Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

Детальніше...18 травня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі начальника філії „Перемишлянирайавтодор” В.Падучака оглянули центральну вулицю с.Унів. В рамках проходження XIX молодіжної прощі „Львів-Унів” на території Короснянської сільської ради ведуться роботи із підготовки до прощі, зокрема ямковий ремонт дороги.

 

Детальніше...18 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління агропромислового розвитку РДА О.Лоїка зустрівся із Свірзьким сільським головою І.Серняком та приватним підприємцем, який хоче взяти в оренду земельну ділянку у розмірі 30 га для ведення садівництва. В результаті розмови підприємцю рекомендовано взяти погодження у Свірзькій сільській раді і оформляти відповідні документи.

 

Детальніше...18 травня перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій провів робочу зустріч із заступником голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінською та керівником відділу освіти Н.Борщ, під час якої обговорили стан проплат відділом освіти бюджетних асигнувань на 2012 рік.

 

17 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та перший заступник голови І.Рій взяли участь у засіданні обласної робочої групи з питань погашення податкового боргу, мобілізації надходжень до бюджетів усіх рівнів та ефективного використання бюджетних коштів. Під час засідання голова райдержадміністрації звітував про стан виконання дохідної частини бюджету Перемишлянського району.

 

 

Сьогодні, 16 травня, заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Іван Груник провів нараду-семінар з відповідальними працівниками відділів адміністрування Державного реєстру виборців райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення щодо вирішення проблемних питань організаційного забезпечення матеріально-технічного укомплектування виборчих комісій під час підготовки та проведення чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк взяв участь в урочистостях з нагоди випуску у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. Соломії Крушельницької. Керівник області особисто вручив атестати усім випускникам 2012 року і нагородив золотою медаллю та іменним подарунком випускника Богдана Івасика – учасника цьогорічного Класичного Євробачення.

Детальніше...

 

                                          Перший Детальніше...заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій разом із заступником голови РДА В.Денейчуком здійснили виїзд в Ушковицьку сільську раду з метою перевірки якості проведених ремонтних робіт об’єктів соцкультпобуту, провели зустріч із сільським головою П.Горецьким та відвідали ФАП у с.Кимир і Народний дім у с.Неділиська.

 

Детальніше...16 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська, а також начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА О.Науменко, керівник відділу освіти Н.Борщ, головний санітарний лікар району Л.Томчак, головний спеціаліст з питань охорони праці управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської РДА І.Тиник, начальник Перемишлянського РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області З.Мариняк відвідали оздоровчий табір для дітей та підлітків «Дружба», що у с.Свірж. Заступники голови РДА та члени комісії оглянули територію табору, будинки для проживання дітей, їдальню, кухню та побутові приміщення. Директор Р.Гавришкевич особисто ознайомив комісію зі станом приміщень, які мають мати відповідні дозволи на приймання дітей у час літніх канікул. На даний час у таборі ведуться підготовчі роботи, зокрема, здійснюється косметичний ремонт кімнат для проживання таборовиків, обладнання кухні бойлерами для підігріву води, ремонт у санвузлах та благоустрій території.

 

16 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, заступник голови РДА В.Денейчук та заступник голови районної ради В.Винницький взяли участь в урочистих зборах працівників відділу культури, присвячених Всеукраїнському дню працівників культури та аматорів народного мистецтва. Керівники району привітали присутніх із святом та кращим працівникам вручили грамоти, а усім   учасникам зборів – квіти.

Детальніше...   Детальніше...

 

Детальніше...16 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови районної ради П.Бучка, першого заступника голови РДА І.Роя, заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської і В.Денейчука та заступника керівника апарату райдержадміністрації О.Гембари провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрацій і держустанов. Під час наради обговорювались питання організації літнього відпочинку дітей, проведення заходів до Дня вшанування жертв політичних репресій, стану готовності відповідних служб до забезпечення належних умов перебування учасників пішої молодіжної прощі у Святоуспенській Унівській Лаврі 18-20 травня поточного року. Голова районної ради П.Бучок подякував усім, хто долучився до організації проведення священичої прощі та відкриття пам’ятника о.Омеляну Ковчу у м.Перемишляни