Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 970 гостей на сайті

Детальніше...22 серпня 2013р. заступник начальника, начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Г.І.Куніцька  взяла участь  у нараді фахівців із соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, на якій обговорили результати інвентаризації житла, яке належить дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа. Також  Г.І.Куніцька звернула увагу на необхідність заслуховування на засіданнях виконавчих комітетів сільських рад  звітів про стан утримання та виховання дітей вказаної категорії.

 

21 серпня 2013р.  комісія в складі  працівників управління соціального захисту населення - Л.Умриш, Перемишлянського  РЦСССДМ - І.Колосовської, фахівця із соціальної роботи - Н.Твердь та головного спеціаліста – головного бухгалтера  служби у справах дітей - С.Гембари здійснили виїзд в с.Мерещів з метою перевірки  цільового використання державної соціальної допомоги,  отриманої при народженні дитини. В результаті обстежено 5 сімей, про що складено  відповідні  акти.

 

Детальніше...22 серпня 2013року  Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молодіпроведено нараду   з  фахівцями із соціальної роботи. В нараді взяли участь заступник начальника, начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Г.Куніцька та керівник проектуЛьвівської обласної асоціації соціальних працівників щодо роз»ясненнянаселенню соціально-фінансових питань В.Тимчишин.
        На нараді обговорювалися  питання щодо захисту майнових прав дітей, координація роботи структурних підрозділів органів виконавчої і представницької гілок влади для забезпечення виконання закону України «Про охорону дитинства» в частині їх прав на майно і грошові кошти, а також про їх, ефективне використання.

 

Детальніше...21.08.2013 року в с.Мерещів державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення  Л.Й.Умриш,  головним спеціалістом – головним бухгалтером служби у справах дітей районної державної адміністрації С.В.Гембари, головним спеціалістом відділу соціальної роботи ПРЦССДМ  І.В.Колосовською і фахівцем соціальної роботи ПРЦССДМ Н.С.Твердь здійснено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини.
        Обстежено 5 сімей, про що складено відповідні акти.

 

Детальніше...Комісія при Перемишлянській районній державній  адміністрації в складі заступника голови районної державної адміністрації В.П. Денейчука, директора РЦСССДМ І.Я.Шалапського, начальника відділу містобудування та архітектури  Б.В. Городечного, заступника начальника, начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей   Г.І.Куніцької здійснила виїзд в с.Іванівку Перемишлянського району.  Комісійно обстежено багатодітну сім»ю з метою вирішення питання покращення  житлово-побутових умов проживання. В результаті проведеної роботи роз»яснено норми чинного законодавства щодо  необхідності цільового та раціонального використання державної соціальної допомоги на дітей. Погоджено спільні дії суб»єктів соціальної роботи і батьків щодо належного виховання дітей в сім»ї, забезпечення майнових прав, ефективного  використання коштів, які виділяються державою на утримання дітей.

 

Детальніше...Працівники Перемишлянського РЦСССДМ влітку 2013 року постійно беруть участь в роботі оздоровчого табору «Дружба» (с.Свірж). Черговий виїзд в ДОТ «Дружба» здійснено 19.08.2013 року. Для дітей, які відпочивають у цій зміні,  директор Перемишлянського РЦСССДМ І.Шалапський, головний спеціаліст відділу соціальної роботи І.Колосовська та фахівець із соціальної роботи О.Серант провели 3 групових заходи (бесіди, лекції, анкетування) з питань захисту прав та інтересів дітей, профілактики негативних проявів в середовищі неповнолітніх та молоді, пропаганди здорового способу життя. Цими заходами  охоплено 115 дітей, які перебувають на оздоровленні.

 
Більше статтей...