Шановні колеги, державні службовці!

Дозвольте  щиро привітати Вас усіх з  Днем  державної служби  та побажати подальших творчих і професійних успіхів на благо нашої держави, українського народу!
Кожен на своєму місці, ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.
Нехай Ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, а Ваші рідні та близькі люди пишаються тим,
що Ви працюєте на користь держави!
Нехай кожен день Вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
Сердечно бажаю всім Вам і Вашим родинам добра та щастя, здоров’я та задоволення від Вашої почесної праці.

З повагою

Голова Перемишлянської райдержадміністрації             В.Танчин

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Реформа децентралізації – найбільш успішна у країні. 413 громад вже об'єдналися, з них - 159 два роки поспіль впроваджують реформу. Площа, яку охоплює реформа децентралізації в Україні перевищує територію Угорщини або Португалії.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Зранку у храмі Св.Володимира та свмч. О.Омеляна Ковча м.Перемишляни керівники району, працівники структурних підрозділів РДА, держустанов, представники громадськості взяли участь у поминальній молитві за усіма, хто загинув у роки Другої світової війни, став жертвою війни.

Опісля, голова райдержадміністрації В.Танчин разом із головою районної ради Р.Андрусишиним поклали квіти до пам’ятних плит, що на військовому цвинтарі, та до могили перезахоронених жертв війни на міському цвинтарі.

Про жалобний день 22 червня усім сповіщали чорні стрічки на Державному Прапорі України на спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування держпідприємств, установ та організацій.

 

Детальніше...

З 26 червня по 6 липня відбуватиметься анкетування жителів сільських територій та новостворених ОТГ близько одинадцятьох районів Львівщини.

Детальніше...

 

Детальніше...

«Важливо припинити витрачати сили і кошти на політичний піар навколо львівського сміття. Львів має 700 млн гривень на рахунках. Ці кошти мають бути використані, аби вирішити проблему мешканців міста», – на цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Львова.

Детальніше...

 

Детальніше...

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка закликав припинити акцію протесту під Львівською міською радою.

«Усі посадовці, дотичні до сміттєвої проблеми, працюють над її вирішенням, тому я наполягаю на тому, щоб молоді люди не продовжували голодування», - зазначив Олег Синютка.

 

Детальніше...

«Потужна і креативна громада Львова потребує допомоги держави у вирішенні проблем зі сміттям. Але при цьому держава не може переглядати чи скасовувати реформу децентралізації, яку реалізує вже три роки. Бюджетна і податкова децентралізація передбачає делегування повноважень і відповідальності», – наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Львова.

Детальніше...

 

 

Детальніше...

21 червня заступник голови Пеермишлянської райдержадміністрації І.Шалапський провів засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива. Комісія розглянула відповідні пакети документів та ухвалила рішення надати субсидії 31 мешканцю району. Одна заява була відхилена. Відтак, заявнику буде  рекомендовано звернутись за наданням субсидії на загальних підставах.

 

Детальніше...В Україні очікується літній призов на військову службу. Тобто, впродовж липня – серпня юнаків віком 20-27 років призиватимуть на строкову службу до ЗСУ. Про це повідомив сьогодні, 21 червня, під час наради у райдержадміністрації із міськими та сільськими головами районний комісар О.Якімцов.

З приводу цього голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин наголосив, що потрібно продовжувати роботу по призову і нагадав керівникам органів місцевого самоврядування про особисту відповідальні за організацію залучення юнаків до служби в ЗСУ. Також керівник району закликав голів до співпраці з метою виконання планових завдань призову та виявлення осіб, які ухиляються від служби в українському війську.

Окрім цього, під час наради йшлося про активізацію інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо призову офіцерського складу, відновлення військового обліку чоловіків віком 45-60 років.

 

Детальніше...

Днями відбулася чергова транскордонна акція із відкриття старої карпатської траси Перемишль – Нижанковичі – Хирів – Загуж. Під час заходу активісти ГО «linia102.pl» перетнули українсько-польський кордон на дрезині по залізничній лінії 102 у с. Нижанковичі.  Українські  журналісти та волонтери здійснили перетин кордону та відвідали с. Мальховичі.

Детальніше...

 

Детальніше...

У Харкові триває європейська першість з боксу, на якій спортсмени виборюють право на участь у цьогорічному Чемпіонаті світу.

За підсумками п'яти днів змагань вісім українців стали володарями «перепустки» на світову першість, яка наприкінці літа відбудеться в Гамбурзі. Ліцензію на участь у чемпіонаті виборов і представник Львівщини – Назар Куротчин.

У п'ятницю, 23 червня, учасники змагань проведуть півфінальні бої, а в суботу, 24 червня, розіграють медалі у всіх вагових категоріях.