У 2013 році в Львівській області передбачено збільшити  мережу дошкільних навчальних закладів на 35, в тому числі 31 шляхом реорганізації шкіл  у навчально-виховні комплекси «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» та додатково охопити дошкільною освітою до 4 тис. дітей.

Про це повідомив голова Львівської ОДА Віктор Шемчук під час Всеукраїнської селекторної наради, яка відбулась 18 червня під головуванням Віце-Прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Варто відзначити, що потреба області в охопленні дітей дошкільними навчальними закладами становить 6100 місць.

Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук 17 червня зустрівся із заступником Міністра оборони України Олександром Олійником та заступником Міністра національної оборони Республіки Польща з питань оборонної політики Робертом Купецьким.

Детальніше...

 

Детальніше... На виконання листа Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді від 10.06.2013 року №545 фахівцями із соціальної роботи Перемишлянського районного  центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді    вручено листи-вітання за підписом Міністра соціальної політики України 90 матерям-героїням Перемишлянського району.

 

14 червня в облдержадміністрації відбулось підписання «Меморандуму про  співробітництво» між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та  громадською організацією «Львівське Товариство» у м. Києві.

Зазначимо, що даний захід відбувся в рамках виїзного засідання членів Правління та Опікунської ради «Львівського Товариства» у м. Києві.

Під час засідання також обговорили план проведення днів Львова та Львівщини у Києві, створення музею Івана Франка у Києві, можливості для розвитку бізнесу та популяризації регіону.

Детальніше...

 

Детальніше...17 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із заступником начальника – начальником Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ І.Дяківим. Зокрема, І.Дяків доповів про надходження до бюджету за січень-травень поточного року.

 

З 20 до 23 червня у м. Гжицько (Республіка Польща) відбудуться Дні української культури. Про це поінформували у департаменті з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської облдержадміністрації.

Як зазначає директор згаданого департаменту Наталія Гамкало, творчі колективи різних регіонів України репрезентуватимуть свої мистецькі здобутки у різних галузях культури. До участі в заходах запрошено колектив Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю.Дрогобича.

Детальніше...

 

Детальніше...17 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії із контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини. Під час наради підведено підсумки комісійного обстеження 57 сімей на території Іванівської, Липовецької, Лагодівської сільських рад та Бібрської міської ради.

 

17 червня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук під час розширеної апаратної наради офіційно представив двох заступників голови облдержадміністрації – Ірину Романів та Василя Бахмацького.
Віктор Шемчук побажав новопризначеним  заступникам успіхів на займаних посадах.
Нагадаємо, Ірина Романів куруватиме гуманітарні питання, а Василь  Бахмацький – питання роботи правоохоронних органів та департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

 

15 червня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Суверенного Військового Мальтійського Ордену в Україні Паулем Фрідріхом фон Фурхерром.
Під час зустрічі вони обговорили можливості двостороннього співробітництва, зокрема представлення Львівщини на теренах Європи та світу, культурний розвиток регіону та співпрацю у галузі охорони здоров’я.

Детальніше...

 

 

Детальніше...Працівники медичної галузі Перемишлянського району беруть участь у реалізації завдань і доручень Президента України В.Ф.Януковича з модернізації медичної галузі щодо забезпечення громадян України якісними медичними послугами.
І ось напередодні Дня медичного працівника в сесійному залі Перемишлянської районної ради 14 черДетальніше...вня відбулося урочисте вітання медичних працівників району із професійним святом. До присутніх у залі медиків словами вітань та щирих побажань звернулися голова Перемишлянської   райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок. Також кращих працівників медичної галузі району за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі району та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради. Після нагороджень грамотами до присутніх у залі звернувся головний лікар Перемишлянської центральної районної лікарні Б.Лівий, який також нагородив ряд медиків грамотами та оголосив подяки працівникам медичних установ.
Після урочистостей медики мали можливість послухати на святковому міні-концерті музичні композиції у виконанні мистецьких колективів Перемишлянського районного Народного дому  та Перемишлянської музичної школи.

Довідка:

Детальніше...