроване, селища міського типу Запитів Кам’янко-Бузького району (реконструкція) та села Борщовичі Пустомитівського району (реконструкція).

Детальніше...