Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 281 гостей на сайті

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

Детальніше...Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації інформує про старт конкурсу «Посилка успіху» від Фонду Кличка.

Щоб отримати «Посилку успіху» із новим спортивним інвентарем потрібно зняти 3-хвилинне відео на будь-який пристрій (телефон/фотоапарат), яке показувало б тренування секції/команди дітей або підлітків.

Ролик необхідно завантажити у YouTubeе або Facebook. Опісля зареєструвати свою заявку в системі: https://my.klitschkofoundation.org/login.

Детальніше...

 

Детальніше...21 жовтня 2018 року в м.Перемишляни в Центрі дозвілля відбулись змагання з настільного тенісу в рамках спартакіади серед місцевих рад Перемишлянського району. В результаті напруженої боротьби перемогу з  настільного тенісу здобули: команда  Боршівської сільської ради – І місце,  команда  Стрілківської сільської  ради – ІІ місце, команда  Іванівської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

21 жовтня 2018 року в Центрі дозвілля м.Перемишляни відбулись змагання з рукодужання в рамках спартакіади серед місцевих рад Перемишлянського району. В результаті напруженої боротьби перемогу з  рукодужання здобули: команда  Стрілківської сільської ради – І місце,  команда  Ушковицької сільської  ради – ІІ місце, команда  Станимирської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами

 

Детальніше...Годину цікавих повідомлень  «Винаходи українців, які відомі на весь світ»18 жовтня 2018 р. в 8-В класі ОЗНЗ Перемишлянської загальноосвітньої школи I-III ст. ім. Омеляна Ковча  провела бібліотекар I кат. Перемишлянської ЦРБД Гладун І.І.

 

Детальніше...

11 жовтня 2018 р. в 8-В класі ОЗНЗ Перемишлянської загальноосвітньої школи I-III ст. ім. Омеляна Ковча бібліотекар Харчук М.Й. провела годину правознавця "Подорож країною права". Під час заходу діти пригадали свої права та обов"язки перед однолітками та державою.

 

Детальніше...

Детальніше...18 жовтня  працівники  служби у справах дітей Перемишлянської райдержадмінстрації долучились до вуличної ходи, яка відбулася в м.Перемишляни, з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Основна мета акції – довести до громадськості про існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

 
Більше статтей...