Детальніше...

Департамент освіти та науки Львівської ОДА разом із Інститутом стратегічних досліджень розробили Стратегію розвитку освіти Львівщини до 2027 року.

Аналіз освітньої мережі в розрізі районів, міст та ОТГ представили сьогодні на відеоконоференції із представниками районів під головуванням першого заступник голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 94 особи. Скеровано на самоізоляцію 465 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1219 хворих. 145 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 144 - в Центрі легеневого здоров'я, 64 - у 8 МКЛ, 50 - у 1 МКЛ, 141 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 106 - у Стрийській міській лікарні, 63 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 88 - в Стебницькій міській лікарні, 28 - у Сокальська ЦРЛ, 52 - у Рудківській лікарні, 40 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 148 - у ЛШМД, 15 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 37 - у Жовківській ЦРЛ, 8 - 1 ПБ, 23 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 14, 29 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 24 хворих.

Детальніше...

 

Шановні мешканці Перемишлянщини! З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 16 вересня 2020 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени. Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!”. Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі і прослухайте подальше повідомлення цивільного захисту. Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім !”. У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Зберігайте спокій.

 
Детальніше...

12 вересня, в центрі міста Львова, на території музею "Палац Потоцьких", завершились фінальні поєдинки 57-х міжнародних змаганнях "Золота осінь 2020".

 

Протягом шести днів за нагороди боролись майже 160 спортсменів із 29 команд.

Детальніше...

 
Детальніше...

16 вересня буде проводитись перевірка технічних засобів оповіщення населення області з практичним увімкненням електросирен та доведенням сигналів цивільного захисту.

Для оповіщення населення області під час централізованого включення електросирен протягом п’яти хвилин у період з 14:50 до 14:55 год. 16 вересня 2020 року буде транслюватись відповідне повідомлення через засоби обласного теле- та радіомовлення (телевізійний канал Львів UA: Суспільне мовлення в цифровій мережі, телевізійний канал Перший Західний, проводова радіомережа та ефірне ФМ радіо  “Львівське радіо” на частоті 103,3 МГц).

Детальніше...

 
Детальніше...

Учаснику бойових дій на сході країни Андрію Дуді придбали власне житло.  Ключі від помешкання захиснику вручив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод сьогодні, 14 вересня.

Андрій Дуда наразі проживав у селі Мокротин. Служив старшим солдатом, старшим оператором 3 протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки 5 механізованого батальйону у військовій частині Польоова пошта В 4680.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 вересня, ключі від власного помешкання вручили дварцятиоднорічній мешканці Жовківщини Юлії Гемборис.

Після смерті батьків, у 2012 році дівчина отримала статус дитини-сироти. Виховувалася в сім’ї піклувальника Світлани Луців в Жовкві.

Юлія закінчила Жовківську школу, навчалася в Львівському університеті внутрішніх справ за спеціальність "Психологія".

Детальніше...

 
Детальніше...

Перший театр спільно з проектом «Під Зорею Пінзеля» запрошує представників засобів масової інформації на виставу «Pentecost» за п’єсою британського драматурга Девіда Едгара 19 вересня 2020 року у с. Демня, Миколаївський район, Львівська область.

Перший театр спільно з проектом «Під Зорею Пінзеля» об’єднав зусилля, щоб 19 вересня показати виставу «Pentecost» у закинутому костелі Матері Божої с. Демня.

Детальніше...

 

Детальніше...Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято – День фізичної культури і спорту.

Із професійним святом представників сфери фізичної культури і спорту привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ростислав Танасієнко та голова районної ради Роман Андрусишин.

За значний внесок в розвиток фізичної культури і спорту району кращих представників галузі нагородили Грамотами.

 
Детальніше...

Минулого тижня департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації організував семінар-тренінг, присвячений темі закупівель.

Під час заходу обговорили із замовниками сфери охорони здоров’я щодо новацій у визначенні предмета закупівлі та розміщення інформації в електронній системі закупівель, типових помилок та способів їх уникнення.

Детальніше...