Детальніше...

У неділю, 2 грудня, завершився фінал обласного проекту «Ідея змінює країну» - Форум Ідей.

25 фіналістів пвпродовж двох днів працювали над власними ініціативами за методикою проектного менеджементу. Зокрема, вивчали основи командоутворення та піар проекту із Веронікою Кашинською (журналіст, радіоведуча); пізнавали корисність зв‘язків, пошук партнерів та ресурсів із Андрієм Фендиком (голова  Крайової Управи Спілки Української Молоді в Україні), заповнювали проектну заявку разом із Василем Шатруком (директор Львівського обласного молодіжного центру) та практикували публічний захист проектів із Софією Курман (Львівська облдержадміністрація).

Детальніше...

 

Інформація про земельні торги (аукціони) щодо продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), що відбудуться у грудні 2018 року.

Додаткову інформацію про земельні торги можна отримати за посиланням (http://torgy.land.gov.ua/auction) та за контактним телефоном: (032) 235-13-21.

 
Детальніше...

1 грудня, відбулось офіційне відкриття Головної офіційної резиденції святого Миколая.

Резиденція святого Миколая уже вп'яте відчиняє двері напередодні новорічно-різдвяних свят.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко передав озброєння та військову техніку командирами військових підрозділів та бойових машин. Глава держави вручив відповідні сертифікати на техніку.

«Кожна одиниця нової бойової техніки – це вагомий внесок у національну обороноздатність і у безпеку наших громадян. Сьогодні українські льотчики отримують нову та відремонтовану авіаційну техніку. Серед них – винищувачі, навчально-тренувальні літаки, гелікоптери та безпілотники», - повідомив Глава держави.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент Петро Порошенко звернувся до українців з нагоди 27-ї річниці Всенародного референдуму за Незалежність України. «1 грудня 1991 року ми переконливо відповіли на одне із найважливіших питань в нашій історії: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». «Так!» - вигукнули тоді понад 90%», - наголосив Президент.

Він підкреслив, що рішення про державну самостійність набрало більшість голосів в усіх регіонах, включно з Кримом та Севастополем.

Детальніше...

 
Детальніше...

1 грудня, стартував перший день Форуму ідей.

Зазначимо, що Форум ідей – це підсумок обласного проекту “Ідея змінює країну”, який тривав протягом двох місяців.

Участь у заході беруть 25 кращих учасників обласного проекту «Ідея змінює країну».

Присутніх привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...Українське суспільство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день осіб з інвалідністю, засвідчує тим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчути себе рівними серед рівних. Адже ставлення до осіб з інвалідністю  визначає ступінь цивілізованості суспільства. Відзначення цієї дати – це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей скривджених долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

Детальніше...

 

Детальніше...9 грудня 2018 року о 15.00 годині в приміщенні районного Народного дому відбудеться виступ Львівського балету «Життя».

Проект «Ремінісценції.UA» історично-музичне, мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії України.

Детальніше...

 
Детальніше...

У жовтні 2018 року середня заробітна плата одного штатного працівника становила 8386 грн. Порівняно з жовтнем 2017 року номінальна заробітна плата зросла на 26,7%, а реальна (з урахуванням інфляції) – на 15,4%.

Про це повідомили в Головоному управлінні статистики у Львівській області.

Детальніше...

 
Детальніше...

У листопаді ГУ Держпраці у Львівській області за використання незадекларованої праці 27 осіб винесено постанови про застосування фінансових санкцій на загальну суму 3 239 тис грн.

Цього місяця були оштрафовані підприємства будівельної галузі, легкої промисловості, сфери інформаційних технологій, надання послуг, торгівлі.

Детальніше...