Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2017 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 238 гостей на сайті

З метою підтримки обдарованих  дітей та молоді, сприяння духовному, культурному  розвитку, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі та з нагоди Дня матері та на Перемишлянщині проводиться районний конкурс «Подарунок своїми руками».

Детальніше...

 

З нагоди всесвітнього дня здоров’я та з метою фізичного розвитку і загартовування організму дітей та молоді, популяризації здорового способу життя, виховання звички до систематичних занять фізичною культурою та спортом протягом квітня-травня 2018 року  проводиться  ранкова зарядка серед школярів на території спортивних споруд у всіх навчальних закладах Перемишлянського району.

 

18-19.04.2018 року (м.Львів)  молодь нашого району  взяла участь в обласних змаганнях з спартакіади серед допризовної молоді за програмою XXVII спортивних Ігор школярів Львівщини, присвяченої 100-й річниці бою під Крутами.   Метою змагань є пропаганда здорового способу життя, національно-патріотичний розвиток дітей та молоді, підвищення престижу військової служби. Перемишлянщину представляли учні ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко».

 

В рамках проведення районних спортивних ігор школярів Перемишлянщини 19 квітня 2018 року в НВК «Середній загальноосвітній школі-гімназії» м.Перемишляни було проведено «Старти Надій» серед шкіл району. В результаті напруженої боротьби ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» здобула – І місце, ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча» здобула – ІІ місце, команда команда ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко» здобула – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

В рамках проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», з метою пропаганди  здорового способу життя, запобігання негативним проявам в молодіжному середовищі, підтримки обдарованих дітей та молоді, сприяння духовному, культурному  розвитку, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей дітей та молоді в Перемишлянському районі з квітня по травень 2018 року  проводитися районний конкурс  «Молодь – за здоровий спосіб життя».

Детальніше...

 

Детальніше...18.04.2018р. працівники Історико-краєзнавчого музею м. Перемишляни завітали в Болотнянську ЗОШ І - ІІІ ст. для проведення тематичного заходу "Стежками Василя Івахіва".

 
Більше статтей...