Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

23 вересня в районному Народному домі (м.Перемишляни) відбудеться концерт художніх колективів Золочівщини

Початок о 16.00 год.

Вхід вільний

Детальніше...В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо детінізації ринку праці 20 вересня фахівці Перемишлянської районній філії ЛОЦЗ спільно з представниками відділу економіки Перемишлянської РДА, Фіскальної служби, Пенсійного фонду, Управління соціального захисту населення та Національної поліції організували виїзну акцію «Ні!» – зарплаті в конвертах! на території ринку м. Перемишляни для місцевих підприємців та мешканців міста.

Детальніше...

 
Детальніше...

У неділю, 23 вересня, відбудеться IIІ Форум національно-культурних товариств Львівщини «Разом у Незалежній Україні».

Вже третій рік поспіль на Львівщині відбуватиметься Форум національно-культурних товариств Львівщини «Разом у незалежній Україні». Вдруге форум є міжнародним – його учасниками будуть гості з Хорватії, та Польщі. Складовою частиною Форуму є транскордонний фольклорний фестиваль «ORNAMENTY FEST».

Детальніше...

 

Детальніше...

19 вересня у Городоцькому районному історико-краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Галицька Армія у боротьбі за незалежність України».

Автор виставки, аспірант Науково-дослідного інституту українознавства Михайло Галущак у коментарі зазначив, що виставка висвітлює найважливіші сторінки історії Галицької Армії.

Детальніше...

 
Детальніше...

У суботу, 22 вересня відбудеться фестиваль «Кращий господар Львівщини». Захід має на меті популяризувати створення сімейних фермерських господарств, сільськогосподарських кооперативів,  як економічної основи для розвитку сільських територій. Про це сьогодні, 20 вересня, розповіли під час брифінгу.

«Спершу ми розкажемо учасникам  заходу про те, як можна зареєструвати фермерське чи сімейне фермерське господарство на навчально-практичному семінарі. Також про те, які податки необхідно платити після реєстрації, які матиме фермер пільги, якими програмами підтримки може скористатися. Частина семінару буде присвячена безпеці харчових продуктів. Друга локація – це ярмарок, на який ми запрошуємо наших місцевих виробників. Це виробники крафтового сиру, м’ясних виробів, медовари, пасічники. Ярмарок супроводжуватимуть виступи народних колективів», - зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації повторно повідомляє, що о 11.00 год 3 жовтня відбудуться земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами.

Зокрема, цього дня на аукціон виставлять наступні ставки:

Детальніше...

 

Детальніше...Як повідомлялось, у рейтингу районів області станом на 01серпня  Перемишлянський район був на сьомому місці.

Показники станом на 01 вересня покращились. І серед 20 районів Перемишлянський - на шостій сходинці.

Непогані показники у районі на ринку праці. На 1000 населення припадає 174,3 працівників. Це є четвертий показник по області.

На третьому місці район за кількість учасників (2,50) на 1 закупівлю в системі PROZORRO

Капітальних інвестицій у розрахунку на 1 особу припадає 13157,0 грн. Це найкращий показник по області.

 

Детальніше...Українські дипломати є надійною підтримкою на зовнішньополітичному фронті для українських військових, які щоденно захищають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України, наголошує Президент Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Детальніше...Президент Петро Порошенко зазначає, що Україна та Сполучені Штати Америки демонструють  ефективний рівень двосторонніх відносин. Про це свідчить рівень підтримки Сполученими Штатами нашої держави у питаннях відстоювання територіальної цілісності та суверенітету.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 20 вересня, заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук зустрілася із з польсько-американським істориком, письменницею і журналісткою Енн Епллбом, яка перебуває на Львівщині в межах 25 Book Forum.

Детальніше...

 

Детальніше...Під час виступу у Верховній Раді з щорічним Посланням «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році» Президент Петро Порошенко наголосив, що суверенітет та територіальна цілісність України не можуть бути предметом компромісу.

Детальніше...