Як отримати безкоштовні ліки. Читайте ТУТ

Водію, пам'ятай! Тебе чекають вдома!

відеоролик

 

З нагоди Дня Гідності та Свободи:

м.Перемишляни 21.11.2017р

11.00 год - покладання квітів до могил учасників АТО

16.00 год - піша хода від Народного дому м.Перемишляни до фотостенду "Небесна Сотня"

16.20 год - покладання квітів , запалення лампадок, Панахида (біля фотостенду)


07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Обласна служба зайнятості на безкоштовній основі організовує підвищення кваліфікації для водіїв з числа безробітних з метою отримання категорії «С» та «D». Тривалість навчання 1,3 місяця.

Після успішного завершення навчання – гарантоване працевлаштування!

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 233-52-24 , 233-63-89 або у будь-якому центрі зайнятості області.

 

Детальніше...Громадська організація «Центральна школа бойового гопака» звернулась із заявою до Перемишлянської районної ради з проханням надати в оренду приміщення спортивного залу опорного загальноосвітнього навчального закладу «Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Уляни Кравченко» для проведення занять.

Сьогодні, 17 листопада, під час засідання сесії районної ради депутати вирішили підтримати розвиток національного виду спорту у районі та надали дозвіл на оренду спортзалу терміном на 2 роки 364 дні.

Відтак, учні школи та молодь району зможе оволодівати мистецтво бойового гопака.

 
Детальніше...

У Львівській області 26 листопада розпочинається полювання на зайця-русака, яке буде тривати до 31 грудня включно.

З цією метою користувачами мисливських угідь розрахована пропускна спроможність мисливських угідь при полюванні на зайця-русака, яку погодили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства та Львівськвй обласній державній адміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 17 листопада, відбулась ХХІ позачергова сесія VІІ скликання Перемишлянської районної ради. У засіданні взяв участь голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин.

Одним із питань порядку денного було питання про уточнення показників бюджету Перемишлянського району за 2017 рік.

У результаті обговорення було прийняте рішення про збільшення загального обсягу доходів бюджету у сумі 4023100,00 грн. Це стало можливим завдяки перевиконання дохідної частини бюджету за 11 місяців. Відповідно, на цю суму збільшено видатки.

Окрім цього, депутати своїм рішенням затвердили розпорядження голови районної державної адміністрації, які приймались у міжсесійний період; обговорювали питання про створення Дунаївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини; питання орендної плати; надання в оренду спортивного залу  Бібрської школи, про внесення змін до складу постійної комісії та президії районної ради Про проголошення 2018 року Роком Василя Івахіва та відзначення 110-ї річниці від дня його народження та 70-ї річниці від дня загибелі.

 

Детальніше...Таке рішення прийняли сьогодні, 17 листопада, депутати районної ради під час засідання ХХІ позачергової сесії VІІ скликання.

Адже 18 квітня 1918 року виповнюється 110 років від дня народження та 13 травня - 70 років від дня загибелі Крайового військового референта ОУН Північно-Західних Українських Земель, організатора і першого командира УПА на Волині, вихідця із с.Подусільна Перемишлянського  Василя Івахіва (псевдо «Сом», «Рос», «Сонар»).

Також народні обранці вирішили звернутись до Львівської обласної ради з пропозицією прийняти рішення про  проголошення 2018 року Роком Василя Івахіва в області та про відзначення ювілейних дат на обласному рівні.

Довідка:

Івахів Василь Григорович народився 18 квітня 1908 року і усе своє дитинство провів у с.Подусільна Перемишлянського району. Там здобув початкову освіту та розпочав громадську діяльність.

Детальніше...

 

Детальніше...Таке рішення сьогодні, 17 листопада, прийняли депутати районної ради під час позачергового засідання. Тобто, депутати проголосували за припинення  діяльності Дунаївської дільничної лікарні та створення на її базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Варто відзначити, що під час розгляду даного питання мали можливість висловити свою позицію представники громади, які настоювали на збереженні медичного закладу у такому статусі, який є на даний час.

Після дискусій та роз’яснень, наданих керівниками ЦРЛ щодо перспектив районної медицини в рамках прийнятої реформи, депутати проголосували за створення у с.Дунаїв амбулаторії загальної практики сімейної медицини

 
Детальніше...

Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.

Графічний звіт містить ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.

Нагадаємо, таку ініціативу у лютому започаткували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

 
Детальніше...

Всесвітній день боротьби проти хронічних обструктивних захворювань легень заснований Глобальною ініціативою з боротьби проти ХОЗЛ і проводиться у всьому світі щорічно 17 листопада. У цей День фахівці охорони здоров’я та пацієнтські організації проводять заходи щодо підвищення обізнаності проХОЗЛ і поліпшення допомоги хворим.

За оцінками ВООЗ, на даний час від цієї групи хвороб страждає понад 210 мільйонів осіб, за прогнозами, до 2030 року ХОЗЛ стане третьою за значущістю причиною смерті в усьому світі.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж 22-23 та 25-26 листопада 2017 року у Львівській області з робочим візитом перебуватиме перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.

Під час цієї поїздки один з керівників галузевого міністерства ознайомиться з діяльністю окремих інфраструктурних спортивних об’єктів області, відвідає Буський район, зустрінеться з колективом викладачів та студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, зі спортивним  та легкоатлетичним активом області, побуває на масштабних спортивних подіях.

Детальніше...

 
Детальніше...

У четвер, 16 листопада, Міжнародний центр миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ відвідала канадська військова делегація на чолі з командувачем Сухопутних військ Збройних сил Канади генерал-лейтенантом Полом Винником.

Зустрічали іноземних гостей начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук, заступник голови — керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська, керівний склад МЦМБ та представники іноземних військових контингентів, які беруть участь у підготовці підрозділів ЗС України у рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U).

Детальніше...