Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

 

 

1 листопада у м.Перемишляни відбулися районні заходи з нагоди 95-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки. Розпочалися святкування із покладання квітів до могили Січових Стрільців на міському цвинтарі. Квіти покладали голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок за участі Перемишлянського міського голови О.Зозулі, першого заступника голови РДА І.Роя, заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука, заступника голови Перемишлянської районної ради В.Винницького, керуючої справами Перемишлянської районної ради Г.Горинецької, керівників і працівників відділів та структурних підрозділів РДА, а також громади міста. Після цього у районному Народному домі відбувся святковий концерт, присвячений знаменній даті. На початку перед присутніми у залі із коротким екскурсом з історії створення ЗУНР виступив вчитель НВК «Перемишлянська школа-гімназія» М.Стрихалюк, далі учасники святкувань мали можливість послухати музичні твори у виконанні мистецьких колективів Народних домів району.

Детальніше...   Детальніше...

 

Детальніше...1 листопада перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій за участі заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука провів нараду із керівниками відповідних відділів райдержадміністрації стосовно показників соціально-економічного розвитку району. Зокрема, мова йшла про показники у сільському господарстві, промисловості, будівництві та інших галузях за 10 місяців поточного року.

 

Під час представлення новопризначеного голови Львівської ОДА Олега Сала  31 жовтня Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул подякував Віктореві Шемчуку за проведену роботу на посаді голови ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...31 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та Перемишлянський міський голова О.Зозуля з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни, мешканця м.Перемишляни В.Говраса. Гості вручили ветерану квіти та пам’ятний подарунок.  Під час спілкування керівник району цікавився станом   здоров’я В.Говраса та дружини, питаннями умов проживання. Керівник району зауважив, що особливу увагу ветеранам війни приділяє керівництво держави, зокрема Президент України. В. Ф. Янукович ставить завдання перед органами влади - завжди працювати над поліпшенням соціального та медичного захисту ветеранів, забезпечувати  всім необхідним, щоби вони почували себе комфортно і не відчували соціальних чи фінансових потреб. 
В.Говрас висловив слова подяки районному керівництву за піклування та увагу до ветеранів, зокрема до його сім’ї. Особливо подякував за виділення інвалідного візка для хворої дружини.

 

Детальніше...31 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський зустрівся із представниками громад сіл Вовків, Мерещів та Брюховичі. Під час зустрічі із керівником району мешканці населених пунктів просили вирішити питання із довезенням учнів до школи.

 

Детальніше...31 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій,  заступник начальника районного управління АПР М.Цимбаліста та головний ветеринарний лікар району В.Король взяли участь у селекторній нараді з питань виконання прогнозних показників розвитку тваринництва у 2013 році.

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 597/2013

Детальніше...

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 596/2013

Детальніше...

 

31 жовтня під час прес-конференції директор департаменту охорони здоров’я Ростислав Ступницький та головний позаштатний спеціаліст з питань надання меддопомоги ветеранам війни Ольга Максимович розповіли про стан медичного обслуговування ветеранів війни.

Детальніше...

 

Про це під час прес-конференції сьогодні, 31 жовтня, повідомив директор департаменту соціального захисту населення Василь Мартиняк.

Він також розповів про стан соціального обслуговування ветеранів війни в області. Зокрема він зазначив, що станом на 1 жовтня поточного року до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків внесено інформацію про 6035  інвалідів війни; 13982 учасника бойових дій; 82698 учасників війни;  9353 члена сімей загиблих (померлих); 573 жертви нацистських переслідувань.

Детальніше...