Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

ГУ Держпраці у Львівській області вкотре звертається до роботодавців щодо належного оформлення трудових відносин.
Вигідніше офіційно оформити працівника, аніж у випадку виявлення незадекларованої праці заплатити штраф. Наголошуємо, що сьогодні за одного неофіційно працевлаштованого працівника штраф складає 111 690 гривень. А за ці кошти можна офіційно виплачувати 1 працівнику впродовж року заробітну плату не меншу, ніж середню по області.

Детальніше...

 

Детальніше...07 вересня 2018 року в місті Львові на Всеукраїнському форумі молодіжної столиці України 2018 року офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс «Молодіжна столиця України – 2019», який запроваджений в Україні Міністерством молоді та спорту, Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України на щорічній основі.

Детальніше...

 

Детальніше...

Cьогодні, 19 вересня, у Львові стартує  найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи ювілейний 25-й Book Forum. Фокусна тема форуму – Ринок свободи.

Про це повідомили під час брифінгу.

Детальніше...

 
Детальніше...

Міністерство юстиції України звертає увагу мешканців на порядку приватизації житла громадянами, які живуть у неприватизованій квартирі.

На приватизацію мають право:

Детальніше...

 

Детальніше...День усиновлення порівняно молоде свято. Вперше в Україні воно відзначається з 2009 року. Згідно з Указом Президента України № 1088/2008 цей свято відзначається щорічно 30 вересня.

Відтак, 19 вересня, у Перемишлянській райдержадміністрації відбулась робоча нарада, яку провів заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський, щодо відзначення цього свята.

Серед заходів, які проводитимуться у закладах освіти і культури, - участь у Всеукраїнській акції «Усиновлення – це любов на все життя». Йдеться про проведення 28 вересня з 14.00 год до 15.00 год Всеукраїнського флешмобу.

 

Детальніше...В межах робочого візиту на Львівщину перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілась із лікарями Львівщини аби разом змінювати ситуацію в медицині. В межах  зустрічі порушили питання про хід медичної реформи, про готовність сімейної медицини до змін.

Детальніше...

 

Детальніше...До Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 – 2020 внесли зміни.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 19 вересня, о 14.00 год. у Городоцькому історико-краєзнавчому музеї (майдан Гайдамаків, 6) відбудеться презентація науково-популярної фотовиставки «Галицька Армія у боротьбі за незалежність України».

Детальніше...

 

Детальніше...17 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський разом із заступником голови районної ради Т.Мартиняком та представниками структурних підрозділів РДА і держустанов провів виїзну зустріч з мешканцями населених пунктів Вишнівчицької сільської ради.

Детальніше...

 

З 01 жовтня 2018 року

Діє нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві.

Постановою  Правління  Фонду  соціального  страхування України  від  19.07.2018 року №12 затверджений  Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою непрацездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ  (далі –Порядок №12).

Детальніше...