Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

Голова Львівської обласної адміністрації Михайло Цимбалюк 18 квітня під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій, районних рад та міськими головами міст обласного значення за участі керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади та керівників структурних підрозділів облдержадміністрацій доручив провести детальний аналіз надходження податків і зборів до місцевих бюджетів за квітень – травень 2011 року та ініціювати  уточнення планових показників загального фонду місцевих бюджетів.

Детальніше...

 

19 квітня 2011року керівником управління праці та соціального захисту населення Сайком М. В.  проведена нарада з працівниками структурних підрозділів по підготовці до святкування Великодніх свят і підведено підсумки по благоустрою відомчих територій.

Детальніше...

 

18 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дитини Перемишлянської районної державної адміністрації.  На Комісії розглядалося ряд питань, зокрема, про доцільність позбавлення батьківських прав, визначення проживання малолітньої дитини, про дозвіл на продаж житлового будинку, у якому проживає малолітня дитина, про надання дозволу на продовження терміну перебування малолітньої дитини у будинку дитини, про розгляд матеріалів, що надійшли з Перемишлянського районного суду щодо залучення органу опіки та піклування у справі неповнолітньої дитини.

 

15 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська взяла участь у нараді щодо ролі продовольчих ринків у забезпеченні продовольчої безпеки регіону, яку голова Львівської облдержадміністрації М.Цимбалюк провів на оптовому ринку сільськогосподарської продукції «Шувар» у м.Львів.

Як зазначив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк: «Причин для підвищення цін на продукти до Великодня немає». За його словами, в області є достатня кількість всіх продовольчих груп товарів, і тому для підняття цін немає підстав. Також М.Цимбалюк звернувся до керівників районів, щоб вони й надалі контролювати продовольчу ситуацію.

 

16 квітня у приміщені Перемишлянської спортивної школи відбулася  відкрита першість ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни та Золочівської ДЮСШ по дзю-до серед дітей шкільного віку. У змаганнях прийняло участь 70 учнів спортивних шкіл. Переможців нагороджено медалями та грамотами.

Детальніше...   Детальніше...

 

Систематичні виїзди голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського у сільські ради, зустрічі із мешканцями району, обговорення та вирішення проблем, які хвилюють їх, дають позитивні результати. За вирішення однієї із таких проблем у с.Мерещів жителі через районну газету «Перемишянський край» висловили подяку очільнику району.

Зокрема вони пишуть: «Про добрі справи депутата районної ради, голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Й.Краєвського у Перемишлянському районі знають, мабуть, усі. Бо хто б до нього не звертався, багатьом допоміг. А зараз з’явилася ще одна нагода щиро подякувати Оресту Йосиповичу. Донедавна в Народному домі с.Костенів не було пічки. В приміщені – холодно. І коли пан Краєвський, знайомлячись із роботою сільського закладу культури, побачив, у яких умовах проводить вільний час молодь Костенева, він зразу ж привіз нову, куплену за власний кошт, кахельну піч. За це жителі та молодь села щиро вдячні Оресту Йосиповичу і бажають йому міцного здоров’я, натхнення, успішної реалізації творчих ініціатив і високих задумів.»

 

У квітні цього року на Львівщині розпочався І етап змагань серед команд державних службовців у рамках Всеукраїнської Спартакіади серед державних службовців органів державної влади, яка проводиться відповідно до Положення щодо проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, затвердженого наказом Головного управління державної служби та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту 28.09.2007 № 258/3470 у три етапи.

Детальніше...

 

18 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка, заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінської та керівника апарату С.Ковальської провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів. На нараді юрист інформувала про новоприйняті законодавчі акти та зміни у діючих Законах України на минулому тижні. Про виконання місцевих бюджетів за перший квартал та про фінансування окремих заходів по відзначення 800-річчя м.Бібрки інформував начальник фінвідділу Б.Антошків. Головний архітектор району Б.Городечний доповів про стан виконання розпорядження голови РДА «Про проведення місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля» у районі. Начальник управління економіки І.Горецька ознайомила із роботою управління економіки минулого тижня стосовно розробки інвестиційних проектів. У підсумку очільник району О.Краєвський  наголосив, що потрібно  міняти підходи до виконання завдань поставлених державою, переходити від розмов до реальних дій, приймати дієві рішення.

 

В рамках акції до Дня довкілля голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, депутати Перемишлянської міської ради А.Тивонюк та А.Захарчук, голова Перемишлянського районного товариства мисливців та рибалок «Лісівник» Ю.Денис, мисливці та рибалки провели висадку саджанців сосни на території міського озера. Насаджено 150 дерев. Упорядкували також територію, яка прилягає до міського озера.

Детальніше...   Детальніше...

 

16 квітня впорядковано територію футбольного поля м.Перемишляни (вирівняно поверхню, посіяно газонну траву, відремонтовано лавки для глядачів). Також ведуться ремонтні роботи у роздягальні цієї спортивної установи.

З наявних 40 футбольних полів у районі на всіх проведено благоустрій.