Детальніше...

Сьогодні, 24 травня, у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся захід «Другий етап реформи адміністративно-територіального устрою: формування нових районів».

Привітав учасників заходу перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 
Детальніше...

В неділю, 26 травня, з 14:00 до 18:00 у Ботанічному саду Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться День відкритих дверей «Веселкові барви в саду».

Адміністрація ботанічного саду запрошує всіх охочих відвідати  установу, за адресою вул. Черемшини, 44.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 24 травня, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І. Шалапський разом з головою районної ради Р. Андрусишиним та заступником міського голови Й. Кузьмою вшанували пам’ять героїв, що поклали своє життя за волю України. Керівники  поклали  квіти до могил учасників АТО (с. Брюховичі і с. Коросно), фотостенду «Небесна Сотня» та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі.

Детальніше...

 
Детальніше...

24 – 25 травня на річках басейну Західного Бугу очікується продовження підйому рівнів води на 0,1 – 0,6 м над рівнями 24 травня на 04 год. Про це інформує Львівський регіональний центр з гідрометеорології.

При цьому зберігається можливість досягнення відміток затоплення прирічкових населених пунктів, госпоб’єктів та будинків в сс.Волиця, Селець, Межиріччя та м.Червоноград у Сокальському районі Львівської області.

 
Детальніше...

24 травня у Львові за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі України  триває Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Технічне регулювання для розвитку науки, освіти, бізнесу».

Участь у заході взяв Перший віце-прем'єр міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України  Степан Кубів та перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 
Детальніше...

У четвер, 30 травня, відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).

Земельні аукціони проведуть на електронному майданчику ДП «СЕТАМ».

Детальніше...

 
Детальніше...

23 травня, у Зашкові відбулись  урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті полковника Армії УНР, голови Проводу українських націоналістів  Євгена Коновальця.

Представники влади,  громадськість поклали квіти до пам’ятника  Євгену Коновальцю та спільно виконали Державний Гімн України.

Детальніше...

 

Детальніше...Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що з 1 квітня припиняється фінансування закладів охорони здоров’я «за червоним списком».

У 2018 році МОЗ України тимчасово на перехідний період, з метою підсилення фінансової спроможності закладів охорони здоров’я комунальної власності запровадило дві моделі оплати послуг: за «червоним» списком для пацієнтів, які були раніше прикріплені до закладу, та за «зеленим» списком для пацієнтів, які фактично уклали декларацію.

Детальніше...

 
Детальніше...

У лікарні імені Мечнікова у Дніпрі помер 48-річний Роман Досяк, боєць зі села Ліщин на Жидачівщині.

Герой був поранений у ніч на 18 травня у районі Кримського. Куля потрапила у голову. Того ж дня, о 9.30, його з аеропорту доставили до лікарні в Дніпрі.

У Романа Досяка залишилась дружина та двоє дітеє.

Роман Досяк був бійцем 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

 
Детальніше...

У неділю, 26 травня,  Львівщина урочисто відзначить Свято Героїв.

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

"О 09:30 стартує естафета студентів Львівського державного університету фізичної культури з Білогорщі – місця, де загинув Роман Шухевич. Студенти пронесуть вогонь центральними вулицями міста на Личаків, на 76-те поле, де поховані воїни Української Галицької армії та сучасні герої, що загинули під час російсько-української війни”, - наголосив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Детальніше...