Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 165 гостей на сайті

Детальніше...З метою виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, запобігання антисоціальних проявів серед молоді, формування та пропаганди здорового способу життя, збільшення рухової активності та розвитку олімпійського руху 27 квітня 2016 року у м.Львові (Навчально-спортивна база «Динамо»)  відбувся обласний спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя». За інформацією головного спеціаліста з питань молоді та спорту РДА Ірини Оленчин, участь в змаганнях взяли переможці районного етапу – команда Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст.  ім.О.Ковча, яка у підсумку здобула 14 місце серед  30 команд. У нагороду юні спортсмени отримали м’яч та олімпійську символіку. Окрім цього, спільно із супроводжуючим вчителем Михайлом Олійником команда мала змогу здійснити екскурсію Навчально-спортивною базою «Динамо» та отримали велике задоволення від чудово проведеного часу.

 

 

Детальніше... 27 квітня 2016р. у РНД відбувся вечір пам'яті, присвячений 30-им роковинам Чорнобильської катастрофи. У заході взяли участь народні колективи РНД: народний жіночий вокальний ансамбль «Мрія», нар. ансамбль пісні і музики «Роси», зразковий ансамбль танцю «Веселка», зразковий хор «Осанна», роль «Чорної Мадонни» виконала Ірина Ховдій.  Надзвичайно зворушливим було виконання авторського  вірша «Чорнобиль» Назара Папіжа під  супровід скрипки та авторська пісня солістки РНД Оксани Ільчишин. На захід були запрошені ліквідатори Чорнобильської аварії, яким голова районної ради Роман Андрусишин вручив подяки.

 

Детальніше...24.04.2016 в НД с.Білка відбувся вечір пам'яті, присвячений 30-тій річниці Чорнобильської катастрофи. Зі вступним словом виступила директор НД  Галина Фіна,  у виконанні  учасників гуртка художнього слова прозвучали поезії  «Чорнобиль», «Чорнобильська катастрофа», «Гіркота Чорнобиля», презентацію підготувала Н. Фіна. У місцевому храмі здійснено спільну молитву.

 

Детальніше...21 квітня 2016року в Перемишлянській районній бібліотеці для дітей відбулася година духовності «Десять заповідей Божих – дороговказ». На заході були присутні учні 2-5 класів СШ№2 І-ІІІст. ім.о.О.Ковча. Захід підготувала та провела бібліотекар читального залу Харчук М.Й.

 

Детальніше...17 квітня 2016р. зразковий дитячий хор «Осанна» Народного дому м.Перемишляни (керівник О.Гавінська) співслужив святу Літургію у храмі св..Івана Хрестителя у с.Коросно.  Після Літургії колектив виконав страсні пісні, парох о.Олег Цимбала подякував учасникам колективу та запросив до подальшої співпраці.

 

Детальніше... Районний конкурс для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші» проводиться Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щорічно, починаючи з 2007 року.

25.04.2016 року відповідно до Програми заходів Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо реалізації молодіжної політики і заходів щодо соціального захисту дітей та підлітків у Перемишлянському районі на 2016рік   організовано конкурс для творчо обдарованих дітей з функціональними обмеженнями, у якому взяли участь 16 дітей із 2 загальноосвітніх навчальних закладів Перемишлянського району.

В колі нових друзів учасники конкурсу розповіли про себе, свої уподобання та улюблені заняття, після цього майстерно читали вірші, гуморески, презентували вироби, виготовлені власними руками (вишивки, малюнки, аплікації). Усім учасникам вручено подарунки.

Переможці конкурсу  візьмуть участь в обласному фестивалі «Повір у себе , і в тебе повірять інші».

 
Більше статтей...