Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2019 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 168 гостей на сайті

Детальніше...13.10.2019 року, в рамках проведення районної спартакіади сільських рад Перемишлянщини та з нагоди Дня захисника України відбулось змагання з  настільного тенісу та рукодужання серед команд сільських рад в Центрі дозвілля м.Перемишляни.

Детальніше...

 

10 жовтня 2019 року, з нагоди Дня захисника України та в рамках проведення районних спортивних ігр школярів Перемишлянщини, відбулося змагання з чотириборства   серед ЗОШ І-ІІІст.  Змагання відбулось на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія. В програму чотириборства увійшло: біг 60м., біг 1км., стрибки в довжинуз розбігу, кидання м»яча. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда з ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» – І місце, Костенівська ЗОШ – ІІ місце, ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

 

 

 

Детальніше...Детальніше...5.10.2018 року в с.Дорошів Жовківського району,  відбулися обласні змагання з авіамодельного виду спорту (вільнолітаючих схематичних моделей). Команда ЦДЮТ м.Перемишляни здобула І командне місце з вільнолітаючих схематичних моделей.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 18 жовтня, під головуванням заступника голови Перемишлянської РДА І. Шалапського,  відбулось засідання Координаційної  ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Перемишлянському районі.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...8 жовтня в рамках неформальної освіти для шкільної молоді проводилася лекція-бесіда в Перемишлянському професійному ліцеї, ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія», Короснянській ЗОШ І-ІІст.

Детальніше...

 

Детальніше...16.10.2019 року для одиноких і одинокопроживаючих громадян похилого віку  м.Перемишляни  заступником директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Івасик Н.Я., завідуючою Перемишлянським  відділенням соціальної допомоги вдома Гой М.І.   було роздано  картоплю, моркву, столовий буряк

 
Більше статтей...