Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...

Сьогодні, 22 червня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із засновниками та учасниками Business Community School.

Відтак, Олег Синютка поспілкувався із присутніми та поділився досвідом прийняття управлінських рішень та навиками роботи на прикладі Львівської ОДА, наголосив на важливості процесу планування. Очільник Львівщини також відповів на низку запитань, які цікавили учасників заходу.

Детальніше...

 

Відповідно до п. 2.4 протокольного доручення наради голови облдержадміністрації від 26.01.2018 року № 25/0/7-18 департамент економічної політики сформував узагальнений рейтинг учасників закупівель товарів, робіт та послуг, на підставі заповнених замовниками анкет щодо оцінювання учасників.

Детальніше...

 

Детальніше...Упродовж квітня-червня поточного року члени комісії із контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини відвідали 37 сімей Іванівської, Добряницької та Свірзької сільських рад. Про результати перевірки йшлося сьогодні, 22 червня, під час засідання комісії під головуванням заступника голови Перемишлянської РДА І.Шалапського. У ході перевірки встановлено, що кошти використовуються за призначенням.

 

Детальніше...Детальніше...20 червня 2018 року працівники служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації, РЦСССДМ та Перемишлянського відділу поліції здійснили виїзд в оздоровчий табір для дітей та підлітків «Дружба», що знаходиться на околиці села Свірж Перемишлянського району. Суб’єктами соціальної роботи були проведені профілактичні бесіди з дітьми на теми пов’язані з проблемою домашнього насильства, вживанням підлітками алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 22 червня, на Перемишлянщині вшановують жертв Другої світової війни. Поминають тих, хто став жертвою бажань керівників окремих держав розділити світ.

Детальніше...

 

Детальніше...

У департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження відбулась робоча нарада з представниками кредитно-фінансових установ – операторами Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.

Детальніше...

 

Детальніше...

21 червня, стартував Українсько-баварського економічного форуму, який об’єднав бізнес-делегації України та  Баварії.

Учасників привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка

Детальніше...

 

Детальніше...

Зовнішнє незалежне оцінювання цього року найкраще здали випускники Києва, а також Харківської та Львівської областей.

Детальніше...

 

Детальніше...

Голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив пропозицію створити координаційну раду, в яку входитимуть представники усіх правоохоронних органів, для синхронізації  дій та створення пропозицій в постійному режимі щодо боротьби з контрабандою.

Детальніше...

 

У зв’язку із настанням сприятливих умов для літнього відпочинку частина мешканців району виявлятимуть бажання купатись.

Стан готовності місць масового відпочинку на водних об’єктах перевірятиме спеціальна комісія, яка буде створена відповідно до рішення районної комісії ТЕБ та НС, засідання якої відбулось сьогодні, 21 червня.

Детальніше...