Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 259 гостей на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

Детальніше...

 

12.04.2015р. не оминув Великдень жителів Корелицького стаціонарного відділення, яке стало для них рідною домівкою. Зібравшись за святковим столом  всі підопічні мали змогу смакувати стравами приготовленими по-домашньому. Привітали та побажали усім смачної паски та веселих свят керівник управління соціального захисту населення   Н.Д.Жеребецька  та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  М.В.Сайко.

 

 

Детальніше...

 

Директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)    М.В.Сайко  було виділено муку з підсобного господарства  Корелицького стаціонарного відділення для одиноких  та одинокопроживаючих громадян похилого віку, які знаходяться на обслуговуванні  у  відділеннях соціальної допомоги  вдома.

А також до  Великодних свят  депутатом обласної ради  Баран В.С.  та приватним підприємцем Париляк О.Г.  благочинно виділено паски для одиноких громадян похилого віку та інвалідів м.Перемишляни . Привітала та вручила паски заступник  завідуючої Перемишлянського відділення соціальної допомоги вдома  М.Є.Оліярчук.

 

Детальніше...24 березняня 2015р. працівниками управління соціального захисту населення та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  було проведено благоустрій території.

 

Детальніше...24 березня у залі засідань Перемишлянської райдержадміністрації відбувся інформаційний семінар з питань попередження насильства та запобігання поширення ВІЛ-СНІДу серед груп ризику для соціальних працівників та представників органів державної виконавчої влади. Організатором заходу стала Львівська обласна організація Ліги соціальних працівників України (керівник Коваль Ярослав) за підтримки Перемишлянського РЦСССДМ. Участь у семінарі взяв т. в. о. голови Перемишлянської райдержадміністрації Роман Андрусишин, голова районної ради Микола Музичка, отець-декан Перемишлянський Ігор Барбуляк, соціальні педагоги, психологи, педагоги організатори відділу освіти, працівники Перемишлянського професійного ліцею, Перемишлянської ЦРЛ, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей.
У межах семінару було розглянуто питання попередження та протидії гендерному насильству та поширенню ВІЛ-СНІДу серед груп ризику.

 

 

Детальніше...

17.02.2015 року відбулось засідання Координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. В роботі засідання комісії взяли участь Н.Жеребецька – голова Координаційної ради з питань взаємодії суб»єктів соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, керівник управління соціального захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації, І.Шалапський – директор районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, О.Винницька – начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ, Г.Гриньків – начальник служби у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації, Л.Умриш – головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення, В.Янчишин – заступник начальника РВ - начальник МГБ, майор міліції. На засіданні Координаційної ради було розглянуто питання про виявлення та внесення до Місцевого банку даних сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, про роботу з  сім»ями, що опинились в складних життєвих обставинах, про взяття під соціальний супровід сімей та зняття із соціального супроводу сімей,  про роботу із сім»ями, в яких зафіксовано факти вчинення психологічного насильства та про роботу з особами з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

 

Детальніше...18 грудня  2014 року  у народному домі «Просвіта» відбулася  святкова вистава «Зайчик-хвалько» для  категорійних дітей. Після вистави працівники служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації вручили солодкі подарунки дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

 
Більше статтей...