Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

 

 

 

 

Детальніше...

У лютому для безробітних у тестовому режимі запрацював новий інтернет-ресурс Державної служби зайнятості. На сайті в режимі онлайн можна записатися на прийом до спеціалістів, дистанційно отримати профорієнтаційні послуги, відвідати кабінет безробітного чи працедавця, електронним шляхом подати звітність, переглянути статистичні дані, ознайомитися з новинами того чи іншого регіону.

Детальніше...

 

Детальніше...

20 лютого у НСК «Олімпійський» у м. Києві відбулась установа зустріч керівництва Міністерства молоді та спорту України, керівників молодіжних центрів з представниками європейської інформаційної агенції ЕРІКА The European Youth Information and Counselling Agency

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...20 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Б.Гуменюк разом із керівниками структурних підрозділів РДА та служб району побували у Романівській сільській раді.

Під час зустрічі із мешканцями населених пунктів обговорювались питання про використання не успадкованих земельних паїв; порядок виготовлення правоустановлюючих документів на землю. Крім цього, однією із проблем для населення є поганий стан внутрігосподарських доріг. Відтак, присутні звернулись із проханням допомогти з ремонтом.

 

Детальніше...

 

Детальніше...

З 28 лютого до 2 березня на «Арені Львів» (вул. Стрийська, 199) розпочинає роботу XІ спеціалізована  виставка  «АгроТехніка-2018».

Експозицію виставки складатиме сільськогосподарська техніка, обладнання, комплектуючі, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сучасні технології і проекти у сільському господарстві. Всього у виставці прийме участь близько 90 підприємств з різних областей України.

Детальніше...

 

Детальніше...Взимку дороги особливо небезпечні, оскільки випадає сніг і засипає їх. Від морозу сніг замерзає і дорога робиться особливо слизькою. У таких випадках найчастіше трапляються ДТП, в тому числі за участі дітей з важкими наслідками. Водієві важко впоратися з керуванням, тому взимку треба бути особливо обережним. А це означає, що потрібно дотримуватися простих та одночас життєво важливих правил дорожнього руху.

Детальніше...

 

Детальніше...

Кабінет Міністрів України схвалив рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня в середньому на 1,5 тис. грн. Рішення представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Детальніше...

 

Детальніше...

На Львівщині усі центральні районні та міські лікарні проводять огляди водіїв на стани алкогольного сп’яніння. У місті Львові це лише два заклади.

Про це сьогодні під час прес-конференції розповіла директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

Детальніше...

 

Детальніше...

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки оголошує конкурс на підтримку регіонального кінематографу.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 21 лютого, о 16:00 год  в Історичному комплексі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького відбудеться тематична екскурсія "Українські художники в лавах Січових Стрільців".

Детальніше...

 

Детальніше...

На Львівщині очікується морозна погода. На дорогах збережеться ожеледиця. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із дорожньо-транспортними пригодами.

У зв’язку із погіршенням погодних умов учасників дорожнього руху закликають до уважності та обережності.

Детальніше...