Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше...Сьогодні, 10 жовтня, у Національному театрі імені Марії Заньковецької, відбулись урочистості з нагоди 245-річчя заснування Львівського інститут медстестринства та лабораторної медицини імені Андрея Крупинського.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців».

Реалізація Закону дозволить посилити соціальний захист членів сімей осіб, що загинули після звільнення зі служби внаслідок травм, контузій, каліцтва чи захворювань, отриманих у зв’язку із захистом Вітчизни та дозволить надати їм обсяг прав на отримання одноразової грошової допомоги, яким володіють члени сімей осіб, що померли в статусі військовослужбовця.

Детальніше...

 

Детальніше...Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до додатка №3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Детальніше...

 
Детальніше...

У неділю, 14 жовтня, Львівщина урочисто відзначить День Захисника України та 76-ту річницю створення Української Повстанської Армії.

Відтак, у центрі міста упродовж дня на екранах транслюватимуть відеокліпи про Збройні Сили України, кліпи проекту «Пісні війни», ролики про героїв АТО, заставки-вітання з Днем захисника України.

Детальніше...

 

Детальніше...Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг».

Закон передбачає імплементацію та реалізацію міжнародних та європейських стандартів щодо захисту прав та законних інтересів осіб з особливими освітніми потребами та приведення вищезазначених законодавчих актів у відповідність з нормами актів міжнародного права та базового Закону України «Про освіту».

Детальніше...

 

Детальніше...У неділю, 14 жовтня, у день, коли держава офіційно відзначає важливу дату – День захисника України проспектом Свободи пройде «Марш захисників України», участь у якому візьмуть понад 1200 військовослужбовців зі всієї Львівщини, учасники АТО та ООС, ветерани УПА, волонтери, реконструктори в одностроях УПА та козацькі громадські організації.

Детальніше...

 

Детальніше...У суботу, 13 жовтня, за день до Свята Покрови і Дня захисника України, у Львові на вулиці Короленка, 1-А відбудеться урочисте відкриття "Будинку воїна".

Під час відкриття присутні зможуть побачити українських захисників у формі часів Короля Данила, Козацтва, Українських Січових Стрільців, Української Галицької Армії, Української народної республіки та Української повстанської армії, а також форму сучасних військовослужбовців -  Майданівців та учасників Антитерористичної операції.

Детальніше...

 

Детальніше...Питання ставок земельного податку обговорювали сьогодні, 10 березня, під час наради голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчина із міськими та сільськими головами.

Керівник району зауважив, що земельний податок є вагомим у бюджетах місцевих рад. А  відтак, закликав звертати особливу увагу при прийнятті рішень щодо ставок податку.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 10 жовтня, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин за участі голови райради Романа Андрусишина провів нараду із головами міських та сільських рад.

По першому питанню відбулась конструктивна розмова районного військового комісара О.Саєнка із керівниками місцевих рад щодо організації осіннього призову.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 10 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Соціальні служби інформували про виконання індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у служби в справах дітей.

Йдеться про дві сім’ї, у яких виховується п’ятеро дітей.

Після обговорення даного питання було прийнято рішення про зняття дітей з обліку.