З нагоди Дня Соборності та Свободи України, 93-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки у Львові пройде низка  урочистих заходів, організованих Головним управлінням внутрішньої політики, преси та інформації Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 

      18 січня відбулась нарада за участі голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського, заступника голови РДА Н.Гавінської, керівника відділу культури і туризму О.Гавінської, керівника відділу освіти Н.Борщ, начальника відділу організаційно-кадрової роботи С.Зварича та завідувача сектору зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації З.Дідуха. Під час наради обговорювався план проведення районних заходів з нагоди Дня Соборності та Свободи України. Зокрема, передбачається 23 січня о 14.30 год. покладання квітів до могили Січових стрільців, що на міському цвинтарі, та проведення урочистої академії у районному Народному домі  м.Перемишляни. 22 січня у церквах району відбудуться Богослужіння за Україну. Урочистості та святкові концерти відбудуться і у закладах культури інших населених пунктів району,  в історико-краєзнавчому музеї м.Перемишляни та бібліотеках району будуть діяти експозиції з історії Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки,  а також про  видатних діячів УНР і ЗУНР.  Також тематичні заходи будуть проведені у загальноосвітніх школах району.

 

 

18 січня пДетальніше...ерший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із директором ЗАТ „Перемишляни-Агро” Ю.Безкоровайним. Під час зустрічі обговорювалися питання укладання договорів оренди земельної ділянки. Директор „Перемишляни-Агро” інформував, на якій стадії знаходиться розробка проектної документації з будівництва  зернового комплексу на території Великоглібовицької сільської ради. 

 

    Детальніше...17 січня комісія з проведення  перевірки та детального  вивчення  фактів,   викладених в клопотанні ТзОВ «Узлісся», очолювана першим заступником голови Перемишлянсокї районної державної адміністрації І.Роєм, здійснила виїзд у відпочинковий комплекс «Узлісся», що на території Стрілківської сільської ради. У виїзному засіданні брали участь члени комісії: начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та ЖКГ райдержадміністрації Б.Городечний, начальник управління Держкомзему у Перемишлянському  районі В.Тютюник, головний державний інспектор відділу державного контролю забудови території № 4 інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області Ю.Кривень, начальник відділу лісового господарства ДП «Бібрський лісгосп» А.Мартинів, Стрілківський сільський голова І.Дейнека. Члени комісії зустрілись із юристом установи О.Магулкою, оглянули територію відпочинкового комплексу та, зокрема, лісові ділянки, про які йдеться у клопотанні ТзОВ «Узлісся».

 

Детальніше...17 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із головним лікарем району Б.Лівим. Метою спілкування було обговорення передбачених видатків бюджету у 2012 році на потреби охорони здоров’я у Перемишлянському районі.

 

Детальніше...17 січня заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела робочу нараду з Вишнівчицьким сільським головою І.Винярським та завідувачем НД с.Вишнівчик О.Білинською. Участь у нараді взяли керівник відділу культури РДА О.Гавінська та заступник начальника управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнко. Предметом обговорення було питання розроблення Вишнівчицькою сільською радою проектно-кошторисної документації для проведення ремонту місцевого закладу культури (шляхом участі у конкурсі мікропроектів).

 

Детальніше...17 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею. Під час зустрічі обговорювалися питання, що стосуються бюджетних показників Перемишлянської міської ради.

 

Детальніше...17 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком. Керівник району цікавився перспективами розвитку фізичної культури та спорту у районі на 2012 рік, станом справ стосовно видачі посвідчень багатодітним сім’ям та ходом розгляду документів для присвоєння почесного звання України „Мати-героїня” жителькам Перемишлянщини.

 

Детальніше...16 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч з начальником Перемишлянського РВ ГУ МНСУ у Львівській області М.Яворським. Під час зустрічі обговорювався стан утримання автошляхів та попередження виникнення надзвичайних ситуацій на території району.

 

Президент України Віктор Янукович наголошує, що 2012 рік стане роком початку активного впровадження реформ у регіонах та вдосконалення системи регіонального управління. Про це він заявив на зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Детальніше...