Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід



< квітня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 107 гостей на сайті

 

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...19.07.2017року працівники Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді спільно з працівниками управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації здійснили виїзд в Брюховицьку сільську раду. В рамках роботи комісії по контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини, членами комісії спільно з представниками сільської ради здійснено перевірку використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини 11 сімей. За результатами обстеження, фактів нераціонального використання коштів соціальної допомоги не зафіксовано. Під час виїзду було проінспектовано 3 сім’ї з числа сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками проведено бесіди щодо відповідального батьківства, профілактики негативних явищ та недопущення будь-яких насильницьких дій в даних сім’ях.

 

Детальніше...З метою розвитку шахів в районі, пропаганди здорового способу життя та з нагоди Дня шахів 20 липня уДетальніше... приміщенні Перемишлянського історико-краєзнавчого музею відбулись змагання з шахів. Організатором турніру виступила Перемишлянська райдержадміністрація. Допомогу в організації та проведенні змагань надала Перемишлянська РО ВФСТ «Колос». У своїх категоріях переможцями змагань стали Дацко Михайло, Єсип Валерій, Науменко Олександр, Мацюк Тетяна та Щур Віталій.

 

Детальніше...16.07.2017р. в Народному домі  с.Лагодів відбувся творчий вечір композитора, поета-пісняра, лауреата міжнародних фестивалів "Слава козацька", почесного працівника культури Володимира Волошина,під назвою "Про тебе мій краю співаю, для тебе мій краю живу" з нагоди  70-річного ювілею.

 

Детальніше...16.07.2017р.  у НД с.Білка відбувся вечір відпочинку: до уваги глядачів учасники драматичного гуртка представили постановку п’єси "Яблука",  потім присутні мали можливість переглянути  фільм  "Помста". Вечір  завершився дискотекою для молоді.

 

Детальніше...15.07.2017р. за ініціативи о.Олега Федишина та директора НД с.Білка  відбулася паломницька подорож  "... До Тебе, Крехівська Божа Мати, линемо, думками нашої душі та просимо...".,. Активну участь у подорожі взяли учасники гуртків НД с.Білка та жителі села. У Крехівському монастирі прочани на чолі з о.Олегом Федишиним помолилися Святу Літургію, побували біля цілющого джерела, відвідали печери. Дорогою додому побували у м.Жовква, де було проведено екскурсію. Втомленими але духовно збагаченими  повернулися додому.

 

Детальніше...7.07.2017р. в НД с.Унів відбувся майстер-клас з плетіння  віночків з польових квітів . У заході взяли участь учасники гуртків  художньої самодіяльності

 
Більше статтей...