Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 148 гостей на сайті

Детальніше...18 травня весь світ відзначав Міжнародний день музеїв. З нагоди цього дня, з 18 до 27 тДетальніше...равня 2017 року в історико – краєзнавчому музеї м. Перемишляни проведено заходи: 18 травня - історичний квест "Мандрівка музеєм", перегляд фільму "Історія однієї криївки" за участю акторки Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки Марічки Городечної (Дзвонік), 22 травня - відкриття виставки творчих робіт Перемишлянського ЦДЮТ "Прикладне мистецтво", 24 травня - презентація карти "Вишивана моя Україна" ДКЗУ.

 

Детальніше...23 травня 2017р. у РНД відбулися урочистості  та літературно-музична композиція «України вірнії сини», приурочені Дню Героїв. В заході взяли участь мистецькі колективи району, а також солісти-вокалісти: Галина Галайко,  Христина Галайко, Зоряна Дудинець, Микола Яремчук, Ірина Танчин. Присутні у залі: представники влади, освітяни та громадськість міста.

 

Вихованці ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни доєдналися до акції «Тризуб це Україна».Детальніше...

 

Детальніше...На виконання доручення голови Перемишлянської райдержадміністрації від 23.09.2014 року № 16 «Про створення  мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах», працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації та Перемишлянського ВП  здійснено виїзди  в с.Плетеничі, с.Кимир та обстежено умови проживання сімей в м. Перемишляни. Під час виїздів було проінспектовано 6 сімей з числа сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. За результатами актів оцінки потреб даних сімей проведено бесіди щодо відповідального батьківства, профілактики негативних явищ та недопущення будь-яких насильницьких дій в сім’ях. Відібрано пояснення у батьків щодо необхідності виконання належним чином батьківських обов’язків, профілактики негативних явищ та використання коштів соціальних допомог за призначенням.

 

До Дня захисту дітей під гаслом «Ми діти козацького роду» 1 червня 2017 року о 1000 год. на стадіоні НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни відбудеться велозмагання для дітей 2007-2008, 2009-2010, 2011-2012, 2013-2014 року народження. Для допуску у велозмаганні необхідно подати копію свідоцтва про народження дитини, дозвіл одного із батьків, чи опікунів про участь у велозмаганні (в довільній письмовій формі) та власний велосипед.

 

Детальніше...19 травня  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідали учасники круглого столу  «Актуальні проблеми надання соціальної підтримки та соціальних послуг в установах соціальної сфери Львівської та Київської областей в умовах децентралізації влади».
В роботі взяли участь голова Львівської обласної  профспілки працівників соціальної сфери України   Гнатів  М.І., голова Київської обласної профспілки працівників соціальної сфери України Завадський В.А., представники департаменту  соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, представники установ соціальної сфери Макарівської РДА, Баришівської РДА, Фастівської РДА, Київо-Святошинської РДА, голова  райдержадміністрації Танчин В.З., голова районної ради Андрусишин  Р.Б.

Детальніше...

 
Більше статтей...