24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

Детальніше...Сьогодні, 15 березня, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин разом з головою районної ради Романом Андрусишиним привітав працівників житлово-комунальної сфери з нагоди професійного свята.

У вітальному слові  В.Танчин подякував за важку щоденну працю і висловив впевненість, що системні реформи, які відбуваються в державі торкнуться і вирішення проблем житлово-комунального господарства.

Після теплих слів та побажань кращим працівникам   вручили  грамоти райдержадміністрації та районної ради.

 

У Перемишлянському районі з 18 березня до 18 квітня 2019 року триватиме місячник озеленення, прибирання та благоустрою.

Відповідне розпорядження «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» підписав голова райдержадміністрації Володимир Танчин.

Детальніше...

 
Детальніше...

В області розпочалось прибирання до Великодня.

Відтак, упродовж тижня комунальні служби усіх районів приводять до належного стану узбіччя, зупинки громадського транспорту, об’єкти громадського простору.

Дорожні служби мають привести до ладу придорожні смуги.

Детальніше...

 
Детальніше...

Розпочато набір на англомовний табір Міні-CASTLE Camp — це чотириденний інтенсивний табір, який дозволить зануритись в англомовну атмосферу та максимально говорити лише цією мовою. Захід відбудеться 11-14 квітня 2019 року у приміщенні Львівського університету ветеринарної медицини та Львівському обласному молодіжному центрі.

Вік учасників — від 16 до 24 років, які живуть або мають можливість проживати у Львові на час проведення табору. Кожного дня учасники зможуть відвідувати два типи занять:

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками української діаспори в Азербайджанській Республіці.

«Ми дуже хочемо, щоб ви відчували від нас підтримку. Там, де є наша діаспора, де популяризується наша культура та звичаї ми стараємося завжди допомагати усім, чим можемо. Ми хочемо, щоб українці за кордоном відчували, що держава їх не залишила та дбає про них», - зазначив Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 березня,у Бродівському гарнізоні ввели в експлуатацію дві новозбудовані споруди казарм покращеного планування.

У заході взяв участь Міністр оборони України Степан Полторак та заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

Детальніше...

 
Детальніше...

На ремонт доріг  загального користування  та доріг комунальної власності витратили 82,1 млн грн.

Про це сьогодні прозвітував голова Золочівської РДА Володимир Недзельський.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині триває II Львівський експортний форум. Учасники вже розглянули національний і регіональний аспекти експортної політики та стратегії Львівщини.

Про це присутнім розповів заступник голови Львівської  ОДА Роман Филипів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Cьогодні, 14 березня, у Львівському палаці мистецтв презентували виставку  “Блокпост пам’яті”. Це мандрівний проект присвячений пам’яті загиблих воїнів АТО.

Участь у заході взяла керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 березня у Києві відбулось засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) у формі відкритого слухання. В межах засідання розглянули питання схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електроенергії ПрАТ «Львівобленерго» на 2019 рік». Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

«Облдержадміністрація підтримує запропонований проект Інвестиційної програми ПрАТ «Львівобленерго» на 2019 рік, якою передбачено будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання, зокрема для покращення якості та надійності електропостачання шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну, здійснення технічного переоснащення підстанції ПС-110/35/6кВ №226 «Ч-2» у м. Червонограді, від якої здійснюється електрозабезпечення також й інших важливих споживачів регіону. Технічне переоснащення сприятиме покращенню бізнес-клімату і створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в регіоні, що є важливим пріоритетом для забезпечення економічного зростання», - зазначив під час скайп-зв’язку  перший заступник голови Ростислав Замлинський.

Детальніше...