Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

18 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела особистий прийом громадян. На прийомі побувало троє осіб із сільських населених пунктів. Зокрема Н.Гавінська зустрічалася із представниками громади УГКЦ одного із сіл району стосовно непорозумінь, які періодично виникають із громадою УАПЦ щодо порядку проведення Богослужінь. Крім цього, на прийомі у заступника голови РДА була мешканка с.Дунаїв, яку цікавило питання перенесення сільської бібліотеки  у інше приміщення.

 

18 жовтня гоДетальніше...лова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, здійснюючи об’їзд навчальних закладів району, побував в Унівській СЗШ І-ІІ ст. зустрівся із головою профспілкового комітету школи та представниками трудового колективу. Унівська школа – це перший об’єкт району, у якому втілено проект ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У даному навчальному закладі повністю здійснено заміну вікон та опалювальної  системи. Завдяки таким реконструкціям у школі проблем із опаленням немає.

 

18 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з пиДетальніше...тань промислової політики, транспорту, зв’язку, будівництва, енергетики та житлово-комунального господарства В.Денейчук провів «гарячу» телефонну лінію з громадянами району. До заступника голови РДА звернулося 5 осіб, які цікавилися порядком введення в експлуатацію нового житла; питанням ремонту дороги у с.Романів; заміною опор лінії електропередач.

 

Уже декількДетальніше...а днів поспіль керівництво району відвідує школи з метою контролю за виконанням розпорядження голови райдержадміністрації стосовно початку опалювального сезону та функціонування опалювальних систем навчальних закладів. Зокрема 18 жовтня голова Перемишляської райдержадміністрації О.Краєвський побував у Лагодівській СЗШ І-ІІ ст., де пересвідчився у тому, що діти навчаються у теплих кабінетах. Окрім цього, у планах голови РДА відвідати ще ряд шкіл району.

 

Детальніше...18 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови В.Денейчук та директор КП „Перемишлянитеплокомуненерго” І.Карашкевич відвідали Перемишлянську СЗШ  І-ІІІст. №2 ім.о.О.Ковча з метою огляду системи опалення та перевірки температурного режиму у класах, де навчаються учні. Під час розмови із директором школи Л.Дух стало зрозуміло, що у деяких навчальних приміщеннях через наявність повітря в системі опалення температура дещо нижча від норми. Також директор школи поінформувала, що на даний час тимчасова проблема усувається. Керівник району наголосив, що в усіх приміщеннях, де перебувають і можуть перебувати учні, потрібно постійно підтримувати відповідний температурний режим.

 

18 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.ГаДетальніше...вінська провела засідання опікунської ради, на якому розглянуто заяву мешканця м.Львів про можливість обмеження на підставі медичних висновків цивільних прав його сестри, мешканки Перемишлянського району, та про можливість призначення заявника опікуном над родичкою.

 

Детальніше...17 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та керівник відділу освіти Н.Борщ побували у середній школі с.Свірж. Метою відвідин була перевірка функціонування опалювальної системи та температурного режиму у класах, де навчаються діти. Директор школи Г.Васильчак інформувала керівників району про те, що опалювальний сезон у школі розпочався вчасно і проблем з опаленням навчальних та інших приміщень немає.

 

 

Заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська спільно з керівником відділу культури і туризму О.Гавінською відвідала сільську бібліотеку с.Дунаїв. Метою виїзду було вивчення зініційованого відвідувачем бібліотеки питання про перенесення цього закладу культури у інше приміщення та створення кращих умов для функціонування бібліотеки і належного зберігання книжкового фонду. При обговоренні проблеми був присутній Дунаєвський сільський голова П.Мартиняк.

 

Детальніше...17 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та керівник відділу освіти Н.Борщ здійснили виїзд у Великоглібовицьку СЗШ І-ІІІ ст. Під час візиту керівники району спілкувалися із директором школи І.Онищаком, цікавилися проблемними питаннями, які існують у цьому навчальному закладі. Ознайомилися із проведенням робіт щодо каналізування приміщення школи та  відновлення роботи внутрішкільних туалетів, а також функціонування шкільної їдальні.

 

 

Детальніше...17 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук та директор підприємства „Перемишлянитеплокомуненерго” І.Карашкевич побували у котельнях м.Перемишляни, які обслуговують державні установи міста. Зокрема, заступник голови побував у центральній котельні, яка вже здійснює  подачу тепла до державних установ. Також В.Денейчук спілкувався із головним лікарем району Б.Лівим стосовно входження ЦРЛ у опалювальний сезон. Головний лікар інформував, що проблем із опаленням на даний момент не має, в усіх корпусах Перемишлянської лікарні температура повітря відповідає нормі.