Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 103 гостей на сайті

Вихованці ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни доєдналися до акції «Тризуб це Україна».Детальніше...

 

Детальніше...На виконання доручення голови Перемишлянської райдержадміністрації від 23.09.2014 року № 16 «Про створення  мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах», працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації та Перемишлянського ВП  здійснено виїзди  в с.Плетеничі, с.Кимир та обстежено умови проживання сімей в м. Перемишляни. Під час виїздів було проінспектовано 6 сімей з числа сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. За результатами актів оцінки потреб даних сімей проведено бесіди щодо відповідального батьківства, профілактики негативних явищ та недопущення будь-яких насильницьких дій в сім’ях. Відібрано пояснення у батьків щодо необхідності виконання належним чином батьківських обов’язків, профілактики негативних явищ та використання коштів соціальних допомог за призначенням.

 

До Дня захисту дітей під гаслом «Ми діти козацького роду» 1 червня 2017 року о 1000 год. на стадіоні НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни відбудеться велозмагання для дітей 2007-2008, 2009-2010, 2011-2012, 2013-2014 року народження. Для допуску у велозмаганні необхідно подати копію свідоцтва про народження дитини, дозвіл одного із батьків, чи опікунів про участь у велозмаганні (в довільній письмовій формі) та власний велосипед.

 

Детальніше...19 травня  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідали учасники круглого столу  «Актуальні проблеми надання соціальної підтримки та соціальних послуг в установах соціальної сфери Львівської та Київської областей в умовах децентралізації влади».
В роботі взяли участь голова Львівської обласної  профспілки працівників соціальної сфери України   Гнатів  М.І., голова Київської обласної профспілки працівників соціальної сфери України Завадський В.А., представники департаменту  соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, представники установ соціальної сфери Макарівської РДА, Баришівської РДА, Фастівської РДА, Київо-Святошинської РДА, голова  райдержадміністрації Танчин В.З., голова районної ради Андрусишин  Р.Б.

Детальніше...

 

Детальніше...З метою пропагування  та формування відповідального ставлення молоді до свого здоров’я, профілактики антисоціальних проявів серед дітей та молоді, з нагоди Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», протягом квітня-травня 2017 року в ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни за участю  вихованців школи відбулась  акція «Відповідальність починається з мене».

 

Детальніше...Детальніше...«Театральний форум - 2017» - під такою назвою 21 травня 2017р.у РНД м. Перемишляни відбувся районний огляд-конкурс театральних колективів. П'ятнадцять колективів, а саме постійно діючі театральні гуртки сільських закладів культури Перемишлянського району представляли уривки з вистав, театральні сцени, мініатюри. Конкурс засвідчив належний рівень роботи з розвитку театрального мистецтва. Представлені програми були різноманітними, відзначалися якісною підготовкою, майстерністю акторів.
Належний  рівень виконавської майстерності та сценічної культури показали учасники театрального гуртка НД с. Білка, які представили уривок з вистави П. Мирного «Лимерівна». Оригінальним був виступ колективу НД с.Іванівка, який представив уривок з вистави О. Рябова «Весілля в Малинівці»
Гарну  акторську майстерність продемонстрували актори театрального гуртка НД с. Глібовичі, НД с. Вишнівчик.

 
Більше статтей...