Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

Детальніше...16 травня, у День вишиванки, працівники Перемишлянської райдержадміністрації організували флеш-моб з виконання Державного Гімну України. У заході взяв  участь голова  райдержадміністрації  Володимир Танчин  та заступники голови РДА, голова районної ради Роман Андрусишин разом з заступником, працівники апарату райдержадміністрації, структурних підрозділів РДА, районної ради.

Відео виконання  Державного Гімну України – за посиланням : https://youtu.be/vABfcI_wevw

 
Детальніше...

Сьогодні, 16 травня, біля будівлі Львівської облдержадміністрації відбулося спільне виконання Державного гімну України з нагоди святкування Дня вишиванки.

До святкування долучились працівники Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...15 травня у с.Білка Перемишлянського району відбулось урочисте відкриття та освячення пам’ятника одному з перших військових прокурорів армії Української Народної Республіки генерал-хорунжому Олександру Чеховичу.

У заході взяв участь заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Детальніше...

 
Детальніше...

Український гросмейстер набрав 7 очок у 10 турах.

Друге та третє місця з 6,5 очками відповідно посіли С.Севян (США) та Д.Антон (Іспанія).

Детальніше...

 
Детальніше...

У вівторок, 14 травня 2019 року, на майданчику львівського спортивного комплексу «Динамо» розпочався чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019».

Змагання відбуваються серед збірних команд: територіальних організацій ФСТ «Динамо» України, закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 15 травня, на будівлі навчального корпусу Національного лісотехнічного університету України, відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Герою України, першому космонавту України Леоніду Каденюку.

Участь у відкритті взяв заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині стартувала акція «Дні вимірювання артеріального тиску у населення»

«Такі акції надзвичайно важливі, дають можливість виявити недугу і вчасно розпочати лікування. Це підвищує настороженість населення щодо власного здоров’я, сприяє вчасному виявленню артеріальної гіпертензії, а отже, допомагає знизити ризик розвитку її важких ускладнень. Гіпертонічна хвороба є найбільш поширеним захворюванням серед патології серцево-судинної системи і посідає перше місце в структурі непрацездатності, інвалідності та смертності населення. На Львівщині, як і в цілому по Україні, на гіпертонічну хворобу хворіють близько 30% населення і лише 60% з них знають про те, що в них є підвищений артеріальний тиск, а лікуються лише 15%. Частіше хворіють жінки, проте важчий перебіг та ускладнення цього захворювання спостерігаються у чоловіків», - повідомила директор КНП ЛОР «Львівський обласний центр громадського здоров’я» Мар’яна Служинська.

Детальніше...

 
Детальніше...

З нагоди Всеукраїнського Дня боротьби з меланомою за підтримки Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, у Львівській області провели низку заходів щодо первинної та вторинної профілактики онкологічної патології шкіри.

За словами головного експерта департаменту охорони здоров’я з дерматовенерології Орисі Сизон, загалом впродовж акції було обстежено – 10225 осіб. Серед них діагностовано меланому в 11 осіб,  рак шкіри – у 42 випадках, інші злоякісні патології шкіри – 166 осіб. До онкологічного закладу скеровано на подальше обстеження та лікування  340 пацієнтів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Вже традиційно в третій четвер травня українці відзначають «Всесвітній День вишиванки».

16 травня за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації громадська організація «Розвиток громади» проводить Фестиваль вишиванки.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Львові презентують Виставка Молодих архітекторів та ландшафтних дизайнерів з Відня YoVA4.

У цю п’ятницю 17.05.2019 року о 17:00 у Львівському будинку архітектора (Центр архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа», вул. Підвальна, 4) відкриється виставка, на якій будуть представлені проекти сучасних австрійських архітекторів.

Детальніше...