Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 228 гостей на сайті

 

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...07.07.2017 р. відбулося свято Івана Купала, яке організувала директор Народного дому с. Любешка. В дійстві взяли участь гуртківці Народного дому та молодь села. Звучали пісні, легенди про Івана Купала. Дівчата, опускаючи  на воду сплетені віночки, задумували бажання про свою долю.

 

Детальніше...

18.06.2017р.фольклорний колектив НД с.Суходіл взяв участь у районному огляді – конкурсі  фольклорних колективів у м. Бібрка.

 

Детальніше...23 липня  підопічні Корелицького стаціонарного відділення соціального обслуговування (надання соціальнихДетальніше... послуг) для постійного проживання одиноких перестарілих громадян у супроводі завідуючої Корелицьким відділенням Юзькевич Л.В., медичної сестри Васильків Н.Я., завідуючої відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Огар М.М. відвідали храм Успіння Пресвятої Богородиці м.Глиняни Золочівського району, а також побували у  храмі Св.Миколая в якому  знаходиться Чудотворний образ  Розп’яття Ісуса Христа, де вівтарник розказав про походження ікони.

 

Детальніше...19.07.2017року працівники Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді спільно з працівниками управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації здійснили виїзд в Брюховицьку сільську раду. В рамках роботи комісії по контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини, членами комісії спільно з представниками сільської ради здійснено перевірку використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини 11 сімей. За результатами обстеження, фактів нераціонального використання коштів соціальної допомоги не зафіксовано. Під час виїзду було проінспектовано 3 сім’ї з числа сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками проведено бесіди щодо відповідального батьківства, профілактики негативних явищ та недопущення будь-яких насильницьких дій в даних сім’ях.

 

Детальніше...З метою розвитку шахів в районі, пропаганди здорового способу життя та з нагоди Дня шахів 20 липня уДетальніше... приміщенні Перемишлянського історико-краєзнавчого музею відбулись змагання з шахів. Організатором турніру виступила Перемишлянська райдержадміністрація. Допомогу в організації та проведенні змагань надала Перемишлянська РО ВФСТ «Колос». У своїх категоріях переможцями змагань стали Дацко Михайло, Єсип Валерій, Науменко Олександр, Мацюк Тетяна та Щур Віталій.

 

Детальніше...16.07.2017р. в Народному домі  с.Лагодів відбувся творчий вечір композитора, поета-пісняра, лауреата міжнародних фестивалів "Слава козацька", почесного працівника культури Володимира Волошина,під назвою "Про тебе мій краю співаю, для тебе мій краю живу" з нагоди  70-річного ювілею.

 
Більше статтей...