Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...28 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій зустрівся з представниками інформаційно-технологічної мережі „Світ добрих справ GALTOR”. В ході розмови обговорювалася можливість покращення послуг з доступу мешканців Перемишлянського району до мережі Інтернет, особливо, шкіл, сільських рад та інших користувачів з віддалених населених пунктів району.

 

З 1 квітня 2012 року відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік” величина прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, становить 838 грн. Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

У зв’язку з цим збільшується і цілий ряд пенсійних виплат, а саме:


-   мінімальний розмір пенсії за віком  відповідно до ст. 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”;
-    мінімальний розмір пенсій по інвалідності військовослужбовцям та пенсій по втраті годувальника, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”;
-    мінімальний розмір пенсій по інвалідності та в разі втрати годувальника, призначених відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”;
-    мінімальний розмір пенсій для інвалідів внаслідок аварії на ЧАЕС відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011        № 1210.

Детальніше...

 

Детальніше...Перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, заступник голови РДА В.Денейчук продовжують інспектувати сільські ради щодо прибирання підпорядкованих їм територій від сміття. 28 березня заступники голови РДА оглянули результати прибирання придорожніх смуг біля с.Затемне, а також центральної дороги с.Коросне, де на сьогоднішній день здійснюється прибирання.

Також заступники голови РДА оглянули хід робіт, які ведуться із ремонту частини дороги „Куровичі-Рогатин”. Зокрема, працівниками філії „Перемишлянський райавтодор” під безпосереднім керівництвом начальника даної установи проводиться ремонт відрізку дороги на виїзді з м.Перемишляни біля автозаправної станції.

 

Детальніше...27 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Перемишлянській райдержадміністрації. На комісії заслуховувалася інформація про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней та проведення заходів по профілактиці та боротьбі цим захворюванням. Також затверджувався план комплексних заходів щодо забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки в Перемишлянському районі.

 

Детальніше...27 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у засіданні президії Перемишлянської районної ради. У порядок денний внесено ряд питань. Зокрема, затвердження звіту про виконання районного бюджету Перемишлянського району за 2011 рік; про затвердження розпоряджень голови Перемишлянської райдержадміністрації; про роботу комісії з вивчення стану виконання ремонту доріг у Перемишлянському районі, створеної рішенням VII сесії VI скликання від 29.12.2011 року №136, та про стан автомобільних доріг у Перемишлянському районі; про розроблення схеми планування території, яка розташована за межами населеного пункту, під будівництво сміттєзвалища та інші питання.

 

Детальніше...27 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук, заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький здійснили виїзд до Корелицької сільської ради. Метою візиту був огляд придорожніх смуг стосовно очищення їх від сміття. Спільно із головою Корелицької сільської ради В.Яремківим оглянули частину придорожньої смуги, яка межує із Івано-Франківською областю.

 

Шановні мешканці Львівської області!

Головне управління з питань НС облдержадміністрації інформує, що в період 24-25 березня на території 15 районів області та 5 міст обласного значення виникло 76 пожеж, пов’язаних із самовільним спалюванням рослинності та її залишків, внаслідок чого завдано непоправимої шкоди довкіллю. Така ситуація склалась внаслідок самовільного випалювання населенням сухої рослинності. До гасіння пожеж  залучаються значні сили пожежно-рятувальних підрозділів Головного територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій в Львівській області, служб цивільного захисту області, установ та управлінь центрального і обласного підпорядкування, а також витрачаються значні матеріальні ресурси.

Детальніше...

 

Детальніше...Задля реалізації нових соціальних ініціатив Президента України передбачено додаткові обсяги фінансування заходів соціального спрямування для інвалідів. Про це повідомлялося сьогодні, 26 березня, під час селекторної наради під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка.

У цьому році вперше в Україні запроваджується окрема державна підтримка сімей, які виховують дітей із дитячим церебральним паралічем. В 2012 році в рамках нової Державної програми на Львівщині очікується проведення реабілітації 1078 дітей віком до 18 років, хворих на ДЦП, в Міжнародній клініці відновного лікування.

Детальніше...

 

Детальніше...26 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА Н.Гавінської провів нараду, на якій обговорювалось питання стану проведення інвентаризації та паспортизації туристичних об’єктів, розташованих на території району. У нараді взяли участь керівники та представники управління економіки,  архітектури, районного управління Держкомзему.

 

26 березня застДетальніше...упник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук здійснив Детальніше...об’їзд трьох сільських рад району з метою перевірки виконання робіт із прибирання території та придорожніх смуг від сміття. Зокрема, заступник голови РДА  побував на відрізку дороги Перемишляни-Куровичі, де в цей час здійснювалося прибирання. Короснянський сільський голова Р.Ясінський повідомив, що протягом двох днів дана територія буде повністю очищена від сміття. Не оминув своєю увагою заступник голови райдержадміністрації і міський стадіон м.Перемишляни, де 24 березня проведено толоку, відремонтовано лавки-сидіння для вболівальників, встановлено додатково три лавки, облаштовано волейбольний майданчик та висаджено 60 саджанців дерев хвойних порід. Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА О.Науменко довів до відома заступника голови РДА, що у толоці брали участь близька 20 осіб, серед яких представники відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, ФСТ „Колос” та федерації футболу Перемишлянського району. Наступною сільською радою, яка здійснює благоустрій своєї території, була Ушковицька. В.Денейчук спілкувався із Ушковицьким сільським головою П.Горецьким, який особисто взяв участь у прибиранні. Заступник голови РДА побував на території Брюховицької та Вовківської сільських рад, які також беруть активну участь у місячнику благоустрою та озеленення. На відрізку дороги Перемишляни-Брюховичі на допомогу сільським радам вийшли працівники філії „Перемишлянський райавтодор”.