07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

 

Святковий концерт до Дня Державного Прапора України та 20-ї річниці Незалежності відбувся 23 серпня у районному Народному домі. На мистецькому заході були присутні голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступники голови РДА Н.Гавінська та В.Денейчук, заступник голови районної ради В.Винницький, керівники відділів та управлінь, жителі міста, а також члени представницької делегації керівництва Зомбковіцкого повіту Республіки Польща, які прибули з візитом, щоб взяти участь у святкуванні Дня Незалежності України в Перемишлянському районі. У великому святковому концерті, окрім артистів РНД, взяли участь аматори народного мистецтва з Народних домів сіл Свірж, Вишнівчик, Іванівка та Бачів.

 

25 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела нараду із керівником відділу освіти райдержадміністрації Н.Борщ. Темою наради була готовність до проведення щорічної конференції педагогічних працівників району, яка відбудеться в приміщені районного Народного дому 30 серпня.

 

З 22 серпня до 25 серпня у Перемишлянському районі перебували представники делегації із Зомбковіцкого повіту Республіки Польща з яким Перемишлянський район уклав угоду про співпрацю та партнерство.  У склад делегації увійшли голова ради Зомбковіцкого повіту Гражина Орчик,  староста Зомбковіцкого повіту Роман Фестер та інші представники керівництва повіту. Польські представники взяли участь у святкуваннях Дня Державного Прапора та 20-ї річниці Незалежності України, які проходили у м.Перемишляни 23 серпня. Гостюючи у Перемишлянському районі члени делегації відвідали Святоуспенську Унівську Лавру, Свірзький замок, історичні пам’ятки м.Львова, мали можливість побувати на Франківщині, зокрема ознайомилися із визначними місцями м.Рогатин, м.Галич та с.Крилос.

 

24 серпня на площі 550-річчя м.Перемишляни відбувся великий святковий концерт, присвячений 20-й річниці Незалежності України та Дню міста. Концерт за участі вихованців Перемишлянського дошкільного закладу «Сонечко», міського будинку дитячо-юнацької творчості, творчих колективів Народного дому м.Перемишляни та гурту «Молоді галичани» із м.Бібрка відбувся за підтримки Перемишлянської міської ради. На святкуванні усі присутні мали змогу посмакувати справжнім козацьким кулішем, потанцювати, придбати пам’ятні сувеніри, продемонструвати свої вишиванки.

 

          21 серпня заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська взяла участь в урочистостях в с.Іванівка з нагоди візначення 20-річчя Незалежності України, Дня Державного Прапора, а також у святкуванні 100-ї річниці місцевої школи, яка з лютого 2011 року отримала новий статус – НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – дошкільний дитячий заклад». На урочистостях були присутні, окрім жителів села, і колишні вчителі та випускники школи, серед яких начальник ГУ МВСУ у Львівській області Б.Щур, керівник відділу освіти Перемишлянської РДА Н.Борщ і інші. Виступаючі на святкуванні гості та колишні учні дарували навчальному закладу–ювілярові енциклопедичні та краєзнавчі видання, комп’ютерну та оргтехніку, матеріали для експозиції з історії школи.

 

          23 серпня у м.Перемишляни відбулося святкування з нагоди Дня Державного Прапора України та 20-ї річниці Незалежності нашої держави. Урочистості розпочалися біля районного Народного дому.

Детальніше...

 

20 серпня на стадіоні м.Перемишляни відбулися спортивні змагання за програмою «Козацькі забави», присвячені 20-й річниці Незалежності України. Для участі у змаганнях прибули 8 команд, учасники яких змагалися у таких видах спорту, як перетягування линви, переміщення воза, підняття колоди та рукодужання. За підсумками цих змагань перше місце виборола команда Короснянської сільської ради; друге здобула команда Перемишлянської міської  ради; третє посіла команда Чемеринецької сільської ради. Нагородження переможців «Козацьких забав» грамотами та пам’ятними кубками відбудеться 23 серпня підчас районних урочистостей на відзначення Дня Державного Прапора України та 20-ї річниці Незалежності нашої держави.

 

22 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду стосовно проходження територією Перемишлянського району пішої прощі із м.Львів до с.Унів, де розташований монастир, в якому перебуває чудотворна ікона Матері Божої. У нараді взяли участь представники РВ ГУ МВС  у Л/о, РВ ГУ МНС  у Л/о, районної СЕС, центральної районної лікарні, Станимирський сільський голова та Лагодівський сільський голова оскільки через території цих сільських рад проходитимуть прочани. Заступник голови РДА цікавився готовністю кожної служби до проведення даного масового заходу.

 

22 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука провів засідання робочої групи з організації святкування Дня підприємця – 2011року. Під час засідання були присутні підприємці району, представники податкової служби району, центру зайнятості, пенсійного форду, управління фінансового управління Перемишлянської РДА і відділу культури та туризму райдержадміністрації. В ході засідання вирішили розробити заходи з відзначення Дня підприємця та провести святкування 5 вересня 2011року

 

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного прапора України.
Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. Найбільш шанованим серед таких для українців є Державний прапор України. Ми бережемо та шануємо його як найвищу національну святиню.

Детальніше...