Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 46 гостей на сайті

Детальніше...01.11.2017. у  НД с.Чемеринці  відбулося нагородження футбольної команди "Золота Липа" за третє місце у районному чемпіонаті з футболу. Після урочистого нагородження відбулися танці за участю музичного колективу ВІА "Барви" НД села Чемеринці.

 

Детальніше...15.11.2017 року мультидисциплінарна команда територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Перемишлянського району здійснила виїзд в с.Чемеринці. З одинокими та перестарілими особами було проведено роінформаційно-роз'яснювальну роботу щодо послуг територіального центру; соціальний працівник вимірювала артеріальний тиск та надавала медичні рекомендації; були надані перукарські послуги; майстер по ремонту взуття надав свої послуги.

 

Детальніше...

14.11.2017 року працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації здійснено виїзд у Вишнівчицьку сільську раду. В рамках роботи комісії по контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини, членами комісії спільно з представниками сільської ради здійснено перевірку використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини 9 сімей та обстежено умови проживання двох сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. За результатами обстеження, фактів нераціонального використання коштів соціальної допомоги не зафіксовано.

 

Детальніше...На виконання доручення голови Перемишлянської райдержадміністрації від 23.09.2014 року № 16 «Про створення мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах», працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації, районного педіатра ЦРЛ  спільно з представниками Перемишлянського відділку поліції 15.11.217року здійснено виїзд у с.Плетеничі.  Під час виїзду було проінспектовано 1 сім’ю, яка опинились в складних життєвих обставинах. За результатами здійснення оцінки потреб даної сім’ї питання про подальшу роботу з сім’єю буде розглядатись на засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

 

13 вересня 2016 року депутати Львівської облради на сесії прийняли рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України».

Згідно із документом, відтепер бійці-добровольці, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України із числа мешканців Львівської області, зможуть отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету в розмірі 3 тисячі гривень, яку виплатить департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...4 листопада 2017 року з нагоди відзначення 99-ї річниці утворення ЗУНР та в рамках спартакіади серед сільських рад району (районної організації ВФСТ «Колос») в приміщенні з настільного тенісу ДЮСШ «Сокіл»  м.Перемишляни вул.Галицька,71 (колишній кінотеатр) проведено змагання з настільного тенісу. Серед сільських рад Перемишлянського району перемогу з настільного тенісу здобули команда Стрілківської сільської ради – І місце,  Боршівської сільської  ради – ІІ місце, команда з Станимирської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 
Більше статтей...