10 жовтня 2020 року у м. Жовкві заплановано проведення обласного форуму можливостей «Не_формат», який спрямований на активізацію громадського життя молоді Львівщини, а також налагодження діалогу між представниками різних сфер.

Організаторами заходу є Львівська обласна державна адміністрація та Львівський обласний молодіжний центр. Метою проєкту є надання мотивації, а також активізація молоді та молодіжних працівників Львівської області до створення власних ініціатив, які в подальшому покликані нести позитивний вплив на громади, шляхом організації серії тренінгів в одноденному форумі. Форум можливостей «Не формат» включає у себе декілька платформ: навчальну, культурну, мотиваційну, громадське кафе можливостей від організацій та практичну для працівників РДА/ОТГ. Учасниками заходу стануть 150 молодих осіб із Львівщини.

 
Детальніше...

Сьогодні, 9 вересня, відбулось засідання експертної комісії в межах виконання Завдання 7 «Ваучерна підтримка бізнесу» Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Детальніше...

 
Детальніше...

Нові зміни у виборчому законодавстві допоможуть реалізувати конституційне право на місцевих виборах 25 жовтня внутрішньо переміщеним особам (ВПО), особам без реєстрації і тим виборцям, які працюють, навчаються або проживають в місці, відмінному від місця реєстрації. Вперше вони зможуть брати участь у формуванні органів місцевого самоврядування в тих громадах, де проживають.

Детальніше...

 
Детальніше...

Неконтрольована, миттєво поширена поривчастим вітром пожежа, за лічені години перекидається на населені пункти, знищує будинки громадян, завдаючи численних збитків і людям, і державі в цілому.

Рятувальники вкотре намагаються донести важливу інформацію: “пожежна небезпека” це — не лише загрозливе визначення якогось явища, а й сотні випалених вогнем гектарів землі.

Детальніше...

 
Детальніше...

Групи продовженого дня, що працювали при школах після навчального дня, функціонуватимуть і надалі. Ніяких спеціальних розпоряджень щодо відміни занять не надходило.

Про це розповів заступник директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА Роман Пастушенко.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 88 осіб. Скеровано на самоізоляцію 452 особи.

Знаходиться в стаціонарах 1245 хворих. 149 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 158 - в Центрі легеневого здоров'я, 61 - у 8 МКЛ, 69 - у 1 МКЛ, 147 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 98 - у Стрийській міській лікарні, 55 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 93 - в Стебницькій міській лікарні, 35 - у Сокальська ЦРЛ, 62 - у Рудківській лікарні, 29 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 138 - у ЛШМД, 13- у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 43 - у Жовківській ЦРЛ, 6 - 1 ПБ, 27 - Жидачівська ЦРЛ, 31 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 31 хворий.

Детальніше...

 

Детальніше...

У 1188-ох закладах загальної середньої освіти області здійснюють освітній процес в стаціонарному режимі.

Про це сьогодні, 8 вересня, у межах відкеоконференції з керівниками районних державних адміністрацій повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Детальніше...

 

Детальніше...

Ситуація із коронавірусом у області напружена, але стабільна та контрольована.  Про це під час брифінгу сьогодні 8 вересня, розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

На сьогодні в стаціонарах знаходиться 1284 хворих. За добу з підозрою на Covid-19 госпіталізовано 107 осіб, на самоізоляцію скеровано 256 осіб.

Детальніше...

 

Детальніше...

Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Офісом Президента України і Міністерства молоді та спорту України та у співпраці з ІСАР Єднання, Українським Форумом Благодійників та Українською Біржою Благодійності в межах проекту «Вдосконалення законодавчої бази та спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективного співпрацювати» провів семінар-тренінг з розробки та застосування стандартів належного врядування організацій громадянського суспільства (ОГС).

Детальніше...

 

vДетальніше...

У січні-серпні 2020 року мешканці Львівщини сплатили до місцевих бюджетів 79,3 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб.

Проти того самого періоду минулого року такі надходження зросли на 10,2 млн. грн., або на 14,8 відс. (у січні-серпні 2019 року – 69,1 млн. гривень). Про це повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Львівській області.

Детальніше...