07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Кабінет Міністрів України, як і обіцяв, виділив 50 млн грн Львівській обласній державній адміністрації, яка взяла на себе вирішення питання утилізації твердих побутових відходів  у місті Львів.

Детальніше...

 

За ініціативою Всеукраїнського об»єднання учасників АТО « Українці - разом» створено програму «Соціальна картка учасника АТО», яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам  їх сімей бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу.

Детальніше...

 

Детальніше...

Упродовж тижня, в межах візиту «Сталий розвиток громадського суспільства через розбудову інституту Громадських Рад та взаємодію зі владою» представники зі Сходу України знайомляться із успішним досвідом громадських ініціатив на Львівщині. Учасники вже відвідали дві ОТГ на Львівщині та відзначили високий рівень громадських ініціатив.

Детальніше...

 

Детальніше...

На території національного заповідника «Сколівські бескиди» у Карпатах 18-27 липня 2017 року відбудеться молодіжний табір «Захисник». Метає табору –  духовна, моральна, фізична та розумова підготовка молоді до виконання військового обов'язку перед Українською державою в лавах Збройних Сил та інших силових структур України, а також виховання майбутнього воїна на християнських засадах.

Детальніше...

 

Детальніше...

Львівщина втратила ще одного Героя. Сьогодні, у зоні АТО, загинув жовківчанин Володимир Турчин.

Військовий отримав поранення внаслідок обстрілу українських позицій неподалік Зайцевого Донецької області. Внаслідок отриманих травм новітній Герой помер у шпиталі.

Висловлюємо слова скорботи родині загиблого героя. Вічна слава Герою!

 

Детальніше...

Днями, відбулось чергове засідання комісії з оцінки проектних заявок, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Комісія розглянула 42 інвестиційних проекти, з яких 34 отримали позитивний висновок на суму субвенції  22,4 млн грн.

Детальніше...

 

Такі цифри озвучив голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин під час зустрічі із громадськістю у Короснянській сільські раді 11 липня.
Питання оплати за послуги комбайном цікавило на зустрічі тих, хто займається вирощуванням зернових на власних землях. 
Відтак, керівник району повідомив, що відділ АПР району провів певні розрахунки щодо плати за послуги зернозбиральним комбайном і рекомендує оплату 18-20 грн за обмолочений ар зернових. Розрахунки проведені з урахуванням різних моделей комбайнів.

 

 

Детальніше...Для учасників бойових дій документом, що посвідчує право на безоплатний проїзд, є посвідчення учасника бойових дій з написом «Посвідчення учасника бойових дій» та лист талонів на проїзд міжміським транспортом.

Для здійснення права на безплатний проїзд один раз на два роки (туди й назад) усіма видами міжміського транспорту або на проїзд один раз на рік (туди й назад) вказаними видами транспорту з 50 % знижкою УБД повинен разом із посвідченням учасника бойових дій пред’явити у касах транспортних підприємств лист талонів на право одержання ветеранами війни проїзних документів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Унаслідок несприятливих погодних умов в період з 18:00 11 липня до 01:00 год. 12 липня, у наслідок проходження грозових фронтів, на території області без електропостачання залишилось 42 населені пункти у 8 районах області, 90 житлових будинків у м. Дрогобичі та 4 вулиці у м. Самборі.

Детальніше...

 

Детальніше...

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства за минулу добу прибрали ще 37 перенакопичених контейнерних майданчиків, загалом очистили - 587.

Детальніше...