Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше...

76-ту річницю створення Української повстанської армії та День захисника України Львівщина відзначить театралізованим військово-історичним дійством «Бій відділів УПА проти військ НКВД».

Виставу просто неба організують у парку «На валах» неподалік будівлі Львівської ОДА.

Детальніше...

 
Детальніше...

У неділю, 14 жовтня, Львівщина відзначатиме День Захисника України. У межах відзначення  усіх храмах області помоляться за Україну.

У селище Красне Буського району відбудеться віче біля могили останнього головнокомандувача УПА Василя Кука і біля Могили повстанців, а також відкриття та освячення пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Детальніше...

 

Детальніше...

«Томос – фактично ще один Акт проголошення незалежності України. Імперія втрачає один із останніх важелів впливу на свою колишню колонію», - заявив Президент Петро Порошенко щодо рішення Синоду Вселенського Патріархату.

«Питання Томосу та автокефалії виходить далеко за межі церковного життя. Тому до нього долучилася держава. Це є питання нашої незалежності. Це – питання нашої національної безпеки. Це – питання нашої державності. Це – питання всієї світової геополітики», - підкреслив Президент.

Детальніше...

 

Детальніше...

Глава держави звернувся до українців у зв’язку із рішенням Святого і Священного Синоду Вселенського Патріархату та подякував кожному, хто боровся і підтримував створення єдиної помісної Української Православної Церкви і надання Українській Церкві автокефалії.

«Я хочу подякувати кожному учаснику Хресної ходи 28 липня і всім українцям, які прагнуть Помісної Церкви і моляться за неї», - сказав Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Детальніше...

В Україні було і буде дотримано право кожного на свободу віросповідання, заявляє Президент Петро Порошенко.

«Українська влада гарантує повне дотримання релігійної свободи для вірних усіх конфесій. У нас не було, нема і не буде державної церкви.  І в освячену Томосом православну церкву теж ніхто нікого не «запрошуватиме» силоміць», - сказав Глава держави під час заяви у зв’язку із рішенням Синоду Вселенського Патріархату

«Ще раз наголошую, це – питання вільного вибору для кожного віруючого», - підкреслив він.

Детальніше...

 
Детальніше...

Дорогі співвітчизники!

Дорогі українці!

Господь побачив боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно оцінив наші труди. Йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і Синод Константинопольської Церкви-Матері сказали омріяне, довгоочікуване та протягом тривалого часу виборюване  нами  «так!».

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 12 жовтня, у храмі св..Володимира та блжмч Омеляна Ковча отець-декан Ігор Барбуляк відслужив молитву за Україну та її захисників.

У спільній молитві взяли участь керівники району, працівники райдержадміністрації районної ради, держустанов представники депутатського корпусу, громадськість міста.

Опісля, голова райдержадміністрації В.Танчин разом із головою районної ради Р.Андрусишиним поклали квіти до могил учасників національно-визвольної боротьби, що м.Перемишлянт, та могили учасника АТО А.Костирки у с.Брюховичі і В.Кінаша у с.Коросно

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 12 жовтня, в історико-країзнавчому музеї м.Перемишляни відбулась виставка студентських робіт Бродівського педагогічного коледжу ім.Маркіяна Шашкевича «Тарас Шевченко – художник. Погляд з ХХІ століття»

Захід відвідав голова Перемишлянсьої райдержадміністрації В.Танчин, голова районної ради Р.Андрусишщин та заступник голови райради Т.Мартиняк.

Окрім цього, викладач-методист коледжу І.Ошурко разом із вчителями трудового навчання шкіл району провів семінар практикум щодо занять із трудового навчання та технологій у контексті Нової української школи.

Опісля, відбувся майстер-клас із художньої різьби.

 

Детальніше...Сьогодні, 11 жовтня депутати Перемишлянської районної ради прийняли рішення про виділення субвенції у сумі 520600,00 грн обласному бюджету  на співфінансування будівництва амбулаторії групової практики у с.Брюховичі Перемишлянського району.

Загальна вартість приміщення з медичним обладнанням та санітарним транспортом становить 5 млн грн..

Зауважимо, що земельну ділянку під амбулаторію Брюховицька сільська рада вже виділила

 

Детальніше...Голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин взяв участь у засіданні ХХVII сесії VIІ скликання Перемишлянської районної ради, яка відбулась 11 жовтня.

Окрім порядку денного, у якому було майже 30 питань, депутати за участі перевізника М.Гаца обговорили питання пільгового перевезення пасажирів, заслухали представників громади с.Під’ярків щодо відкриття дитячого садочка у приміщенні місцевої школи, та вирішували питання фінансування КП «Радехів – радіо», яке має намір вести радіомовлення на території району.