Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

23 вересня в районному Народному домі (м.Перемишляни) відбудеться концерт художніх колективів Золочівщини

Початок о 16.00 год.

Вхід вільний

Детальніше...

На Львівщині триває процес передачі гідротехнічних споруд області у комунальну власність органам місцевого самоврядування.

Про це сьогодні, 17 вересня, повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі (ЗУСДМЦ) відбулася зустріч лікарів, батьків, фахівців ЛНМУ імені Данила Галицького та представників благодійних організацій. Темою обговорення стало питання реорганізації обласного дитячого психоневрологічного диспансеру.

«Департамент охорони здоров’я ініціює реорганізацію обласного дитячого психоневрологічного диспансеру, шляхом приєднання до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру», - зазначила директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микичак, -  є нормативні документи МОЗ України, є досвід європейських країн, який трактує надання медичної допомоги дітям з психічними розладами на рівні первинної медичної допомоги, на етапах ранньої діагностики і виявлення та лікування в умовах стаціонарів. Але існують заклади охорони здоров’я, які не відповідають вимогам сьогодення. Хочу зазначити, що в інших областях немає дитячих психоневрологічних лікарень, а є лише відділення гострих станів. Вони знаходяться в обласних психіатричних лікарнях. Для нас важлива кожна думка. Хочу  почути думку тих батьків, діти яких мають певні проблеми зі здоров’ям і лікуються в дитячому психоневрологічному диспансері».

Детальніше...

 
Детальніше...

На чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією ISKA - аматори, який відбувся у місті Монтего-Бей (Ямайка), представник Львівщини, заслужений майстер спорту з кікбоксингу Роман Голод виборов «золото».

Перемогу Роман Голод здобув у розділі К-1 вагової категорії 80+кг. До змагань спортсмена готував Заслужений тренер України, старший тренер збірної команди Львівської області з боксу Олег Комар.

Детальніше...

 
Детальніше...

З початку року 42633  учні з Львівщини  відвідали музеї області.

Про це повідомила сьогодні директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА  Мирослава Туркало.

Детальніше...

 
Детальніше...

З 18 до 20 вересня на Львівщині відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми теоретичної та практичної іхтіології». Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

В межах конференції заплановані виступи та обговорення з питань промислової іхтіології, екології, етології та охорони аквакультури, розвитку товарного рибництва, фізіології та захворювання риб.

Детальніше...

 

З 4 по 8 жовтня 2018 року організовується виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Щорічно у заході бере участь понад 100 товаровиробників Львівщини.

Місце проведення м. Львів вул. Коперника, 17 (Львівський Палац мистецтв).

Контактна особа: Заяць Галина, тел..(032)297-59-80,  (032)297-58-47

 

Детальніше...Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони Перемишлянщини!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника!

Відзначення Вашого свята є державним визнанням неоціненного внеску людей сильних духом, котрі забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, надають допомогу у надзвичайних ситуаціях.

Утверджуючи добро і милосердя, Ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на Вас завдання.

Висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.
У цей святковий день бажаю усім Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, всіляких гараздів та життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

 

З повагою

Перший заступник голови
Перемишлянської райдержадміністрації                                                Богдан Гуменюк

 

Детальніше...Упродовж 17-23 вересня, у Львівській області триватиме ІІІ Міжнародний Форум «Медова осінь на Львівщині - 2018. Прикордонні зустрічі». Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...16 вересня в Українському Католицькому університеті триває третій Всеукраїнський фестиваль християнської молоді «Вітер-На-Дії». В межах заходу на інтелектуальному майданчику фестивалю відбулась дискусія «Виїзд за кордон: відтік мізків чи нові можливості?», участь у якій взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка. Поряд із очільником області на тему трудової міграції спілкувались Соломія Леньо, Павло Смицнюк, Сергій Потапов.

Детальніше...

 

Детальніше...В Українському Католицькому університеті триває третій Всеукраїнський фестиваль християнської молоді «Вітер-На-Дії». Захід охопив понад три тисячі учасників.

Детальніше...