Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

23 вересня в районному Народному домі (м.Перемишляни) відбудеться концерт художніх колективів Золочівщини

Початок о 16.00 год.

Вхід вільний

Детальніше...

17 вересня,  начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як перебував з робочим візитом у Перемишлянському районі.

В межах візиту здійснено моніторинг та стан будівництва спортивного майданчика з наливним покриттям, неподалік Перемишлянської школи-гімназії на вулиці Привокзальній. Також у місті Перемишляни заплановане будівництво майданчика з тренажерним обладнанням.

Станом на сьогодні, роботи у місті Перемишляни тривають.

 

 
Детальніше...

Президент Петро Порошенко прийняв Екзархів Вселенського патріархату в Україні – Єпископа Едмонтону і Захiдної Єпархії УПЦ в Канаді Іларіона та Архієпископа Памфільського і Західної Єпархії УПЦ в США Даниїла.

Глава держави наголосив, що початок місії Екзархів Вселенського патріархату в Україні Архієпископа Даниїла та Єпископа Іларіона є надзвичайно важливою подією для усіх православних в Україні. «Також надзвичайно важливим є те, що я можу звертатися до вас українською мовою. Це величезна насолода і розуміння того, що Україна займає велику частку у вашому серці», - додав Президент.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Львівській області реалізується державна програми «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції».

Як повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА, учасники ООС (АТО) та постраждалі учасники Революції Гідності мають право самостійно обирати заклади, у яких можна скористатися послугами санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації або вдосконалити свої професійні навички та вміння шляхом професійного навчання. Для цього необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Детальніше...

 
Детальніше...

17 вересня, у Львові відбувається Восьме засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом (ПКА) під співголовуванням Миколи Княжицького та Даріуша Розатті за участю народних депутатів України, депутатів Європейського Парламенту, представників Уряду України та ЄС.

"Сьогодні у нас надзвичайно важлива подія, адже у Львові відбувається саміт Парламентарів Європейського Союзу і України. Ми сподіваємося, що Львівщина є найбільш проєвропейський регіон. Регіон, у якому найбільша кількість мешканців бачить наше майбутнє у Північноатлантичному оборонному альянсі, стане тією доброю площадкою, яка продемонструє, що виконання угоди Україною про асоціацію з Європейськи Союзом набирає темпів і ми вбачаємо своє майбутнє у європейському спільному домі", - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

На могилі воїнів УГА у с.Вишнівчик Перемишлянського району встановили один металевий та два камяні хрести.

Могила обнесена монолітним фундаментом, який планується облицювати каменем, а підходи до могили  і площадку викласти бруківкою згідно з  проектом,  розробленим на замовлення представників громади.

На сьогоднішній день визначили підрядника і замовили матеріали, роботи проводять за інвестиційні кошти і планують завершити вчасно.

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією».

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України підтримано пропозиції Міністерства закордонних справ України щодо припинення Україною дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, підписаного 31 травня 1997 року.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 17 вересня, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк та голова районної ради Роман Андрусишин побували на урочистих зборах з нагоди Дня рятівника в районному секторі Головного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області.

Детальніше...

 
Детальніше...

Управління туризму та курортів Львівської ОДА запрошує взяти участь у заходах, які відбуватимуться в межах найбільшого літературного форуму Центрально-Східної Європи – 25 Book Forum.

В останні роки у світі та в Україні все більшої актуальності набуває природознавчий туризм, який є важливим фактором підняття екологічної свідомості та культури серед українців та іноземців. Популярним стають такі напрями краєзнавчого туризму: туристично-наукові експедиції, спостереження за птахами (бьордвочінг), кінні походи, “фотополювання” на рідкісні тварини та рослини, екскурсії у реабілітаційні центри для тварин.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 17 вересня, у Львівському музеї історії релігії презентують фотовиставку «Один день в Калуші». Автор світлин – фотограф Олег Введенський.

«Біля п’яти сотень надгробків-мацев стояли вертикально, похило, чи були розкидані по землі апокаліпсисом історичних буревіїв ХХ століття, – згадує про цю поїздку фотомитець. – Куратор нашої фотосесії, Леопольд Левицький, водив нас поміж намічених кам’яних стел і звертав увагу на найбільш цікаві композиційні і пластичні рішення рельєфів надгробків, їх смислову і алегоричну складову. Я фіксував найбільш цікаві збережені об’єкти».

Детальніше...

 
Детальніше...

Станом на сьогодні, 17 вересня, в області створили 24 інклюзивно-ресурсні центри, на черзі ще два у м. Львові та Мостиському районі.

Як повідомили у департаменті освіти Львівської ОДА, інклюзивно-ресурсні центри - це заклади, які повинні надавати допомогу, реабілітаційні послуги, робити супровід дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18  років.

Детальніше...