Детальніше...

Сьогодні, 5 грудня, в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбувся навчальний семінар «Заходи безпеки при виявленні вибухо-небезпечних предметів або таких що їх нагадують» для керівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

Організаторами виступило управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА спільно з Львівським навчальним центром підготовки поліцейських.

Детальніше...

 
Детальніше...

Цієї п’ятниці та суботи, 7-8 грудня, «Галичанка» приймає у Львові «Бровари» в межах 6 туру чемпіонату України жіночої Суперліги сезону 2018/2019.

Матчі відбуватимуться у спорткомплексі ЛНУ ім. І. Франка (вул. М.Черемшини, 31). Початок ігор: 7 грудня (п’ятниця) о 17:30, 8 грудня (субота) – об 11:00. Вхід – вільний.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині з 1 грудня проводиться обробка лісів проти сказу для диких м'ясоїдних тварин. Про це інформує ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.

У населених пунктах з літаків над лісами розкидаються дози-приманки, які унеможливлять зараження м’ясоїдних тварин сказом.

Детальніше...

 
Детальніше...

Управління фізичної культури та спорту продовжує роботу щодо вдосконалення роботи закладів фізичної культури та спорту.

Чергове засідання з тренерсько-викладацьким складом відбулось сьогодні у Львівській школі вищої спортивної майстерності.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 5 грудня  напередодні Дня Збройних сил України голова райдержадміністрації Володимир Танчин та голова районної ради Роман Андрусишин спільно із заступником голови райдержадміністрації Іваном Шалапським та керівником управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Надією Жеребецькою завітали до демобілізованих учасників АТО, яким вручили іменні листівки-привітання від Президента України з нагоди Дня Збройних сил України.

Листівки вручені 139 учасникам АТО та 3 сім’ям загиблих та померлих учасників АТО.

 
Детальніше...

5 грудня у кінотеатрі ТЦ «Форум Львів» в межах національно-патріотичного виховання відбулася демонстрація одного із кращих українських воєнних кінофільмів – «Позивний «Бандерас», який переглянули студенти Львівщини.

«Позивний «Бандерас» – український військовий детективний фільм режисера Зази Буадзе. В основу стрічки лягли щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент Петро Порошенко закликав західний світ посилити санкції проти Росії та збільшити присутність НАТО в Чорному та Азовському морях. Про це він сказав в інтерв’ю міжнародній інформаційній агенції Bloomberg.

Глава держави подякував світовим лідерам за підтримку України в тяжкі часи російської агресії.

Детальніше...

 
Детальніше...

Під час Форуму місцевого самоврядування Президент Петро Порошенко зазначив, що місцеві бюджети за чотири роки реформи зросли у 3,4 рази.

«Цього року частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті України вперше нарешті перевищила той показник, про який ми свого часу мріяли», - сказав Президент. Він зауважив, що це відбулося і тепер частина місцевих бюджетів з урахуванням субвенцій та субсидій перевищує державний бюджет.

Детальніше...

 
Детальніше...

Міністерства юстиції інформує про дії у разі, коли чоловік піднімає руку на дружину.

Перш за все, порада всім громадянам, які зазнають насильства, в жодному разі не мовчати. Агресор не одумається і не втихомириться. Чим довше мовчати про проблему, тим більше насильник переконується у своїй безкарності, й тим більше у нього розв’язуються руки.

Детальніше...

 
Детальніше...

У четвер, 6 грудня, о 16:00 год у Львівському музеї історії релігії відбудеться творчий вечір Ігоря Калинця, присвячений пам’яті Ірини Стасів-Калинець.

У день народження Ірини Стасів-Калинець на заході презентують нову книжку перекладів Ігоря Калинця з Юрія Гарасимовича, польсько-українського поета, у творчості якого провідне місце займає тема лемківської трагедії в час примусового виселення їх з етнічних земель.

Детальніше...