Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

 

Детальніше...На Перемишлянщині з ініціативи Благодійного фонду „Блаженного Омеляна Ковча” проводилася благодійна акція „Милосердя на Великдень”. До неї долучилися учителі та учні шкіл міста Перемишляни та району. З 2 по  6 квітня учасники акції виготовляли пасхальні листівки та писанки. Зокрема, різноманітні листівки, писанки та інші пасхальні прикраси виготовляли учні  Перемишлянської школи-гімназії, Перемишлянської ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.Омеляна Ковча, Костенівської ЗОШ І-ІІІст. та Вовківської І-ІІст., а також гуртківці  Перемишлянського ЦДЮТ та вихованці недільної школи, що діє при храмі Св.Володимира та Блажмуч. О.Ковча у м.Перемишляни.

Пасхальна атрибутика реалізовувалася при храмах м.Перемишляни та району на свято Благовіщення та Квітну неділю.

Отримані кошти, за рішенням колективів шкіл, скеровані на потреби дітей з малозабезпечених сімей. За інформацією голови фонду отця Івана Бикова, в результаті проведеної акції зібрано чималу суму коштів та надано допомогу малозабезпеченим сім’ям, дітям-сиротам та дітям без батьківського піклування у загальній кількості 23 дитини. Зокрема, допомогу отримали потребуючі діти, які є вихованцями навчальних закладів – учасників акції.

 

17 квітня  заступник голови - керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Іван Груник провів чергове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012 у Львівській області, що відбувається під патронатом голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка. 

Детальніше...

 

Детальніше...17 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу нараду із Перемишлянським міським головою О.Зозулею. Під час наради обговорювався стан виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 29 лютого 2012 року №128/0/5-12 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» та аналогічного розпорядження голови Перемишлянської райдержадміністрації від 03.03.2012 р. №125. Особливу увагу було закцентовано на організаційних питаннях стосовно проведення у м.Перемишляни 21 квітня Дня довкілля.

 

Детальніше...17 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій  провів робочу зустріч із начальником фінансового управління райдержадміністрації Б.Антошківим та головним бухгалтером районної організації ВФСТ «Колос» Я.Грегою. Під час зустрічі обговорювалася можливість додаткового фінансування  РО ВФСТ «Колос», зокрема, було вирішено виділити додатково 5 тис.грн. для даної районної організації.

 

Детальніше...17 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із начальником управління АПР у Перемишлянському районі О.Лоїком стосовно проведення весняно-польових робіт. Начальник управління АПР інформував про завершення посівів ранніх зернових культур та цукрового буряка, а також про хід робіт із підготовки площ під посів кукурудзи на зерно. О.Краєвський цікавився станом справ на приватних сімейних молочних фермах.

Слід відзначити, що у районі розпочали свою діяльність дві приватні ферми з чисельністю по 25 корів кожна.

 

Шановні мешканці району!

Детальніше...Вітаю Вас із Воскресінням Христовим!

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.
          Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Нехай Господь дасть нам мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров'я, миру, поміркованості Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах.
Нехай господня ласка Вас зігріває і навчає щастя. Нехай любов Господня з ясних високостей в оселю Вашу зійде світлим гостем!

З повагою
голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський

 

Детальніше...13 квітня відбулось засідання штабу із проведення комплексу весняно-польових робіт під головуванням першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роя. Під час засідання штабу було відзначено, що агроформування закінчили посів ярих зернових, цукрового буряка та підживлення озимих культур, а також було рекомендовано спеціалістам управління АПР забезпечити контроль за дотриманням агроформуваннями вимог техніки безпеки та охорони праці під час проведення польових робіт.

 

Детальніше...13 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук проінспектували у межах району стан ділянки дороги Куровичі-Рогатин, зокрема, якість виконання ремонтних робіт, які проводять Буська та Перемишлянська філії Облавтодору.

 

Детальніше...13 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, начальник районного управління АПР О.Лоїк та представники служб агропромислового розвитку району взяли участь у селекторній нараді з питань проведення комплексу весняно-польових робіт та стану справ у галузі тваринництва в поточному році.

 

Президент України Віктор Янукович доручив голові Львівської облдержадміністрації Михайлу Костюку запланувати як один із заходів наступного приїзду Глави держави до Львова проведення круглого столу з обговорення культурно-мистецьких проектів за участю представників інтелігенції, влади та бізнесу.
Відповідне доручення Президент дав під час зустрічі з представниками творчої інтелігенції Львівщини.
Віктор Янукович звернув увагу місцевої влади на важливість культурного та мистецького розвитку Львівщини. У цьому контексті Глава держави наголосив на необхідності якнайширшого залучення представників місцевої творчої інтелігенції та бізнесу до реалізації таких проектів.
Під час зустрічі з представниками творчої інтелігенції Львівщини Президент також обговорив питання культурного та гуманітарного розвитку Львівщини та України в цілому.