Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 71 гостей на сайті

Детальніше...Ну щоб здавалося, слова…

Слова та голос - більш нічого.

А серце б’ється - ожива

Як їх почує!..

Актуальні як і два століття тому Шевченкові слова зібрали суходільців у Народному домі. Свято розпочалося розповіддю про життєвий та творчий шлях Шевченка, учні школи   декламували вірші, звучали пісні на слова поета у виконанні  вокального ансамблю Народного дому.

 

Детальніше...12.03.2017 р. у НД с.Свірж відбувся тематичний вечір "Твої ми діти, мудрий наш Тарасе". У виконанні художніх колективів прозвучали пісні на слова Т.Г. Шевченка. Учасники гуртка художнього слова підготували сценки: "Малий Тарас" та "Розрита могила". Вечір завершився Шевченковим "Заповітом" у виконанні хору Народного дому.

 

Детальніше...19.03.2017р. у НД с.Під'ярків відбувся святковий концерт  «Шлях до Шевченка», присвячений 203-річниці від дня народження поета. Участь у концерті взяли  учасники гуртка  художнього слова та вокальний ансамбль Народного дому.

 

Детальніше...11.03.2017р. у НД с.Романів відбувся святковий концерт, приурочений 203-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. У концерті взяли участь: народна хорова капела «Камула» -кер.Катерина Гудз, вокальні колективи Народного дому та учасники гуртка художнього слова. Традиційно захід завершився Шевченковим «Заповітом» у виконанні учасників концерту та присутніх у залі.

 

У Народному домі  с. Великі Глібовичі 12.03.2017р.  відбулося свято Великого Кобзаря. Захід розпочався показом слайдів про життєвий шлях Шевченка. Учасники  гуртка художнього слова декламували вірші, звучали пісні на слова Великого Кобзаря у виконанні вокального ансамблю Народного дому. Свято завершилося  виконанням «Заповіту» учасниками концерту та присутніми у залі.

 

Детальніше...24 березня комісія з питань захисту прав дитини, яку провів голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин, розглядала питання можливості позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини та про негайне відібрання від матері та влаштування на лікування трьох малолітніх дітей

Негайно відібрати від матері трьох малолітніх дітей та влаштувати на лікування у Бібрську лікарню. Таке рішення було прийняте комісією після ознайомлення із інформацією лікарні про незадовільний стан здоров’я трьох дітей. Також до такого кроку спонукало те, що комісія неодноразово розглядала питання невиконання матір’ю батьківських обов’язків та надавала термін для виправлення ситуації. Але, на жаль, мати не реагувала.

 
Більше статтей...