Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2017 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 155 гостей на сайті

На  виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» від 02.12.2015р. №1154, листа Львівського обласного центру зайнятості від 06.06.2017 №06-1954/0-17, Протоколу №1 засідання комісії з реалізації проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб від 02.06.17р. працівники Перемишлянського районного центру  соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді проводять  інформаційно-роз’яснювальну роботу серед непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, та які перебувають у складних життєвих обставинах, а також серед внутрішньо переміщених осіб. Вручено  інформаційний буклет та дорожню карту  10 членам сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та 3-м членам внутрішньо-переміщених  сімей.

 

Детальніше...Працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді спільно з працівниками управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації здійснено виїзд в Бібрську міську та Суходільську  сільську раду. В рамках роботи комісії по контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини, членами комісії спільно з представниками сільської ради здійснено перевірку використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини 30 сімей та обстежено умови проживання шести сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. За результатами обстеження, фактів нераціонального використання коштів соціальної допомоги не зафіксовано.

 

Детальніше...22.06.2017 року відбулось засідання Координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. В роботі засідання комісії взяли участь Н.Жеребецька – голова Координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, керівник управління соціального захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації, О.Винницька – заступник директора соціальної роботи РЦСССДМ, заступник голови Координаційної ради, І.Колосовська - секретар Координаційної ради, педагог соціальний відділу соціальної роботи РЦСССДМ, Г.Гриньків - начальник служби у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації,  Марич С.В. - головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації,  Росоловська Г.В. - державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації, Тиник О.Б. - старший інспектор з ювенальної превенції Перемишлянського відділення поліції, капітан поліції, Борщ Н.Г. - головний спеціаліст відділу освіти Перемишлянської районної державної адміністрації. На засіданні Координаційної ради було розглянуто питання про внесення 1 сім»ї до Місцевого банку даних сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, про зняття з соціального супроводу 1 сім»ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах, про здійснення оцінки потреб сімей на території Бібрської міської та Суходільської сільської ради, про роботу з сім»ями, які опинились в складних життєвих обставинах.

 

Детальніше...

18 червня Народний аматорський хор «Осанна» (регент Ольга Гавінська ) взяв участь  у БожественнійДетальніше... Літургії  в церкві Пресвятої Богородиці в с.Брюховичі, де  є настоятелем храму  Михайло Цікало. На святі Божого Тіла були  освячені віночки  парохом  церкви.

 

27 червня 2017 року   в м.Перемишляни відбудеться велопроїзд у вишиванці до Дня Конституції України та Дня молоді. Захід відбуватиметься під гаслом «Молодь – за здоровий спосіб життя».

Для участі у велопроїзді необхідно  мати велосипед, а також бути одягнутим у вишиванку або в синьо-жовті кольори.

Збір відбудеться о 10.00 на площі 550-річчя м.Перемишляни  ( колишня площа Базарна).

За додатковою інформацією  звертатись в Перемишлянську РДА за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1 (спортивна школа). Тел. для довідок  (096)16 73 773.

 

Детальніше...18 червня народна хорова капела «Заграва» взяла участь у Божественній Літургії в Святоуспенській  Унівській  Лаврі. З подячним словом до хористів звернувся настоятель Унівського монастиря ігумен Ілля та побажав творчих доробків на мистецькій ниві.

 
Більше статтей...