Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

23 вересня в районному Народному домі (м.Перемишляни) відбудеться концерт художніх колективів Золочівщини

Початок о 16.00 год.

Вхід вільний

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості вивчення світового досвіду втілення реформ та його адаптації до українських умов. Про це Глава держави сказав під час засідання Комітету з економічних реформ.

«Ми чітко усвідомлюємо, що в тих умовах, в яких зараз живе світ, в умовах світової кризи, інших шляхів немає. Якщо ми не побудуємо сучасну, модернізовану гнучку систему, яка буде реагувати на ті виклики, які є сьогодні перед нами, перед нашою країною - ми будемо пасти останніх», - сказав Президент.

Сьогодні, наголосив Президент, люди очікують значного підвищення рівня життя та добробуту - однак рухатися вперед без розбудови національної економіки та вирішення проблем, які накопичувалися роками, неможливо.

«Тому давайте поговоримо відверто, дамо оцінку і будемо йти вперед», - сказав Віктор Янукович.

 

Як повідомили у Департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, упродовж січня-грудня 2012 року в усіх сферах економічної діяльності за рахунок усіх джерел фінансування в області створено 49 297 нових робочих місць, що становить 114,00 % від річного завдання (43 250 робочих місць).

Детальніше...

 

На виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу» у Львівській області створено єдину систему екстреної медичної допомоги, яка функціонує з 01січня 2013 року, – про це повідомив заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА Іван Груник під час проведення Всеукраїнської селекторної наради під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка.

За словами Івана Груника, загальна кількість бригад швидкої медичної допомоги у Львівській області складає 168 одиниць, у тому числі – 90 – фельдшерські бригади, 78 – лікарські бригади, з них для надання допомоги дітям – 10 бригад.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович висловив співчуття у зв'язку зі смертю відомого громадського та політичного діяча, українського дисидента Михайла Гориня.
Пішла з життя людина, яка стояла у витоків створення незалежної Української держави, йдеться у співчутті Президента рідним та близьким покійного.
«Україна втратила людину, чий внесок у справу консолідації нашого суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави важко переоцінити. Світла пам'ять про Михайла Миколайовича завжди буде у наших серцях», - зазначив Президент.

 

Детальніше...16 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі начальника управління агропромислового розвитку РДА О.Лоїка провів робочу зустріч із представниками ТзОВ «Аґрокультура». Дане підприємство орендує у Перемишлянському районі земельні ділянки та проводить господарську діяльність. Під час зустрічі обговорювались питання співпраці. Керівник райдержадміністрації О.Краєвський в ході спілкування із представниками підприємства наголосив на кількох важливих моментах роботи ТзОВ «Агрокультура» у районі, зокрема, підвищення уваги до експлуатації земель, надання допомоги органам місцевого самоврядування, на території яких використовується земля, а також вжиття заходів щодо використання, які заросли чагарниками.

 

15 січня відбулося засідання робочої групи Координаційної ради обласної державної адміністрації з питань розвитку туризму, організоване Департаментом міжнародного співробітництва та туризму обласної державної адміністрації.

Під час засідання робоча група обговорила питання активізації пропаганди та популяризації туристичної привабливості Львівщини в Україні та за кордоном, зокрема, в мережі Інтернет та у ЗМІ через створення та поширення промоційних роликів, путівників, відкриття нових туристично-екскурсійних маршрутів, проведення інформаційно-пізнавальних турів, організації туристично-привабливих акцій.

Детальніше...

 

Таке доручення Міністерству охорони здоров'я дав Микола Азаров 16 січня під час засідання Кабінету Міністрів.

«Медики попереджають, що на нашу країну насувається епідемія грипу. Захворювання зафіксовані в сусідніх Чехії та Польщі. Нічого дивного у сезонної епідемії немає. Питання в тому, щоб країна була стовідсотково до неї готова», - зазначив Прем'єр-міністр. Він нагадав, що відповідне завдання поставив МОЗ ще на початку зими.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості подальшого динамічного розвитку українсько-китайського стратегічного партнерства. Про це Глава держави сказав під час зустрічі з членом Державної ради Китайської Народної Республіки, Міністром оборони КНР Ляном Гуанлє.

Детальніше...

 

15 січня під час збору керівного складу цивільного захисту Львівської області з підведення підсумків роботи у 2012 році та визначення основних завдань на 2013 рік голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк наголосив, що створення єдиного центру управління та розвиток державно-приватного партнерства – це одні з ключових чинників, над якими потрібно працювати зараз аби своєчасно ліквідовувати надзвичайні ситуації в майбутньому.

Детальніше...

 

15 січня у Палаці Потоцьких відбулась презентація книги Романа Лубківського і Василя Пилип’юка «Володар кам’яного персня», присвячена постаті Героя України, багатолітнього директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Григоровича Возницького.

Детальніше...