Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

До детального плану території під існуючими будівлями з метою уточнення планувальної організації та функціонального призначення земельної ділянки під комплексом будівель загальною площею 2456,8 м2 на території Бібрської міської ради ОТГ Перемишлянського району Львівської області (за межами населенних пунктів)

Детальніше...

 

Детальніше...За підтримки Міністерства культури України з 15 по 19 вересня 2019 року відбудеться міжнародний семінар «Європейські цінності та компетентності у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг» з відвідуванням Польщі, Литви та Латвії (програма додається). Мета міжнародного семінару – ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах культури, освіти, охорони здоров’я, роботою органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 16 травня, для дітей, які опинились у важких життєвих обставинах, багатодітних сімей та дітей-сиріт організували екскурсію у ведмежий притулок «Домажир».

В межах програми, для учасників заходу провели екскурсію по території ведмежого притулку, ознайомили з життям тварин та їх реабілітацією.

Для дітей також провели майстер-клас із розпису яворівської іграшки, а також подарували вишиванки від Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 16 травня, за участі голови Перемишлянської РДА В. Танчина відбулось  засідання комісії з питань розгляду заяв учасників АТО та членів їх сімей, Героїв Небесної Сотні про призначення або відмову в призначенні адресної допомоги на придбання житла на умовах співфінансування.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сказ - гостра контактна інфекційна хвороба, що входить в п’ятірку найнебезпечніших захворювань спільних для людини та тварини. Спричинюється нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком енцефаліту зі смертельним ураженням центральної нервової системи.

Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

Детальніше...

 
Детальніше...

Управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичних ресурсів та енергозбереження Львівської ОДА запрошує підприємства, установи та організації  взяти участь в тендері на розробку  проекту  Програми  розвитку ООН в Україні  «Дослідження з питань вирощування енергетичних культур на недостатньо використовуваних землях в Україні з урахуванням досвіду, набутого під час реалізації грантів, наданих ПРООН на вирощування енергетичних культур».

Завданнями проекту є :

Детальніше...

 
Детальніше...

Вже традиційно в третій четвер травня українці відзначають «Всесвітній День вишиванки».

Сьогодні, 16 травня, за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації громадська організація «Розвиток громади» проводить Фестиваль вишиванки.

Детальніше...

 
Детальніше...

Цьогоріч для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвались 354085 учасників,  з них 25541 абітурієнт з Львівщини.

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 16 травня, голова Перемишлянської РДА В. Танчин провів нараду з головами місцевих рад. У заході також  взяв участь перший заступник голови Б. Гуменюк, заступник голови І. Шалапський, голова  районної ради Р. Андрусишин.

Під час наради йшлося про ситуацію на ринку праці в Перемишлянському районі, про набір громадян району на строкову військову службу весною 2019р., про стан використання земель сількогосподарського призначення, стан благоустрою населених пунктів району, стан виконавської дисципліни у виконавчих органах місцевого самоврядування району.

 

 

Охорона праці!

НОВЕ У ЗАКОНОДАВСТВІ / ЗАКЛАДИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Організація роботи з охорони праці у закладах дошкільної освіти:
аналізуємо нові рекомендації

У ЗМІ оприлюднено інструктивно-методичні рекомендації «Організація роботи та  дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти», додані до листа МОН від 14.02.2019 р. № 1/11-1491 (далі — Рекомендації).

Проаналізуємо ключові положення, які передбачають дані Рекомендації.

Що має робити керівник закладу

Детальніше...