Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 97 гостей на сайті

 

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Народження маленького Ісуса з нетерпінням чекали підопічні Корелицького стаціонарного відділення. І коли зійшла Вефлиємська зірка, Свята Вечеря об’єднала їх всіх за великим столом. 

     Смачної куті та дзвінкої коляди побажав усім жителям Корелицького стаціонарного відділення  керівник управління праці та соціального захисту населення М.В.Сайко. А на Різдво підопічні стаціонарного відділення мали змогу побачити вертеп у виконанні учасників спільноти „Адонай” храму Св.Миколая, що у м.Перемишляни.

      Одинокі жителі м.Перемишляни та навколишніх сіл, що обслуговуються територіальним центром, до Різдвяних свят одержали калачі, набори гречаної та пшеничної крупи від приватних підприємців м.Перемишляни і підсобного господарства Корелицького стаціонарного відділення.

Детальніше...

  Детальніше...   Детальніше...

 

4 січня 2012 року керівникДетальніше... відділу культури і туризму О. М. Гавінська, провідний спеціаліст відділу культури і туризму І. М. Задорожна,  директор районного Народного дому м. Перемишляни В. Б. Теодорович здійснили об’їзд Народних домів та  бібліотек с. Вишнівчик, с. Чемеринці,  с. Виписки, с. Боршів. В ході робочої поїздки проведено зустріч з головою сільської ради с.Вишнівчик І. Ф. Винярським, обговорено питання підтримки органом місцевого самоврядування закладів культури на території Вишнічицької сільської ради. При перевірці закладів культури району керівником відділу культури і туризму О. М. Гавінською наголошено на дотриманні трудової дисципліни, виконання працівниками своїх службових обов’язків, утримання підпорядкованих установ  в належному стані. Окремо вказано на належну підготовку  аматорських колективів Народних домів до святкування Різдва Христового та участі в районному огляді-конкурсі різдвяних вертепів колядок, щедрівок та  віншувань

 

24 грудня 2011 року у Бібрській міській бібліотеці проведено огляд творчості місцевих поетів «Прокидайся, поезіє, в мені». Глядачі із задоволенням слухали читання віршів юних-поетів: «Зима», «Мамі», «Дощ».Присутні аплодисментами дякували за прекрасну годину спілкування з поезією організатором заходу.

 

 

27 грудня 2011 року керівник відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації О. М. Гавінська провела нараду з директорами центральних установ культури району. В ході наради  обговорено організаційно-виробничі питання, проаналізовано роботу центральних закладів культури району за 2011р. Керівник відділу культури і туризму привітала директорів з новорічними та різдвяними святами, побажала родинного затишку, добробуту, творчої наснаги у наступному році.

 

 

Детальніше...18 грудня 2011року у м. Бібрка проведено відкриття дитячого спортивно-ігрового майданчика з ініціативи та за сприяння директора Народного дому Т.Палька та групи батьків. Територія призначена для проведення активного дозвілля дітей, заняття спортом. Святкові урочистості супроводжувалися театралізованим дійством «Ой хто, хто, Миколая любить». У виконанні братства храму Покрови Пресвятої Богородиці лунали духовні пісні, діти розповідали вірші. Маленькі глядачі сприймали виставу із великою цікавістю, особливу увагу привернула сценка появи Святого Миколая з ангелами на бричці.

За словами директора Народного дому м.Бібрка Т.Палька майданчик зроблено на 70%, але спільно з міською радою планують завершити роботи до початку літніх канікул 2012р.

 

12 грудня напередодні свята Св.Андрія у Корелицькому стаціонарному відділенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулися «Андріївські вечорниці», організовані колективом художньої самодіяльності територіального центру для своїх підопічних.

На святі були присутні директор територіального центру М.Тарасюк, працівники Корелицького стаціонарного відділення, а також усі одинокі та перестарілі особи, які перебувають у даному закладі.

Детальніше...  Детальніше...  Детальніше...

 
Більше статтей...