Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...

24-25 жовтня в м. Гомель, Республіка Білорусь, відбудеться Перший форум та виставка регіонів України та Республіки Білорусь.

За рішенням Уряду України планується участь у виставці експозицій усіх регіонів. В експозицію Львівської області включать презентаційний стенд економічного та інвестиційного потенціалу регіону та колективну експозицію провідних підприємств-експортерів. Крупно-габаритні експонати розміщуватимуться на прилеглій території.

Детальніше...

 
Детальніше...

1-2 листопада на Львівщині відбудеться масштабна економічна подія Західної України – Міжнародний економічний Форум. Цьогоріч очікують участь у заході представників дипломатичних та бізнес-делегацій з понад 100 країн світу.

Про це йшлося сьогодні, 18 липня, під час організаційної наради з підготовки проведення Форуму у Львівській ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше...Після розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки від 11 липня 2018 року, Бібрська громада отримала «зелене» світло до створення об’єднаної територіальної громади.

17 липня 2018 року у приміщенні Бібрської міської ради провела засідання ініціативна група із створення Бібрської ОТГ. Участь у засіданні взяли  голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин та голова районної ради Роман Андрусишин.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині триває реалізація інфраструктурних проектів, на фінансування яких в бюджеті передбачено майже 1,5 млрд гривень. Серед основних джерел фінансування – Державний фонд регіонального розвитку, субвенція на соціально-економічний розвиток, бюджет розвитку, субвенція ОТГ, мікропроекти, обласні програми.

Про це сьогодні, 18 липня, під час брифінгу у Львівській ОДА розповів директор департаменту економічної політики Роман Филипів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Впродовж першого півріччя в області провели 619 профілактичних заходів “Діти вулиці”, “Вокзал”, під час яких виявили 60 дітей. З них 55 дітей забрали з вулиці, 5 - з сім’ї.

Про це сьогодні, 18 липня, під час брифінгу  повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Детальніше...

 

Детальніше...

На Львівщині реалізують понад 2 тисячі інфраструктурних проектів, на які з різних джерел фінансування передбачено 1 млрд 450 млн грн. Про це сьогодні, 18 липня, під час брифінгу розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«З 2015 року в Україні постійно збільшується обсяги фінансування капітальних вкладень. Цю тенденцію ми чітко простежували протягом 2016-2017 та, безумовно, 2018 років. В цьому контексті Львівщина є однією з найкращих в Україні. Вже в цьому році на реалізацію інфраструктурних проектів передбачено 1 млрд 450 млн грн. Не важко спрогнозувати, що до кінця цього року ми матимемо обсяг фінансування понад 2 млрд грн», - зазначив Роман Филипів.

Детальніше...

 
Детальніше...

28-29 липня у м. Радехів за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації відбудеться фестиваль "Куховарня RadoFest".

Захід відроджує забуті автентичні переписи господинь та навчить усіх охочих готувати улюблені з дитинства страви.

Детальніше...

 

19 липня 2018 року о 12.00 год в с.Липівці Перемишлянського району відбудеться похорон учасника АТО Бойчука Руслана Михайловича.

11.00 год -  виїзд з м.Перемишляни від будівлі районної державної адміністрації для бажаючих взяти участь у похоронній процесії.

 

Детальніше...17 липня перший заступник голови райдержадміністрації Б.Гуменюк  разом з керівниками районних служб та відділів райдержадміністрації провів зустріч з мешканцями населених пунктів Дунаївської сільської ради.

Серед основних питань, що хвилювали жителів сіл Дунаїв та Смереківка: ремонт внутрігосподарських доріг, вжиття заходів з покращення покриття населених пунктів мережею Інтернет, погашення заборгованості із субсидій на придбання твердого палива, довіз школярів після уроків з Дунаївської ЗОШ до с.Смереківка.

Вже традиційно мешканцям роз’яснено про можливість участі в урядових програмах «Рука допомоги» та «Доступні ліки».

Присутнім доведено вимоги з благоустрою населених пунктів, дотримання правил протипожежної безпеки у літній період, особливо під час жнив, та відповідальність за правопорушення з даних питань.

 
Детальніше...

Сьогодні, 18 липня, відбувся огляд земельних ділянок у Пустомитівському районі.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з місцевими мешканцями та обговорив питання виділення земельних ділянок учасникам АТО та мешканцям території.

За результатами огляду дотичні служби опрацюють наявні вільні земельні ділянки, а також сформують перелік осіб, які претендують на отримання ділянок.