20 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук разом із керівником управління АПК району О.Лоїком здійснили об’їзд агроформувань різних форм власності з метою ознайомлення із ходом  жнив. Зокрема, побували на полях агрофірми «Дзвони»,  де проходить збір урожаю озимого ячменю. На даний час вже обмолочено 110 га і зібрано понад 500 т. ячменю. «Дзвони» - найбільше агроформування, яке діє на території району, сплачує податки та створює робочі місця.

 

    20 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником районного управління Пенсійного фонду С.Ковальською. Одним із основних питань, які розглядались на зустрічі, було питання  взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, управління Пенсійного фонду України в Перемишлянському  районі щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України та стану розрахунків за єдиним соціальним внеском на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.  Окрім цього, С.Ковальська надала список боржників з поточною і  довготерміновою заборгованістю, із якого було визначено перелік  підприємств, керівники яких будуть заслухані на наступному засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати.Також прийнято рішення на наступну Колегію РДА включити питання «Про хід виконання бюджету ПФУ в Перемишлянському районі».

 

 

   19 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови В.Денейчука та заступника керівника державної податкової  інспекції у Перемишлянському районі Я.Кравціва провів нараду із керівниками комунальних підприємств району стосовно погашення податкового боргу до державного та місцевих бюджетів комунальними підприємствами району. Керівники підприємств надали пояснення щодо причин виникнення боргів. Однією із таких причин є підняття тарифів на енергоносії. О.Краєвський зауважив, що керівництво району із розумінням ставиться до проблем комунальників, але є і суб’єктивні причини виникнення боргів, над вирішенням яких потрібно працювати самим підприємствам, та рекомендував питання діяльності комунальних підприємств виносити на розгляд сесій місцевих рад. Також голова РДА загострив увагу присутніх на недопущенні зростання боргів у майбутньому.

 

 

19 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду за участі керівника управління економіки райдержадміністрації І.Горецької, керівника Перемишлянського районного відділу Львівської регіональної філії ЦДЗК Р.Ривака, начальника управління Держкомзему у Перемишлянському районі В.Тютюника та заступника директора ПАФ «Дзвони» К.Максимишин стосовно врегулювання проблемного питання щодо реєстрації договорів оренди земельних ділянок ПАФ «Дзвони». Цю проблему озвучив директор агрофірми минулого тижня під час відвідин О.Краєвським підприємства "Дзвони".
  Як виявилось, проблема полягає в проведенні роботи з формування обмінних файлів IN – 4 та EXML тобто, файлів для забезпечення складової державного реєстру земельних ділянок. Дану роботу здійснює Перемишлянський районний відділ Львівської регіональної філії ЦДЗК. 
За підсумками наради голова районної державної адміністрації дав доручення керівнику Перемишлянського районного відділу Львівської регіональної філії ЦДЗК та начальнику управління Держкомзему у Перемишлянському районі вжити заходів щодо врегулювання даного питання та упродовж тижня інформувати  районну державну адміністрацію.

 

Детальніше...

На виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрія Клюєва щодо підготовки проекту рішення про створення молодіжного консультативно-дорадчого органу, у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України почали роботу над проектом рішення про створення молодіжного консультативно-дорадчого органу – Молодіжного уряду України.

Детальніше...

 

15 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду заяв та скарг громадян, пов’язаних із наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу. Члени комісії розглянули 27 заяв одиноких громадян, які перебувають на обслуговуванні у районному територіальному центрі, а також 7 заяв громадян похилого віку. У всіх заявників підставою для розгляду питань на комісії було те, що ці громадяни не є власниками житлових приміщень.

 

15 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у нараді, яка відбулася у Львівській облдержадміністрації. На нараду було винесено такі питання:

-         Про підсумки роботи господарського комплексу області у І півріччі 2011 року та хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2011 рік за перше півріччя.

-         Про підсумки виконання місцевих бюджетів області за І півріччя 2011 року та завдання щодо виконання планових надходжень до бюджетів в поточному році.

-         Про погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Про стан оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 року.

 

 

Детальніше...15 липня голова  Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника начальника управління земельних ресурсів Перемишлянського району В.Лісовського провів робочу зустріч із головою обласної організації профспілки працівників АПК  М.Тарнавським та директором оздоровчого табору «Дружба» у с.Свірж І.Гавришкевичем.    Під час зустрічі обговорювалось питання функціонування дитячого табору, а також питання виготовлення правовстановлюючих документів на користування земельною ділянкою, що знаходиться у володінні установи.

 

14 липня комісія у складі голови комісії, заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчука, головного архітектора району Б.Городечного, інспектора ДАБК у Перемишлянському районі Ю.Кривеня та заступника начальника управління земельних ресурсів Перемишлянського району В.Лісовського за участі Бібрського міського голови Т.Чабана побувала у м.Бібрка, де розглянула звернення мешканців будинку по вул. Ринкова щодо незручностей, які виникають через прибудову, розпочату у сусідньому будинку.

 

Детальніше...

15 липня голова  Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів виїзний прийом у Свірзькій сільській раді. Із особистими проблемами та проблемами села поспілкуватись із районним керівництвом прийшли понад 26 осіб. Найбільш поширеними були питання щодо земельних відДетальніше...носин: надання в оренду, громадські пасовища, оформлення права власності, використання земельних паїв оіб, які померли. Також були питання  щодо Пенсійної реформи: як буде нараховуватись пенсія за новим законом, чи збережуться пільги для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, багатодітних матерів. Обговорювалися проблеми ремонту дороги на одній із вулиць с.Свірж, відкриття дитячого садка. На всі питання були надані вичерпні відповіді та роз’яснення. Допомагали голові РДА у роз’ясненні окремих питань керівник управління праці та соціального захисту населення М.Сайко, заступник начальника управління земельних ресурсів В.Лісовський, головний спеціаліст відділу пенсійного забезпечення І.Коваленко та  завідувач сектору розвитку сільської місцевості та регулювання відносин власності.АПК Б.Заплатинський.