Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

 

Детальніше...Шановні жителі Перемишлянщини!

Щиро вітаю Вас зі світлим і радісним святом – Різдвом Христовим!

Саме Різдво несе світу мир і світлу надію.
Нехай же цей мир і ця надія назавжди поселяться в Ваших домівках та серцях. А очікувані  Різдвяні  церковні дзвони наповнять наші душі  вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне
Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік.

Щиро бажаю Вам усім миру, щастя, міцного здоров’я, добра і злагоди.
Нехай Ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими та переконливими.

Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей.
Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь Україні!

Христос Рождається!    Славімо Його!

З повагою

голова Перемишлянської райдержадміністрації                            Володимир Танчин

 

Детальніше...

У четвер, 11 січня, відбудеться презентація конкурсів з визначення проектів громадських організацій. На їх реалізацію надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 05 січня, у Перемишлянській райдержадміністрації відбулось підведення підсумків проведеної роботи у минулому році щодо надання допомоги учасникам АТО. А також йшлося про форму співпраці у поточному році.

Голова РДА В.Танчин ініціював таке спілкування за участі голови районної ради Р.Андрусишина, заступника голови РДА І.Шалапського, керівника управління соціального захисту населення Н.Жеребецької та голови Перемишлянського окремого округу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО В.Кроншталя з метою підвести підсумки на скільки вдалося допомогти вирішити проблеми воїнів у минулому році, та яку форму співпраці обрати у 2018 році.

Детальніше...

 

Детальніше...Про визначення способу участі у вихованні малолітньої дитини; про можливість позбавлення батьківських прав; про надання дозволу на укладання договору дарування часток житлової квартири; про виконання батьківських прав йшлося під час  засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів голова райдержадміністрації Володимир Танчин, 05 січня 2018 року. Розглянувши та обговоривши вищезазначені питання, комісія прийняла відповідні рішення.

 

Детальніше...

Сьогодні, 5 січня, на Львівщину завітають понад 200 дітей з Донецької області. Упродовж 5 днів мешканці сходу матимуть можливість пізнати духовне і культурне надбання Галичини.

Для дітей розробили цікаву програму святкування Різдва, яке  вони зустрінуть у галицьких сім’ях.

Детальніше...

 

Детальніше...

Днями, у селі Королівка Бродівського району, відбулось відкриття реконструйованої сімейної молочної ферми. Господарство, в якому утримують 14 корів, сімейна справа Ніни та Андрія Войтовичів.

Ідея для подальшого розвитку сімейної справи з виробництва молока виникла у подружжя під час спілкування із працівниками Львівської аграрної дорадчої служби. Відтак господарі долучились до проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні» завдяки якому отримали сучасне обладнання для облаштування своєї ферми.

Детальніше...

 

Детальніше...

Управління туризму та курортів Львівської ОДА розробило добірку гірськолижних курортів Львівської області, де усі охочі разом із сім`єю або в колі друзів, весело проводитимуть свій активний відпочинок.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 4 січня, у Львівській ОДА провели публічне громадське обговорення у форматі «круглого столу» орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2018 рік.

Засідання за круглим столом відбулось з метою розгляду вже поданих пропозицій до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік. Під час зустрічі громадські організації та структурні підрозділи внесли ще низку питань, які будуть обговорюватись у 2018 році.

Детальніше...

 
Детальніше...

Різдво на Галичині завжди було одним з найвеселіших свят, сповнене таїнством та обрядами. Його особлива духовна атмосфера обіймає кожного з нас  і приносить в оселю відчуття миру та злагоди. Ми зробили для Вас добірку найцікавіших різдвяних фестин, які проходитимуть у Львівській області.

Жовква - «ідеальне місто», в якому поєднались 55 пам'яток архітектури світового, національного, регіонального значення та церква, яка внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО - Церква Пресвятої Трійці. Де ж, як не тут збережені українські традиції святкування Різдва.

Детальніше...

 

Детальніше...

Понад 350 дітей з міст Рубіжне, Сватово, Лисичанськ, Кремінна, Попасна, Щастя Луганської області, а також Маріуполя, Валновахи, Преображенки Донецької області завітали на Львівщину для святкування Різдвяних свят.

Для мешканців східних та південних областей розробили цікаву програму найкращими музеями Львівщини, серед яких: Державний меморіальний музей М. Грушевського, Музей визвольної боротьби України, Львівський музей історії релігії, Музично-меморіальний музей С. Крушельницької, Музей-аптека тощо.

Детальніше...