Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 березня 2018 року «Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз національній безпеці у сфері міграційної політики».

З метою забезпечення національної безпеки, нейтралізації загроз у сферах міграції та громадянства Рада національної безпеки і оборони України схвалила проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» щодо удосконалення окремих положень» та запропонувала Президентові внести його на розгляд Верховної Ради України.

Детальніше...

 

Детальніше...

У межах спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій" Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА визначив переможця по пакету закупівлі № ICB 4.1.10 «Обладнання для інвазивних методів лікування, для ультразвукових та променевих методів діагностики в установах охорони здоров’я області», який проводився на кошти економії, отриманої за результатами проведення попередніх торгів.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьоодні, 21 березня, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин.

Під час засідання розглянули три справи щодо можливості позбавлення батька батьківських прав відносно малолітньої дитини.   Відтак, по першій справі прийнято позитивне рішення, по другій,  розгляд перенесено на наступне засідання. Відносно третьої, прийняли рішення про неможливе позбавлення батьківських прав.

Крім цього, обговорювалось питання про припинення функціонування прийомної сім’ї у зв’язку з недотриманням прийомними батьками умов договору “Про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї”.

 

Детальніше...

Сьогодні, 21 березня, за сприяння Львівської ОДА, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся Ярмарок кар’єри. Свої пропозиції для молоді Львівщини презентували декілька десятків компаній.

Детальніше...

 

Детальніше...

Художнє відділення Маріупольської школи мистецтв було засновано в 1992 році. На сьогодні в відділенні майже 300 учнів отримують основи професійних знань (рисунок, живопис, композиція, декоративно-прикладного мистецтво, скульптура та історія образотворчого мистецтва).

Детальніше...

 

Детальніше...

У 2012 році Генеральною Асамблеєю ООН офіційно проголошено 21 березня Міжнародним днем лісів. Цього року Міжнародний день лісів проходитиме під загальним гаслом «Ліси та населені пункти».

Саме з цього дня 21 березня стартує акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка  триватиме до 21 квітня - Дня Довкілля.

Детальніше...

 

Детальніше...20 березня, голова райдержадміністрації В.З.Танчин та голова районної ради Р.Б.Андрусишин провели черговий виїзд в Бібрську міську раду.

Разом з очільниками району на зустрічі з мешканцями були присутні представники Перемишлянського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області, Перемишлянського РС ГУ ДСНСУ у Львівській області,  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, КП “Перемишлянська ЦРЛ”.

Під час перебування у місті керівники району ознайомилось з проблемними питаннями та роботою установ та організацій розташованих  на території міської ради. Серед проблем, вирішення яких потребують допомоги, були питання щодо ремонту окремих доріг на території міста, дотримання правопорядку та отримання субсидій.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...З метою сприяння професійному самовизначенню та всебічному розвиткові особистості учнів району знайомлять із професіями під час екскурсій на підприємстваах

Зокрема, учні 8-х  класів ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів» відвідали Перемишлянське швейне підприємство, де ознайомилися з специфікою професії швачки.

Учні ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко» побували у Міні пекарні «Еко Татко» у с.Шегині та Піцерії «Левко» м. Львів

 

Детальніше...

28 березня о 18:00 год у Львівському Палаці Мистецтв (м. Львів, вул. Коперника, 17) відбудеться публічний звіт голови Львівської ОДА Олега Синютки про здобутки Львівської області у 2017-му році.

Підсумки року побудовані за основними показниками Стратегії розвитку регіону. Зокрема, йдеться про конкурентоспроможну економіку, якість життя, розвинуте село, відкриті кордони, туристичну привабливість регіону.

Детальніше...

 

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом, організація змістовного дозвілля, збагачення знаннями учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів, а також виховання почуття патріотизму, гордості за Україну,  22 березня 2018 році  0 10.00 відбудеться районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу Олімпійське лелеченя» на базі ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча». Даний захід є комплексним і включає три складові: спортивну, освітню та культурну частини. Програма заходу складається з:

- культурної, презентаційної частини, відповідно буде оцінюватись шикування, назва, девіз, емблема команди;

- спортивної частини – змагання з 7 комплексних естафет та стрибкової естафети;

- освітньої  частини – вікторина на олімпійську тематику.