Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Головними розпорядниками коштів Перемишлянського району через електронну систему «Prozorro» станом на 01 червня 2018 року були здійснені ряд державних закупівель:

-         Відділ освіти Перемишлянської РДА – 24 закупівлі, сума економії становить – 145,709 тис. грн.

-         КП Перемишлянська ЦРЛ - 27 закупівель, сума економії становить – 256,654 тис. грн.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 11 червня, на вулиці Костомарова 1-3 запрацював інноваційний правовий клуб «PRAVOKATOR» - онлайн-платформа правового консультування громадян .

Новий клуб покликаний стати майданчиком для правників та громадянського суспільства з рівним доступом для правової спільноти та місцевих громад.

Детальніше...

 

Детальніше...

До Адміністрації Президента України надійшов Закон України «Про Вищий антикорупційний суд», який був ініційований Главою держави та підтриманий 315 депутатами Верховної Ради 7 червня.

Документ готується до підписання Президентом.

 

Детальніше...За інформацією Перемишлянської ЦРЛ станом на сьогодні 6170 осіб уклали декларації із медиками району.

По кількості декларацій лідером є Перемишлянська районна лікарня - 2326. З медиками Бірської районної лікарні укладено 1476 угод.

995 жителів району знайшли свого лікаря в Романівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

У Свірзькій амбулаторії зареєстровано 910 угод. Повільно справи просуваються в Іванівській (300 декларацій) та Дунаївській (163) амбулаторіях загальної практики сімейної медицини.

 

Детальніше...9 червня 2018 року у арт-хабі ІА «Укрінформ» відбулася Всеукраїнська студентська конференція «Консолідація молоді у впровадженні інформаційно-освітніх проектів», організована в рамках роботи Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики України.

Детальніше...

 

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 11 червня, одним із питань наради голови Перемишлянської РДА Володимира Танчина із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та держустанов було питання благоустрою у населених пунктах району.

Зазначимо, що згідно із графіком на території кожної сільських рад проводяться тижневі толоки.

З приводу цього керівник району наголосив, що після проведення толоки, а це до 23 червня, буде проведено об'їзд територій з метою моніторингу.

Зазначимо також, що інформація про благоустрій у населених пунктах щотижнево надходить до сектору ЖКГ та будівництва.

 

Детальніше...

До уваги фізичних осіб-власників тварин: прийняття документів на дотацію продовжується, другий етап буде завершений 1 вересня.

Як повідомила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко, це спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб.

Детальніше...

 

Детальніше...

Станом на сьогодні 20 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями.

Як повідомляють у департаменті охорони здоров'я Львівської ОДА, до системи підключені практично усі заклади первинної медичної допомоги в області,  513819 декларацій вже підписали з медиками.

Детальніше...

 

Детальніше...

9 червня у Стрийському парку відбувся забіг «Здоровий лікар – здорова нація», присвячений професійному святу медичних працівників.

Захід проводиться вже п’ятий рік поспіль, стає традицією і успішно розвивається. Незмінне гасло забігу - «Не біжіть до лікаря! Біжіть разом з лікарем!».

Детальніше...