Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

 

 

 

 

Детальніше...

Сьогодні, 20 лютого, відбувся перший семінар із курсу: “Підготовка проектів до програм міжнародної технічної допомоги” за організації департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у презентації проекту-переможця номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей революції Гідності».

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 20 лютого, у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили погруддя Герою Небесної Сотні,  Герою України Ігорю Костенку.

Вшанувати пам'ять Героя прийшли представники влади, духовенство, академічна спільнота, рідні і друзі Ігоря Костенка.

Детальніше...

 

Детальніше...

У четвер, 22 лютого 2018 року, у головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області відбудеться «пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян.

На питання мешканців Львівщини упродовж 12:00 – 14:00 год відповідатиме заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Марія Білецька.

Телефон «прямої гарячої лінії»: (032) 255-38-97.

Детальніше...

 

Детальніше...Ще 60 мешканців району отримають субсидії на відшкодування витрат щодо оплати житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива. Таке рішення 20 лютого ухвалила комісія під головуванням заступника голови РДА І.Шалапського, розглянувши відповідні пакети документів від заявників.

 

Детальніше...

Сьогодні, 20 лютого, на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченкові відбулась тиха акція «Ангели пам'яті».  В межах заходу діти розмістили на площі понад 300 ангелів.

Паперові ангелики є символом пам’яті за загиблими Героями Небесної Сотні.

Для тихої акції діти Героїв Небесної Сотні спільно з учнями Львівського художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв упродовж тижня виготовляли паперових ангеликів.

Детальніше...

 

Детальніше...20 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх проживання. Члени комісії розглянули  3 справи. У підсумку, усім трьом особам продовжили виплати терміном на 6 місяців.

 

Детальніше...

За  тиждень з обласного бюджету виділили 127,8 млн гривень, що забезпечило повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання  медикаментів та продуктів харчування.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 20 лютого, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Було розглянуто питання про надання дозволу на укладання договору дарування житлової квартири, про визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини а також обговорювалось питання щодо затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Детальніше...

 

Детальніше...

У вівторок, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні на Личаківському кладовищі вшанували пам'ять новітніх Героїв України.

На полі почесних поховань № 67 представники влади, громадських організацій, учасники Революції Гідності та учасники АТО, родини героїчно загиблих, студентська молодь поклали квіти та віддали шану Героям Небесної Сотні та новітнім борцям за незалежність.

Детальніше...