24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

«Нам потрібні мобільні працівники, які зможуть дуже швидко   адаптуватись до потреб ринку праці», – сказав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало на зустрічі з   представниками колективів Червоноградського гірничо-будівельного   ліцею та Вищого професійного училища №11.

Детальніше...

 

Детальніше...9 грудня під головуванням заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Наталії Гавінської відбулося засідання координаційної ради з питань молодіжної політики. На порядок денний було винесено питання про організацію та проведення святкових заходів до дня Святого Миколая, а також про стан реалізації на місцевому рівні молодіжної політики впродовж IV кварталу у 2013 році. Згідно з Указом Президента України від 27 листопада 2013 року №653/2013 заступник голови РДА наголосила на питанні проведення заходів для дітей з приводу новорічних і різдвяних свят, зокрема вручення до дня Святого Миколая подарунків дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям із малозабезпечених сімей та дітям, які залишилися без догляду. Під час засідання було узгоджено дату і час проведення у районному Народному домі м. Перемишляни – 17 грудня о 12. 00 год – районного театралізованого ранку «Йде Святий Миколай» з врученням солодких подарунків категорійним дітям.

 

9 грудня під час апаратної наради, що відбулась під керівництвом голови Львівської ОДА Олега Сала, керівники структурних підрозділів прозвітували про результати нещодавніх зустрічей із представниками місцевого самоврядування області.

Детальніше...

 

Протягом 11 місяців 2013 року великі підприємства, які перебувають на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування  великих платників у м. Львові МГУ Міндоходів, сплатили до державної скарбниці 898,8 млн. грн. податку на додану вартість. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата зросла на 60,3 млн. грн. або на 7,2 відсотка.

Детальніше...

 

9 грудня голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало під час апаратної наради офіційно представив першого заступника голови облдержадміністрації – Строчила Олексія.
Олег Сало побажав новопризначеному  заступнику плідної роботи на займаній посаді.

 

Детальніше...Голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський відвідав приватне підприємство «Добробут», що займається виробництвом хліба та хлібобулочних виробів у м. Перемишляни. Метою візиту було ознайомлення із процесом та технологіями випікання хлібобулочних виробів, а також детальне вивчення проблем ведення бізнесу в сучасних умовах. У супроводі директора підприємства Василя Келестина голова РДА оглянув приміщення підприємства, ознайомився із устаткуванням та побутовими умовами праці. На підприємстві, де працює 16 осіб, середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника становить 1300 гривень. В. Келестин також розповів, що нині продукцію реалізовують з лотків та на ринках, однак уже до кінця цього року планується відкриття магазину хлібобулочних виробів та лінії кондитерських виробів з виробництва печива, пряників, круасанів, рулетів, тортів. Відтак додатково буде створено 4 нових робочих місця.  

 

Протягом 7 грудня аварійними бригадами ПАТ «Львівобленерго» у складі 14 бригад, 47 осіб та 14 одиниць техніки проводились роботи з ліквідації аварій та відновлення електропостачання населених пунктів.

Детальніше...

 

Голова Львівської ОДА Олег Сало 7 грудня побував у Жовківському районі, де обговорив соціально- економічні та культурні питання з керівниками райдержадміністрації, районної ради, міськими, селищними та сільськими головами.

Детальніше...

 

Детальніше...Питання формування Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2014 рік і пошук шляхів розв’язання проблем місцевої громади стало основною темою робочої зустрічі, що відбулася 7 грудня за участі обласного керівництва в особі директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олексія Титаренка та керівників району – голови Перемишлянської райдержадміністрації Ореста Краєвського, першого заступника Івана Роя, заступників В’ячеслава Денейчука, Наталії Гавінської, а також керівників структурних підрозділів РДА, міських і сільських голів району. 

Детальніше...

 

Сьогодні, 6 грудня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало взяв участь в урочистому  спецпогашенні поштового набору «Святий Миколай». Також спеціально виготовленим святковим штемпелем спецпогашення здійснили  Генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Костянтин Кривенко, директор Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Василь Веселий та директор дитячого будинку змішаного типу «Вишенька» Оксана Вихопень.

Детальніше...