Детальніше...Кліматичні умови, що безпосередньо впливають на формування урожайності пшениці озимої, останні 10 років характеризуються істотним підвищенням середньодобових температур (особливо у жовтні та листопаді – на 1,3°С та 3,1°С відповідно), підвищення (до 150°С) суми ефективних температур порівняно з нормою у серпні – жовтні, тобто в період підготовки, проведення сівби та перших фазах розвитку культури, а також зменшення рівня продуктивних опадів порівняно з середніми багаторічними значеннями.

Добір кращих попередників з урахуванням фітосанітарного стану кожного поля, структури посівних площ сільськогосподарських культур у сівозміні, максимальне обмеження колосових попередників, впровадження волого- і енергозберігаючих технологій обробітку ґрунту та оптимальної, збалансованої системи удобрення обумовлять ріст здорових та підготовлених до перезимівлі рослин озимої пшениці, ячменю, жита та тритікале.

Детальніше...

 
Детальніше...

Визначено остаточних переможців конкурсу на фінансову підтримку громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьким організаціям, які виконують соціальні функції.

У 2020 році  комісія з конкурсного відбору громадських організацій, яким надаватиметься фінансова підтримка на статутну діяльність з обласного бюджету обрала 9 переможців конкурсу та затвердила рекомендований обсяг виділення бюджетних коштів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Детальніше...

Детальніше...

Детальніше...

 
Детальніше...

18 вересня, у Львові відбувся семінар «Інструменти громадської участі. Хто лідер: влада, громада чи політики».

Тарас Лозинський, заступник начальника управління – начальник відділу розвитку туризму та курортів Львівської ОДА, виступив із доповіддю про те, як влада і громада можуть спільно розвити туризм.

Детальніше...

 
Детальніше...

19 вересня, у Регіональному ландшафтному парку «Знесіння» відбувся історичний квест «Стежками локальної історії».

Захід організовано БО «БФ «Кузик Уляни» за підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Участь у заході взяли 21 дитина-сирота з різних районів області.

Детальніше...

 

Детальніше...Стягнення аліментів з колишнього подружжя – часом дуже болюче питання, яке постає після розлучення. Особливо, якщо боржник виїхав за кордон.
Шо робити, якщо колишній/я чоловік/дружина виїхали за кордон та не сплачують аліменти на дитину?
Якщо у вас є рішення суду України щодо стягнення аліментів – варто звернутися із клопотанням про визнання та надання дозволу на його виконання до компетентного органу країни, де проживає боржник.

Детальніше...

 

Детальніше...Кожен суб’єкт господарювання має справу із земельними відносинами, які мають особливу специфіку як правового регулювання, так і податкового та бухгалтерського обліку. Тож  нагадаємо про особливості нарахування та сплати земельного податку.

Для юридичних осіб найімовірніша нагода стати власником землі - отримати її внаслідок укладення цивільно-правового договору, тобто насамперед через купівлю-продаж, міну чи дарування. Відчуження можливе й внаслідок інших правочинів, що передбачають перехід права власності, наприклад ренти.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 33 особи. Скеровано на самоізоляцію 55 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1299 хворих. 160 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 164 - в Центрі легеневого здоров'я, 76 - у 8 МКЛ, 51 - у 1 МКЛ, 153 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 99 - у Стрийській міській лікарні, 53 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 97 - в Стебницькій міській лікарні, 35 - у Сокальська ЦРЛ, 41 - у Рудківській лікарні, 37 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 170 у ЛШМД, 14 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 31 - у Жовківській ЦРЛ, 8 - 1 ПБ, 33 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 22, 26 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 29 хворих.

Детальніше...

 
Детальніше...

Розпочато ремонтні роботи на ще одній дорозі, яка ремонтується в межах проекту "Мале карпатське коло". Про це повідомили у департаменті дорожнього господарства Львівської ОДА.

Відтак, розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого С141515 Славське-Вигода км 4+878 – км 8+100, що в Сколівському району. Ця дорога повинна в подальшому з'єднати Львівську та Івано-Франківську області.

Детальніше...

 

Детальніше...Відповідно до п. 5 частини першої ст. 40 КЗпП: "Трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом у випадку нез’явлення на роботу протягом більше як чотирьох мiсяцiв пiдряд внаслiдок тимчасової непрацездатностi, не рахуючи вiдпустки по вагiтностi i пологах, якщо законодавством не встановлений тривалiший строк збереження мiсця роботи (посади) при певному захворюваннi.

За працiвниками, якi втратили працездатнiсть у зв’язку з трудовим калiцтвом або професiйним захворюванням, мiсце роботи (посада) зберiгається до вiдновлення працездатностi або встановлення інвалідності".

Детальніше...