Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 376 гостей на сайті

Детальніше...В рамках роботи мобільної групи фахівців, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі при Перемишлянській РДА, психологом відділу соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 14.11.2017року М.Гембарою проведено профілактичну роботу в Вишнівчицькій ЗОШ І-ІIст. Прочитано лекції на тему: «Види насильства. Недопущення вчинення насильницьких дій в молодіжному середовищі», «СНІД  стосується кожного», охоплено 20 дітей. Окрім того, з педагогами Вишнівчицької  ЗОШ I-IIст. та працівниками Вишнівчицької сільської ради проведено заходи щодо створення патронатних сімей та підбір кандидатів у патронатні вихователі.

 

Детальніше...17.11.2017року відбулось засідання Координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. В роботі засідання комісії взяли участь Н.Жеребецька – голова Координаційної ради з питань взаємодії суб'єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, керівник управління соціального захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації, О.Винницька – заступник директора районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, І.Колосовська – педагог соціальний відділу соціальної роботи РЦСССДМ, секретар Координаційної ради, Н.Борщ - головний спеціаліст відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації, С.Марич - головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації, Г.Росоловська - державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації. О.Тиник - старший інспектор з ювенальної превенції Перемишлянського відділення поліції, капітан поліції.

Детальніше...

 

Детальніше...16.11.2017р. в Історико-краєзнавчому музеї м. Перемишляни відбулась демонстрація та обговорення документального фільму "Дмитро Вітовський. Шлях до волі". На перегляді фільму були присутні учні Перемишлянського професійного ліцею з майстром виробничого навчання Пастущин М. Я.

 

Детальніше...12.11.2017р. у НД с.Брюховичі відбувся перегляд  документального фільму про утворення ЗУНР. Присутні у залі: учні школи та мешканці села.

 

Детальніше...12.11.2017р. у НД с.Ушковичі  відбувся вечір молоді за участю місцевих музикантів. На вечорі відпочинку були присутні молодь села.

 

Детальніше...11.11.17 у НД с. Білка відбулася літературна година "Хто мови своєї цурається, хай сам себе стидається". Учасники гуртка художнього слова читали вірші: "Ти не загинеш Україно" - М.Чернявський, "Мова" - М. Лотоцький, "Мово рідна"- С. Воробкевич, "Не вмирає слово"- А. Малишко .Організовано виставку  "Крилаті вислови про мову"

 
Більше статтей...