Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Детальніше...

Колядки, віншування та святковий настрій принесли сьогодні, 11 січня,  працівникам та гостям облдержадміністрації чотирнадцять дітлахів із Львівського осередку Українського товариства сліпих.

Юні колядники виконали кілька колядок та побажали усім присутнім добра, злагоди та миру.

У відповідь на теплі та щирі побажання очільник області Олег Синютка подякував за колядки та вручив колядникам солодкі подарунки.

Детальніше...

 

Детальніше...

23 січня об 11.00 год відбудуться земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки разом із водним об’єктом.

Зокрема, цього дня на аукціон виставлять ставок площею 3,3406 га, який розташований на території Великоколоднівської сільської ради (за межами населеного пункту) Кам’янка-Бузького району, на земельній ділянці площею 4,0237 га.

Аукціон з продажу права оренди земельної ділянки разом із водним об’єктом відбудеться у департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

Детальніше...

 

Детальніше...11 січня, у райдержадміністрацію завітала спільнота «Адонай» храму св. Миколая м. Перемишляни,  прославляючи появу на світ Сина Божого.  У залі засідань зібралися працівники РДА та районної ради, які із захопленням переглянули вертеп та виконали разом із дітьми низку колядок. На завершення колядники побажали усім усіляких гараздів та благ у Новому році. Від імені колективу подяку висловили голова райдержадміністрації  В.Танчин і голова районної ради Р. Андрусишин.

 

Детальніше...

Підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства упродовж 2017 року сплатили до бюджетів усіх рівнів  228.2 млн гривень податків та зборів (обов’язкових платежів).

Варто зазначити, що це майже на 40 млн гривень більше, ніж за минулий рік. Зокрема, до державного бюджету України сплатили 162.4 млн гривень. Значну частину у частці платежів до держбюджету України, а саме 37.9 млн гривень, складає рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 11 січня, у смт Красне Буського району відзначили 105-у річницю від дня народження генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Василя Кука.

Розпочалися урочистості молитвою та покладанням квітів до  могили головнокомандувача, а також Меморіалу бійцям за волю Украни, Небесної Сотні та воїнів АТО.

У заходах взяв участь і голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...

Проведення виїзних виставок, популяризація видань у соцмережах, інформаційна підтримка видавців  - основні шляхи промоції регіональної книги напрацювали сьогодні, 11 січня,  під час зустрічі з представниками книговидавничих організацій.

“Зрозуміло, що ми займаємо позицію підтримки української книги. Таким чином сприятимемо її популяризації для читацької аудиторіїі”, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 11 січня, у Львівській облдержадміністрації відбулась консультаційно-навчальна нарада щодо супроводу інвестиційних проектів для представників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та контролюючих органів.

«Сьогодні ми хочемо поділитися досвідом останніх двох років стосовного того, яким чином управління здійснює супровід інвестиційних проектів у частині комунікації з органами державної влади різних рівнів для вирішення проблем інвесторів. Наше завдання – створити на Львівщині якомога комфортніше бізнес-середовище», - зазначив керівник відділу інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис.

Детальніше...

 

Детальніше...

За сприяння Львівського обласного центру зайнятості у 2017 році працевлаштували 54,7 тисяч мешканців області, у тому числі 17,5 тисяч безробітних. Ще 5,8 тисяч осіб залучили до тимчасової зайнятості, а 10,2 тисячі - охопили професійним навчанням.

Як зазначають у обласному центрі зайнятості  ринок праці Львівщини зазнає динамічних змін, зокрема зросла потреба підприємств, установ та організацій у кадрах, зменшилися обсяги незайнятої робочої сили, відповідно знизилася чисельність претендентів на одну вакансію.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Впродовж 06-09 січня Перемишлянщина гостинно приймала дітей із Троїцького району Луганської області. Захід проводився у рамках проекту «Схід і Захід разом».
11 дітей разом із учителькою Троїцької школи-гімназії мали можливість ознайомитись із традиціями нашого регіону, зокрема щодо святкування Різдва Христового. Адже усі вони побували у сім’ях та брали участь у приготуванні страв на Святвечір.

Детальніше...

 

Детальніше...Відповідно до Обласної цільової програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки» на території Перемишлянського району у 2017 році було встановленно спортивний майданчик зі штучним покриттям в м.Бібрка і два спортивні майданчики з тренажерним обладнанням в с.В.Глібовичі та с.Коросно. Згідно даної програми на Перемишлянський район було виділено з обласного бюджету 600 тис. грн. Зокрема, 500 тис. грн. - на штучну траву для спортивного майданчика в м.Бібрка і 100 тис. грн. - на придбання тренажерів для спортивних майданчиків в с.В.Глібовичі та с.Коросно.

Детальніше...