Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

17 січня відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю керівників району:

16.00 год - с.Неділиська (Народний дім)

17.30 год - с.Кимир (Народний дім)

 

Детальніше...15 січня, звітуючи перед громадами с.с.Білка, Костенів, Брюховичі, керівник району, окрім іншого відзначив, що лише у 2017-2018 роках за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій реалізовано об’єкти на суму 657,0 тис. грн. За ці кошти:

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...За дорученням Президента України Петра Порошенка кожна область в розрізі кожного населеного пункту повинна сформувати перспективний план розвитку територій на 2019 – 2021 роки.

З метою залучення громадськості до формування таких планів райдержадміністрація розробила графік зустрічей із мешканцями населених пунктів району.

Детальніше...

 

Детальніше...За підсумками осінньої призивної кампанії та за сумлінне виконання заходів по зміцненню обороноздатності держави чотири керівники місцевих рад району нагороджені грамотою райдержадміністрації.

Зазначимо, що ініціював нагородження Перемишлянський військовий комісаріату.

Грамоти були вручені Короснянському сільському голові Романові Ясінському,  Романівському - Іванові Горішньому, Добряницькому - Михайлові Данилківу, Білецькому - Богданові Камінському 15 січня під час наради голови РДА Володимира Танчина із керівниками місцевих рад.

 
Детальніше...

У суботу, 19 січня, вся Україна буде відзначати Водохрещення Господнє — одне з найбільших свят православної та греко-католицької церков. В цей день люди йдуть до найближчих водойм для того щоб заповнити цілющою водою свою тару, а найбільш сміливі пірнають в ополонку.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації закликаємо під час проведення свята купатися лише в спеціально обладнаних місцях, у яких організатори свята повинні в обов’язковому порядку виконати такі заходи:

Детальніше...

 

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2018».

Мета Конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників,  меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

Детальніше...

 

Детальніше...15 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин провів нараду з міськими, сільськими головами та в.о. старостів Бібрської ОТГ. У нараді також взяв участь голова районної ради Роман Андрусишин, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гуменюк та заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський.

Основним на нараді було питання регіонального розвитку населених пунктів району.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент охорони здоровя запроваджує новації у проведенні атестації лікарів.

Про це йшлося сьогодні, 15 січня, під час брифінгу.

 

«Аби спростити процедуру подачі документів, департамент охорони здоров’я через соціальні мережі  звернувся з проханням допомогти запровадити нову форму подачі документів. На нашу пропозицію відгукнулася компанія «Doctor ELEKS», з якою ми працювали в проекті «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області», - зазначила директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

Детальніше...

 
Детальніше...

В облдержадміністрації розпочався відбір інвестиційних проектів у межах реалізації Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки. Конкурс триватиме до 15 лютого.

Для участі у відборі органи місцевого самоврядування можуть подавати проекти за заходом:

Детальніше...

 
Детальніше...

Згідно з чинним законодавством паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу та  підтверджує громадянство України. Мін'юст інформує про те, як діяти  у разі втрати закордонного паспорта перебуваючи за кордоном.

Перш за все необхідно знайти найближче відділення поліції та написати заяву про втрату паспорту.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки оголошує збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації для дітей та юнацтва, інвалідів, спеціалізованим науковим виданням, що видаються науковими установами та навчальними закладами не нижче третього рівня акредитації і засобам масової інформації, які цілеспрямовано сприяють розвитку мов та культур національних меншин України, а також періодичним виданням літературно-художнього напряму.

Початок конкурсу - 15 січня 2019 року. Конкурс триває 60 календарних днів з моменту його оголошення. Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів.

Детальніше...