07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

     26 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Детальніше...Рій за участі заступників  голови РДА Н.Гавінської,  В.Денейчука та заступника керівника апарату, начальника відділу фінансово-господарського забезпечення О.Гембари провів нараду із керівниками держустанов та організацій  Перемишлянського району. Під час наради обговорювались питання про заходи з проведення місячника благоустрою в районі, про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації за минулий тиждень та плани на поточний тиждень, про проходження медичних оглядів державних службовців, про декларування доходів державними службовцями за 2011 рік, про передплату журналу «Вісник державної служби України», про проведення першого туру щорічного конкурсу «Кращий державний службовець» Перемишлянської райдержадміністрації, про планування роботи структурними підрозділами та звітність.

 

Детальніше...26 березня голова  Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій, заступники голови РДА Н.Гавінська,  В.Денейчук, заступник керівника апарату, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення О.Гембара та керівники окремих підрозділів райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді, яку провів голова Львівської обласної державної адміністрації М.Костюк.

 

Детальніше...23 березня заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Н.Жеребецька, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) М.Тарасюк, завідувач Дунаївського відділення територіального центру соціального обслуговування С.Чайковський, а також працівники  територіального центру і соціальні робітники територіального центру привітали із 90-річним ювілеєм мешканку с.Новосілка М.Слідзьону. Ювілярка отримала цінний подарунок та квіти. М.Слідзьона багато років працювала у колгоспі, виховала 4 дітей. На сьогоднішній день має 8 онуків та 4 правнуків. Уродинниця та члени її родини подякували місцевим соціальним робітникам за сердечну теплоту та щоденну увагу до потреб довгожительки та інших людей похилого віку, які проживають на території села.

 

Детальніше...23 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська здійснила виїзний прийом громадян у Білецькій сільській раді. Перед початком прийому громадян заступник голови РДА спілкувалася із працівниками сільської ради про основні проблемні питання сіл Біле та Новосілка, які стосуються гуманітарної сфери і потребують вирішення. Під час прийому громадян до Н.Гавінської звернулися 8 осіб. Основні питання, що звучали, стосувалися ремонту закладів культури с.Біле, зокрема сільського Народного дому; завершення ремонту у шкільних туалетах; надання пільг на тверде паливо; надбавки до пенсії дітям війни; нарахування стажу для оформлення пенсії; роз’яснення деяких пунктів пенДетальніше...сійної реформи; можливості оформлення пенсії особі, яка має відповідний стаж роботи, але ще не досягла пенсійного віку. Всі питання громадян були вислухані заступником голови райдержадміністрації Н.Гавінською, мешканцям надано роз’яснення чи відповіді. Спільно із Н.Гавінською прийом громадян проводили керівник відділу культури та туризму О.Гавінська, представники управління праці та соціального захисту населення РДА та районного Пенсійного фонду.

        Після завершення прийому громадян заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська, керівник відділу культури та туризму О.Гавінська оглянули заклади культури с.Біле – сільський Народний дім та бібліотеку, а також Білецьку ЗОШ І-ІІст. та спілкувалася із керівниками даних культурно-освітніх закладів.

 

Одним із пріоритетів діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі є забезпечення подальшого зростання національної економіки, зокрема рівня ВВП – адже це запорука успішної реалізації проголошених Главою держави соціальних програм. Про це заявив новопризначений міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко після зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем.

Детальніше...

 

Про призначення П.Порошенка Міністром економічного розвитку і торгівлі України
Призначити ПОРОШЕНКА Петра Олексійовича Міністром економічного розвитку і торгівлі України.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

23 березня 2012 року

 

 23 березня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк взяв участь в Урочистих зборах з нагоди 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України, що відбулися в Львівському драматичному театрі ім. Лесі Українки.
Під час виступу гДетальніше...олова Львівської облдержадміністрації привітав присутніх ветеранів із ювілеєм заснування організації, побажав міцного здоров’я, довголіття, затишку та благополуччя.

Також з нагоди 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України Михайло Костюк вручив Почесні грамоти та Подяки голови облдержадміністрації

-    Ляльці Григорію Дмитровичу – голові Ради ветеранів Управління Львівської залізниці;

-    Ребуху Ігорю Мироновичу – голові Ради ветеранів ДАІ;

-    Приймаку Володимиру Григоровичу – заступнику голови ветеранської організації Західного регіонального управління державної прикордонної служби України.

-    Дроку Андрію Антоновичу – члену обласної Ради ветеранів;

-    Соколову Євгену Володимировичу – члену обласної Ради ветеранів;

-    Брюхно Володимиру Кузьмичу – члену обласної Ради ветеранів.

Урочисті збори з нагоди 25-ї річниці заcнування Організації ветеранів України закінчилися святковим концертом за участі Західного територіального центру військово-музичного мистецтва.

 

Сьогодні, 22 березня, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк зустрівся із групою спеціалістів та вчених агропромислового комплексу. Метою даної зустрічі було уточнення стану і пріоритетних напрямків розвитку комплексу, а також ознайомлення із результатами обговорення на засіданні Кабінету Міністрів України проблем розвитку тваринництва, в тому числі у Львівській області. 

Детальніше...

 

Детальніше...23 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук та начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ Б.Городечний здійснили виїзд до Ушковицької сільської ради з метою перевірки стану виконання розпорядження голови РДА щодо проведення благоустрою та озеленення території. Разом із сільським головою П.Горецьким оглянули прилеглі до школи, Народного дому та адмінбудинку сільської ради  території, а також стан придорожніх смуг населених пунктів сільської ради.

 

Детальніше...23 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із першим заступником голови РДА І.Роєм здійснили виїзд у Корелицьку сільську раду. Під час зустрічі із сільським головою В.Яремківим керівники району цікавились діяльністю сільської ради, станом використання земель, функціонуванням та проблемами закладів культури. Також О.Краєвський, І.Рій та В.Яремків побували у Народному домі і сільській бібліотеці, оглянули стан приміщень та обговорили шляхи усунення проблем.