30 травня відбудеться зустріч керівництва райдержадміністрації із громадою Вишнівчицької сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год. у Народному домі с.Вишнівчик

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

73-тю річницю депортації кримських татар у четвер, 18 травня, вшанували Траурним мітингом на Проспекті Свободи.

Детальніше...

 

Детальніше...Опорним загальноосвітнім навчальним закладом для фінансування у 2017 році з обласної субвенції «Створення якісного середовища. Освітні округи» визначено Бібрську ЗОШ I-III ст. ім. Уляни Кравченко. Так вирішили депутати Перемишлянської районної ради сьогодні, 18 травня, під час засідання ХVII сесії VІІ скликання . Відповідно, цей заклад одержить понад 850 тис грн. обласних грошей.

Варто відзначити, що кошти виділяються для облаштування опорних закладів сучасною матеріально-технічною базою (засобами навчання, навчальними комп’ютерними комплексами та мультимедійним обладнанням

 

Детальніше...

2-4 червня у Львівському центральному парку культури і відпочинку імені Б. Хмельницького відбудеться Міжнародний фестиваль раритетних автомобілів «Леополіс Гран-прі».

Детальніше...

 

Детальніше...

Інспектори Головного управління Держпраці у Львівській  області  спільно з представниками департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської  ОДА  провели  перевірку приватного підприємства "Транс-Спорт"  щодо дотримання норм законодавства з питань праці. Відтак, підприємтво оштрафували на 672 тисячі гривень штрафу за використання праці неоформлених працівників.

Детальніше...

 

Детальніше...18 травня відбулось засідання ХVII сесії VІІ скликання Перемишлянської районної ради. У роботі сесії взяв участь голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин.

У порядку денному окрім інших, були питання про затвердження програм. Зокрема, обговорювалась Програма розвитку професійно-технічної освіти  Перемишлянського району Львівської області на 2017-2020 роки. За рішенням депутатів, Перемишлянський професійний ліцей одержить у 2017 році 1243тис. грн.. Також вирішено виділити додаткові кошти в сумі 14431 грн. на реалізацію Районної програми забезпечення житлом дітей – сиріт. Цьогоріч прийнято Програму підтримки та розвитку театрального мистецтва Перемишлянського району на 2017 рік.

 

Детальніше...

Днями в м. Каунас (Литва) завершилися сутички Кубка Європи з дзюдо серед юніорів та юніорок віком до 21 року. У цих змаганнях взяли участь 306 спортсменів-дзюдоїстів, серед яких 195 чоловіків та 111 жінок з дев'ятнадцяти країн.

Детальніше...

 

Детальніше...

Шановні співвітчизники!

Азіз ватан-дашлар!

Сьогодні Україна вшановує пам’ять десятків тисяч невинно загублених жителів Кримського півострова. 73 роки тому комуністичний режим брутально вигнав із рідної землі кримських татар та представників інших етносів. Усіх їх, як і багато інших народів радянської імперії, було кинуто на кривавий жертовник тоталітарної ідеології.

Детальніше...

 

Детальніше...

У середу, 17 травня, на Львівщині розпочався дводенний тренінг  «Основи стратегічного планування розвитку громади» для представників ОТГ та громадських організацій.

Детальніше...

 

Детальніше...

17 травня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду представив основні положення проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій”.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 18 травня, працівники Перемишлянської райдержадміністрації, як і вже декілька років поспіль, у третій четвер травня приходять на роботу у святковому одязі-вишиванках. Цим самим доєднались до Міжнародного дня вишиванки.Детальніше...

День вишиванки - це відносно нове свято, яке стало вже по справжньому народним. Сьогодні вишите вбрання в моді. Його поєднують і з джинсами, кросівками і з діловим костюмом.

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України. Відтак день вишиванки став Міжнародним.