Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 105 гостей на сайті

 

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...7 липня керівник управління соціально захисту населення, заступник голови комісії Надія Жеребецька провела засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Прийнято позитивні рішення щодо 57 справ. На комісію звертаються сім’ї в яких виховується 3 і більше дітей. В складі сім’ї є інвалід, дитина-інвалід або сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах.

 

Детальніше...Відповідно до розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від  14 червня 2017 року № 520/0/5-17 «Про проведення Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців» 1 липня 2017 року команда державних службовців Перемишлянського району взяла участь в І турі обласних змаганнях Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців в м.Пустомити з таких видів спорту як: теніс, шахи, шашки. У підсумку в І турі змагань команда державних службовців Перемишлянського району здобула  І місце з тенісу ( Дзвонік М.В.),  ІІ місце з шашок  (Гавінський М.М.),  ІІІ місце з шахів (Науменко О.В.), ІІІ місце з шашок (Оленчин І.М.).

 

Детальніше...У Львівській області започаткована традиція вручення дітям одноразової стипендії «Наспортивніша дитина Львівщини» Львівською обласною організацією ВФСТ «Колос»,  Львівським управлінням фізичної культури та спорту.
Вручення відбулось  28 червня 2017 року в с.Солонка Пустомитівського району для 20 дітей Львівської області.
Окрім стипендій, дітям було вручено подарунки, а також відбулась екскурсія для дітей на стадіоні «Арена-Львів».
Стипендією «Наспортивніша дитина Львівщини» від Перемишлянського району був відзначений Юрій Патрун.

 

Детальніше...19-24 червня 2017 року в с.Кам»янка  Сколівського району  відбувся ІІ етап Всеукраїнського дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою заходу є сприяння духовному, культурному розвитку шкільної молоді, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, національно-патріотичного розвитку дітей та молоді, популяризації здорового способу життя, відродження і розвиток історичних, патріотичних і культурних традицій Українського козацтва, виховання юних патріотів на засадах національної гідності та високої самосвідомості. Даний захід є комплексним і включає презентацію команди, спортивну та культурно-мистецьку частини.

Перемишлянський район в даному заході представляла команда Свірзької ЗОШ І-ІІІст – переможці І етапу Всеукраїнського дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

7 та 8 липня 2017 року на території Перемишлянського району відбудеться IІІ  та ІV етапи чемпіонату України з велосипедного спорту. Запрошуються усі бажаючі для вболівання  та підтримки велогонщиків.

Графік та час IІІ  та ІV етапу чемпіонату України з велосипедного спорту додається

Детальніше...

 

1-2 липня 2017 року в м.Сокаль  відбулися обласні змагання з баскетболу згідно  програми ХХVІ спортивних Ігор Львівщини. Метою змагань є пропаганда здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів. Перемишлянщину представляли Боднарчук Василь, Смаль Микола, Андрушків Андрій, Пудляк Юрій.

 

 
Більше статтей...