Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 34 гостей на сайті

23.04.2017р. у с.Романів на подвір’ї церкви Св.Михаїла  проводилися гаївки за участю фольклорного колективу Народного дому. Всі учасники були в українському строї і виконували місцеві старовинні гаївки

Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...І знову Великдень, побілена хата, освячено пасочки, душі, серця.....

Цьогорічні холодні свята не дали одягнути вишиванки, але пронизливий вітер не зміг заглушити великодніх гаївок, яких у Вишнівчику співають спокон віків.

Після обіду  на Великдень все село зібралось коло церкви  і до вечора «ішло наше панство»,   «вилися огірочки», кружляв  «кривий танець».

А яке голосисте старше покоління! Фольклорний колектив "Криниченька", хор "Надвечір"я" та настоятель храму  о.Михайло брали найактивнішу участь у великодньому дійстві. І так радісно стає на душі за своє село, за людей, які  зберігають свої традиції, популяризують наше, рідне, оте, що з діда-прадіда...

 

19-20 квітня 2017 року  команда з Перемишлянського району  взяла участь в обласних змаганнях спартакіади серед допризовної молоді згідно  положення «Про проведення обласних змагань спартакіади серед допризовної молоді за программою ХХVІ спортивних Ігор школярів Львівщини, присвяченої 110 річниці з Дня народження Романа Шухевича», які відбулись у м.Львові. Метою змагань є пропаганда здорового способу життя серед молоді, національно-патріотичний  розвиток молодого покоління, запобігання антисоціальних проявів серед молоді, визначення фізичної підготовленості  допризовної молоді до служби у Збройних Силах України. Представляли наш район учні НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни з вчителем фізичної культури Слюбиком М.А. та зайняли 6 місце серед команд Львівської області.

 

Детальніше...23.04.2017р. у НД с. Ладанці відбулася виставка пасхальних кошиків та рушників.

 

Детальніше...23 квітня 2017р. на подвір’ї церкви Св.Миколая м.Перемишляни відбувся районний фестиваль гаївок «Котилася писанка». У Детальніше...фестивалі взяли участь фольклорний ансамбль НД с.Брюховичі, народний фольклорний ансамбль «Криниченька» НД с.Вишнівчик, фольклорний молодіжний колектив НД с.Романів , фольклорний ансамбль НД с.Виписки, фольклорний ансамбль НД с.Ушковичі. Настоятель храму Св.Миколая о.Віктор вручив пам’ятні подарунки всім учасникам фестивалю.

 

Детальніше...23 квітня 2017р. у с.Чемеринці відбулися гаївки за участю фольклорного колективу Народного дому.

 
Більше статтей...