10 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду із заступником голови РДА Н.Гавінською та керівником відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ. На нараді обговорювалися питання функціонування пришкільних таборів. Під час наради керівник відділу освіти поінформувала, що 17 пришкільних таборів на території району функціонують у нормальному режимі. Школярам організовується змістовне дозвілля, зокрема краєзнавчі поїздки до історичних та релігійно-відпустових місць Львівської області.

 

Детальніше...10 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів розширену нараду із представниками житлово-комунальних та бюджетних установ району. Під час наради обговорювалися питання підготовки до нового опалювального сезону 2013-2014 рр.; про планові показники стану підготовки до нового опалювального сезон та про  стан заборгованості населення із сплати за комунальні послуги та шляхи її погашення.

 

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул закликав голів Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької облдержадміністрацій ефективно використати шанс, який дає Україні та безпосередньо регіонам підготовка і подача заявки на проведення Зимової Олімпіади-2022. Нагадаємо, що Олександра Вілкула указом Президента України призначено головою Оргкомітету з підготовки заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення в 2022 році зимових Олімпійських і Паралімпійських ігор в Україні.
Олександр Вілкул зазначив: «Такі світові змагання, як Олімпіада, та підготовка до них – це реальний шанс для країни та регіонів удосконалити інфраструктуру, створити нові робочі місця та підвищити імідж на міжнародній арені. Регіони мають використати цей шанс».

Детальніше...

 

Детальніше... 9 червня 2013р. у РНД м. Перемишляни, НД м. Бібрка, НД с. Брюховичі відбувся районний огляд-конкурс драматичних колективів «Театральний форум – 2013», у якому взяли участь 24 драматичні колективи сільських Народних домів. Журі конкурсу було представлене у складі керівника відділу культури О. Гавінської, директора РНД В. Теодоровича, режисера народного самодіяльного театру З. Козака та методистів РНД Г. Медвідь, О. Козак, О. Алісової.

Детальніше...

 

8 червня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців. Дипломи бакалавра отримали 476 юнаків та дівчат. З них 208 осіб, які навчались за державним замовленням, отримали звання лейтенанта та направлені для проходження служби у територіальні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Решта молодих людей продовжать навчання здобуваючи освітньо-кваліфікаційний рівень магістра та спеціаліста.

Детальніше...

 

7 червня Віце-Прем’єр-Міністр України Олександр Вілкул провів Всеукраїнську селекторну нараду з питань реалізації державних житлових програм.

Зокрема, обговорили реальний стан реалізації програм із здешевлення вартості іпотечних кредитів, будівництва доступного житла, молодіжного пільгового кредитування, забезпечення житлом інвалідів війни, кредитування індивідуальних сільських забудовників («Власний дім»). Також проаналізували стан надання адміністративних послуг населенню засобами поштового зв’язку.

Детальніше...

 

Детальніше...7 червня перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій провів спільну нараду із заступниками голови райдержадміністрації Н.Гавінською, В.Денейчуком, заступником голови Перемишлянської районної ради В.Винницьким та начальником відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА З.Дідухом. Обговорювалися питання організації святкувань Дня Конституції України 28 червня 2013 року. 27-28 червня очікується приїзд у м.Перемишляни Польської делегації, яку запрошено взяти участь у святкуваннях.

 

7 червня засДетальніше...тупник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. На комісії розглянуто 46 заяв.

 

Детальніше...7 червня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу нараду із заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком, начальником відділу містобудування та архітектури Б.Городечним. Під час наради обговорювалося питання обстеження та інвентаризації об’єктів охорони культурної спадщини на території району.

 

7 червня відбулась зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Віктора Шемчука з представниками компанії VOSS Automotive GmbH з питань будівництва заводу із виробництва комплектуючих для автомобільної промисловості.
У складі іноземної делегації на зустрічі були присутні директор з питань персоналу Кай Уве Отто, а також директор з фінансових питань Байсель Карстен. Метою їх візиту стало отримання підтримки обласної влади у реалізації інвестиційного проекту на території регіону.
Зазначимо, що VOSS Automotive GmbH розробляє і виготовляє труби та з’єднання для транспортних засобів, які застосовуються в пневматиці, а також паливні та гідравлічні вихлопні системи.

Детальніше...