Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 368 гостей на сайті

Детальніше...12 вересня 2017 р. о 11.00 в приміщенні облдержадміністрації відбулася робоча зустріч заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації М.Б. Вільшинської та директора Благодійного Фонду «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви» о.Ігора Козанкевича з особами, відповідальними за роботу з профілактики алкоголізму та наркоманії серед неповнолітніх в районах та містах області. В зустрічі взяла участь фахівець із соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Дальовська.

Детальніше...

 

Детальніше...12.09.2017 року в приміщенні  Перемишлянського РЦЗ відбувся  семінар з соціальними партнерами в рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії з питань сприяння у пошуку та підборі кандидатів у патронатні вихователі.
Розпочала захід вступним словом заступник директора  Перемишлянського РЦЗ  Надія Турчиняк з озвучення теми, мети та основних питань зустрічі, що потребують спільних роз’яснень, вона наголосила на тому, що фахівцями  Перемишлянського РЦЗ під її контролем вже проведена попередня робота шляхом фільтрування осіб з числа безробітних, які можуть бути претендентами на тимчасову роботу патронатних вихователів, котра запропонувала соціальним партнерам спільно роз’яснити ситуацію щодо критеріїв підбору патронатних вихователів, періоду здійснення цієї тимчасової діяльності та питань її оплати з метою надання чіткої інформації безробітним Перемишлянського РЦЗ, котрим особисті консультанти будуть пропонувати здійснення цієї тимчасової діяльності.

Детальніше...

 

Детальніше...12.09.2017 року підопічну Корелицького стаціонарного відділення Сипко Стефанію Броніславівну привітала із Днем народження завідуюча відділенням Корелицького стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких перестарілих громадян Юзькевич Любов Володимирівна. До привітань приєдналися усі підопічні відділення та побажали їй міцного здоров’я.

 

 

Детальніше...9 вересня 2017 року в м.Буськ  відбулися обласні змагання з легкоатлетичного кросу з нагоди Дня фізичної культури та спорту за програмою ХХVІ спортивних Ігор Львівщини та згідно  положення  «Про проведення обласних змагань з легкоатлетичного кросу». Метою змагань є пропаганда здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів. Перемишлянський район представляли Кравець Роман та Кулик Марія.

 

Детальніше...Детальніше...

Детальніше...З  метою відзначення Дня  фізичної культури та спорту в Україні та в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» 9 вересня 2017 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям у м.Перемишляни  вул.Галицька парк Богдана Хмельницького, відбувся турнір з міні-футболу серед дітей, що навчаються в  загальноосвітніх школах   району. Перемогу у  турнірі здобули: Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Омеляна Ковча – І місце, НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни – ІІ місце, Тучненська ЗОШ І-ІІ ст. – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та медалями.

Після турніру відбулось нагородження активних діячів в галузі фізичної культури та спорту за поширення та пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді.

 

Детальніше...З  метою відзначення Дня  фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, а також розповсюдження в нашому районі сімейно-спортивного відпочинку, 9 вересня 2017 року відбувся велопроїзд з м.Перемишляни до с.Кореличі. Участь у велопроїзді взяли діти та молодь нашого району під керівництвом о.Віктора Мельника.  Даний захід розпочинався і завершувався у спільній молитві.  Усі учасники велопроїзду мали змогу активно провести час разом із своїми друзями на природі. Супроводжували юних спортсменів швидка медична допомога та поліція. На кінець велопроїзду усім учасникам було роздано солодощі. Є сподівання, що до наступного велопроїзду долучаться більше батьків із своїми дітьми.

 
Більше статтей...