Детальніше...

Сьогодні мешканці області активно використовують відновлювальні джерела енергії. Вони встановлюють сонячні електростанції, утворену енергію застосовують для власних потреб або ж реалізують за «зеленим тарифом». Власники СЕС кажуть: інвестиція вже сьогодні приносить вигоду і є екологічною для довкілля.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 16 вересня, відбулось засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода.

Детальніше...

 

Детальніше...

У Львові відбудуться громадські обговорення стосовно почесного найменування 1-ї окремої бригади Державної спеціальної служби транспорту.

На виконання Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам прав власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» ч.5 ст.3, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012р. №989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та за ініціативи командування, Ради ветеранів та особового складу 1 окремої бригади Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України відбудеться громадське обговорення щодо присвоєння бригаді почесного найменування «імені Героя України Георгія Кірпи».

Детальніше...

 

Детальніше...

Під час засідання Ради лісового сектору при Львівській ОДА презентували Стратегію біоекономіки Львівської області як основу смарт-спеціалізації регіону.

Стратегію біоекономіки Львівщини презентував присутнім завідувач кафедри технологій меблів і виробів з деревини Національного лісотехнічного університету України, професор Орест Кійко.

Детальніше...

 
Детальніше...

Від сьогодні, 15 вересня, поблизу села Стрілки Перемишлянського району на території готельно-відпочинкового комплексу «Edem Resort Medical & Spa», запрацював унікальний парк сучасної скульптури.

«PARK3020» об’єднав роботи українських сучасних художників, зокрема Анни Звягінцевої, Антона Логова, Богдана Томашевського, Назара Білика, Олексія Золотарьова, Анни Надуди.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 16 вересня, департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації спільно з ТОВ «Експертний Центр Права» провели онлайн - круглий стіл для голів і землевпорядників органів місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад на тему: «Упорядкування землі та збільшення надходжень до бюджету».

Детальніше...

 

Детальніше...

У середу, 16 вересня, у головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбулись урочистості з нагоди святкування в Україні Дня рятівника.

З нагоди професійного свята рятувальників області привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Дякую за вашу мужність, професіоналізм і самовідданість. За те, що там, де потрібна допомога,  ви завжди є першими.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 119 осіб. Скеровано на самоізоляцію 845 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1214 хворих. 148 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 144 - в Центрі легеневого здоров'я, 66 - у 8 МКЛ, 48 - у 1 МКЛ, 144 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 93 - у Стрийській міській лікарні, 60 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 83 - в Стебницькій міській лікарні, 33 - у Сокальська ЦРЛ, 47 - у Рудківській лікарні, 43 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 159 - у ЛШМД, 10 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 34 - у Жовківській ЦРЛ, 5 - 1 ПБ, 27 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 18, 28 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 24 хворих.

Детальніше...

 
Детальніше...

Організатори програми «Будуємо Україну Разом» (БУР) влаштовують волонтерський табір у м. Сокаль, що на Львівщині.

Метою табору є  відновлення громадських просторів, молодіжних платформ та домівок сімей, які переживають соціальні труднощі. Серед таких об’єктів: дім, який постраждав від пожежі, простір «ПроСо» - майбутня домівка для сокальських пластунів, молодіжної ради та креативних ініціатив молоді та громади, Мурал на березі Західного Бугу біля Костелу Бернардинів, який буде видно з мосту та протилежного боку річки та волонтерська допомога команді «ДІМ».

Детальніше...

 
Детальніше...

Часткове послаблення карантину сприяє поступовому відновленню економіки Львівщини.

У департаменті фінансів проаналізували стан зазначеного відновлення в ракурсі зміни динаміки сплати податків і платежів до місцевих бюджетів платниками області. А зокрема, хто з суб’єктів господарювання на 1 вересня уже вийшов на докарантинний рівень цієї динаміки.

Детальніше...