Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

Детальніше...22 березня  заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. На комісію звертаються сім’ї, в яких виховується 3 і більше дітей, в складі сім’ї є інвалід, дитина-інвалід або сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах.

Засідання проводилось за участі осіб, які звернулись за допомогою. Відтак, окрім розгляду поданих документів, члени комісії мали змогу спілкувались із заявниками. Було розглянуто 24 заяви. У підсумку,  вісьмом особам відмовлено у наданні допомоги так як члени цих сімей тривалий час не працевлаштовані.

Зазначимо, що у 2017 році комісією з призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 614 заяв, з яких 602 заяви розглянуто на користь заявника, 12-и заявникам відмовлено.

 

Детальніше...

У суботу, 24 березня, відбудеться традиційне сходження на найвищу вершину українських Карпат «Говерляна-2018».

Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації спільно з обласною федерацією спортивного туризму та туристсько-альпіністським центром «Скеля» запрошують усіх охочих до участі у традиційному масовому сходженні на гору Говерла «ГОВЕРЛЯНА-2018». Цьогоріч сходження відбудеться 24 березня 2018 року. Такі традиційні сходження відбуваються вже понад 50 років.

Детальніше...

 

Детальніше...

Управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації розпочало роботу над створенням каталогу фахівців туристичного супроводу Львівщини.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 22 березня, розпочався щорічний VI Всеукраїнський форум місцевого самоврядування.

Присутніх привітала керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська.

Детальніше...

 

Детальніше...

У січні–лютому 2018 року обсяг сільськогосподарського виробництва у Львівській  області порівняно з січнем–лютим 2017 року зріс на 2,4%.

Детальніше...

 

Детальніше...

У перший день спільного проекту департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації і патрульної поліції Львівської області «Курс свідомих «Включайся» учасники працювали з психологічними аспектами стресостійкості.

Детальніше...

 

Детальніше...

У суботу, 24 березня, з 20.30 год. до 21.30 год. відбудеться загальносвітова кампанія Година Землі 2018.

В межах акції закликають людей по всій планеті вимкнути світло на одну годину - Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Детальніше...

 

Детальніше...

Біля смт. Майорськ загинув 22-річний сержант-прикордонник з Сокальщини Ігор Дулько.

Усіх небайдужих запрошують провести бійця у останню дорогу. Попрощатися з військовослужбовцем у Бродах можна буде близько 10-ї години. Далі процесія перейде у Великі Мости через Львів.

Чин похорону відбудеться сьогодні, 22 березня о12.00 годині в церкві Благовіщення Пресятої Богородиці.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

 

23 березня о 12.00 год у приміщенні залу засідань райдержадміністрації (ІІІ поверх) відбудеться чергове засідання Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації

У порядку денному:

- інформування голови Громадської ради про проведену роботу у 2017 році;
- формування та затвердження плану роботи дорадчого органу райдержадміністрації на       2018 рік;
- різне.

 

Детальніше...

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області розпочинає конкурс інвестиційних проектів. Він триватиме з 21 березня по 21 квітня2018 року.

Детальніше...