Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...13 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із заступником голови РДА В.Денейчуком та  начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій Перемишлянської райдержадміністрації А.Зозулею. Під час наради обговорювались питання стану доріг на території  Перемишлянського району, зокрема очищення їх від снігу, та вжиття необхідних заходів з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах.

 

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів нараду щодо готовності до зимового спортивно-туристичного сезону  відпочинкового комплексу «Плай» с. Плав’є, Сколівський район. Нарада відбулась у межах обласної наради щодо готовності гірськолижних об’єктів Львівщини до зимового спортивно-туристичного сезону.

Детальніше...

 

Розроблена в рамках співпраці між Львівською областю та Канадою Стратегія розвитку малого і середнього підприємництва регіону окреслює нові можливості розвитку та стане невід’ємною частиною Стратегії розвитку Львівщини. Про це 13 грудня на відкритті конференції, що відбулась у м.Львові за підсумками розробки цієї Стратегії, розповів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.

Детальніше...

 

Детальніше...12 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська побувала у Дусанівській сільській раді. Під час візиту заступник голови РДА спілкувалася із працівниками сільської ради про роботу соціально-культурних закладів на території села. Під час огляду Народного дому сільський голова Дусанівської сільської ради Б.Панчишин розповів про ремонтні роботи, які нещодавно завершилися у приміщеннях сільського НД. Зокрема, Н.Гавінська зауважила, що заклад культури перебуває у  нормальному стані, в кімнатах відповідний температурний режим, і відповідно є можливість проводити концерти та інші заходи для мешканців села.

 

Детальніше...

12 грудня у НародномДетальніше...у домі с.Ладанці голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський привітав багатодітних матерів, які проживають в населених пунктах Боршівської сільської ради, та вручив нагрудні знаки і посвідчення про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». У своєму виступі керівник району побажав багатодітним жінкам здоров’я, довголіття та радості від дітей, онуків і правнуків. Присутні матері подякували очільнику району за те, що незважаючи на несприятливі погодні умови, їм подарували декілька приємних хвилин. Після церемонії вручення нагород для присутніх у залі матерів відбувся концерт.

Детальніше...Заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА О.Науменко привітали із присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» багатодітних жінок у с.Дусанів. Разом із словами вітань заступник голови РДА вручила матерям посвідчення та нагрудний знак.

Заступник голови РДА В.Денейчук вручив нагрудний знак та відповідне посвідчення багатодітній матері зі с.Мерещів.

 

Детальніше...12 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступників голови РДА Н.Гавінської та В.Денейчука провів нараду із  міськими та сільськими головами району. На нараду виносилися актуальні питання, серед яких про організацію громадського обговорення стратегії соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село»; про виділення коштів на реформи у сфері земельних відносин та розвиток сільських територій; про розроблення схеми планування Перемишлянського району та оновлення генеральних планів населених пунктів; про інвентаризацію інженерних мереж населених пунктів району в рамках програми «Питна вода»; про інвентаризацію скриньок для голосування; про організацію роботи виконкомів місцевих рад з реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади.

 

Детальніше...19 грудня під патронатом голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка на Львівській державній телерадіокомпанії відбудеться  телевізійний марафон «Подаруємо дитині родину».

Даний марафон організовано з метою збору  благочинних  коштів  на будівництво дитячого будинку сімейного типу у с. Домажирів Яворівського району.

Дорогі краяни! Відродимо у знедолених дитячих душах віру у Святого Миколая і поселимо в маленьких серцях зерно надії знайти власну родину!

Благодійний марафон триватиме  з 14 до 18 години.

Відкритий розрахунковий рахунок для збору коштів на перший внесок:

26007250689001 ВКБ «Надра»
Одержувач: БФ «Львівський обласний фонд «Милосердя»
МФО 380764
ЄДРПОУ 37527907

Не залишаймося байдужими! Даймо надію тим, хто її потребує.

 

Органи  праці та соціального захисту населення Львівської області у 2012 році виплатили  одноразову винагороду за присвоєне почесне звання України “Мати-героїня” 6013  жінкам Львівщини на суму 65,6 млн. гривень, в тому числі поштові видатки склали 878,1 тис. гривень, – повідомив начальник головного управління соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк.

Нагадаємо,  упродовж 2012 року Президент України Віктор Янукович підписав 14 Указів про присвоєння  почесного звання України “Мати-героїня”.

 

11 грудня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Олег Рудницький виступив перед учасниками конференції в рамках ініціативи «Інтеграція гендерної складової до регіональних політик Львівської ОДА».

У своєму виступі Олег Рудницький відзначив, що врахування ґендерної складової є базовим інструментом вирішення соціальних проблем, зняття соціальної напруги в суспільстві за рахунок уваги до потреб окремих соціально-демографічних груп та їх врахування в діяльності державних структур.

Детальніше...

 

10 грудня у Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання за круглим столом на тему: “Проблема корупції в Україні та шляхи її подолання. Роль місцевих органів влади та громадського сектору в антикорупційній діяльності”.

Організатори заходу: облдержадміністрація, Громадська рада при облдержадміністрації, Об’єднання громадян “Громадська Європейська Співпраця”.

Модератор засідання – голова Об’єднання громадян “Громадська Європейська Співпраця” Олег Фецяк зазначив, що напередодні відзначався Міжнародний День боротьби з корупцією, тому “круглий стіл” приурочений саме до цієї події.

Детальніше...