Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 725 гостей на сайті

Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

 

 

 

Детальніше...Вже традиційно, з метою відродження та збереження національних традицій, християнського виховання молоді у закладах культури району 15-18 квітня 2012 року відбулися святкування світлого свята - Воскресіння Господнього.
15 квітня о 14 год. на території храму Покрови Пресвятої Богородиці відбулося театралізоване дійство «Великодні гаївки». Ця добра традиція Великодніх святкувань передається з покоління в покоління, від старших людей до молоді. На подвір’ї храму Покрови Пресвятої Богородиці, драматичний гурток Народного дому (керівник Н. Свіжак) представив виставу «Благослови, мати, весну зустрічати». У гаївках приймали участь також учасники Бібрського осередку Союзу Українок «Мелос» (керівник Н. Добуш).

Детальніше...

 

Детальніше...18 квітня 2012 року керівник відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації О. М. Гавінська провела нараду з директорами сільських Народних домів району. В ході наради  обговорено організаційно-виробничі питання, святкування Великодня у закладах культури району, кращих учасників районного огляду-конкурсу читців, присвяченого Міжнародному Дню української мови та писемності, відзначено грамотами.
Методисти районного Народного дому надали практичні поради щодо представлення колективів художньої самодіяльності у районному-огляді конкурсі «Театральний форум 2012». Проведення заходу заплановано 18 травня 2012р. у м. Перемишляни та м. Бібрка.

 

Детальніше...15 квітня в Корелицькому стаціонарному відділенні організовано святковий Великодній сніданок.

 

Детальніше...14 квітня в Корелицькому стаціонарному відділенні в капличці Різдва Пресвятої Богородиці  відбулося посвячення пасок та великоднього кошика, які  освятив о. Володимир Спас для мешканців відділення – осіб похилого віку.

 

Детальніше...12 квітня до Великодніх свят Перемишлянське відділення соціальної допомоги на дому (завідуючий М.В. Пришляківський)  районного управління праці та соціального захисту населення організувало роздачу пасок для одиноких громадян похилого віку у населених пунктах району.

 

Детальніше...На виконання «Обласної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів», з метою привернення уваги державних, громадських, соціальних організацій до проблем творчо обдарованих дітей з особливими потребами та допомоги їх адаптації в умовах сучасного життя,  Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді   18 квітня 2012 року в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості м.Перемишляни,  проведено  районний фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями : « Повір у себе, і в тебе повірять інші».

Детальніше...

 
Більше статтей...