Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 862 гостей на сайті

Детальніше...На виконання доручення голови Перемишлянської райдержадміністрації від 23.09.2014 року № 16 «Про створення мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах», працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками  Перемишлянського відділку поліції 14.02.2017р та 16.02.2017 року здійснено виїзди в Болотнянську  та Іванівську сільські ради.   Під час виїзду було проінспектовано 6 сімей  з числа  сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах,  сімей  учасників АТО та  сім’ї умовно - засудженої особи.  Проведено групові заходи з учнями та працівниками Іванівської ЗОШ І-ІІст  та Болотнянської ЗОШ І-ІІІст  щодо профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, недопущення вчинення будь-яких насильницьких дій та недопущення злочинності серед неповнолітніх.

 

В Україні придумали, як без грошей допомагати дітям з інтернатів.

"Дружба важливіша за цукерки" - наставництво для дітей з інтернатів починає рух по всій Україні 104 000 українських дітей знаходиться в закладах інституційного догляду. Вони забезпечені основним – держава виділяє на їх утримання відповідний бюджет, також матеріально їх підтримують спонсори та благодійні фонди. Ключова проблема дітей з інтернатів – соціалізація.

Детальніше...

 

Детальніше...З метою поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху, популяризації здорового способу життя 9 лютого 2017 року відбувся районний спортивно-масовий захід для дітей та підлітків «Олімпійське лелечення» в НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни, Детальніше...яка є школою олімпійської освіти. Даний захід є комплексним і включає презентацію команди, спортивну та культурно-освітню частини. Перемогу у  змаганнях здобули НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни – І місце, Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Омеляна Ковча – ІІ місце, Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко– ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами, а команда, яка здобула перше місце одержала в подарунок м’яч та буде представляти Перемишлянський район в обласному етапі змагань.

 

Детальніше...Детальніше...4 лютого 2017 року в рамках спартакіади серед сільських рад району (районної організації ВФСТ «Колос») в м.Перемишляни проведено змагання з міні-футболу серед 10 команд сільських рад району.
За інформацією головного спеціаліста з питань молоді та спорту РДА Ірини Оленчин, в результаті напруженої боротьби перемогу здобули: команда с.Неділиська Ушковичівської сільської ради – І місце,  Липовецької сільської  ради – ІІ місце, команда Стрілківської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

Детальніше...На виконання доручення голови Перемишлянської райдержадміністрації  від 23.09.2014 року № 16 «Про створення мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім»ям, які опинились в складних життєвих обставинах», з метою забезпечення якісних соціальних послуг сім»ям, які опинились в складних життєвих обставинах у Перемишлянському районі 30.01.2017році працівниками Перемишлянського районного центру  соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  спільно  з працівниками  Перемишлянського ВП Золочівського ВП  ГУ НП у Львівській області організовано виїзд в с.Вілявче Перемишлянського району. Здійснено оцінку потреб двох сімей, в яких проживають неповнолітні особи, що скоїли злочини. Один неповнолітній перебуває на обліку в ювенальній превенції Перемишлянського ВП,  щодо іншого проводиться досудове розслідування. З батьками та неповнолітніми особами проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення та попередження вчинення повторних злочинів та правопорушень, виконання належним чином батьківських обов’язків щодо неповнолітніх дітей, здійснення контролю за навчанням та відвідуванням навчального закладу, створення умов для їх гармонійного розвитку.

 

Детальніше...Є в українській історії події, які стали знаковими, стали символічними. Такою подією є героїчна смерть  під залізничною станцією Крути молодих захисників Української Держави. У Народному домі  м.Бібрка, 27.01.2017р., провели вечір-пам'ять «Бій під Крутами…відомі й невідомі сторінки».
У заході взяли участь бібліотекарі м.Бібрка, учні та вчителі Бібрської ЗОШ. Вірші читав Я.Сегін, учасник драмгуртка(керівник Н.Свіжак) НД м.Бібрка. Зворушив усіх присутніх виступ Народного ансамблю пісні і музики «Кладочка» НД м.Бібрка (керівник В.Рядова). На вечорі був присутній Бібрський міський голова Р.Гринус зі своєю командою з мерії.

 
Більше статтей...