Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 178 гостей на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

1 лютого 2012 року на базі Перемишлянської загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ст.Детальніше... ім.О.Ковча відбулося методичне оДетальніше...б'єднання вчителів фізики району. Головним було питання  відзначення  ювілею нашого земляка, вченого світового значення Остапа Парасюка. Перед вчителями виступив Іван Романович Путила, який дуже добре  знав О.Парасюка і зібрав багато цінного матеріалу про вченого.Вчителі  фізики почерпнули багато нового з життя   Остапа Парасюка.

 

Детальніше...

8 лютого у центральній районній бібліотеці відбулася нарада бібліотечних працівників району. В ході наради працівників ЦБС ознайомлено з пропозиціями до плану роботи бібліотек на 2012 рік,  наголошено на дотриманні трудової дисципліни, графіку роботи закладів, ведення документації згідно вимог.

 

Детальніше...

7 лютого керівник відділу культури і туризму О. Гавінська,  провідний спеціаліст відділу культури і туризму І. М. Задорожна та директор централізованої бібліотечної системи Л. Л. Лоїк здійснили перевірку роботи бібліотек-філій с. Боршів та с. Липівці. Під час перевірки закладів культури району керівником відділу культури і туризму О. Гавінською працівниками сільських бібліотечних закладів наголошено на дотриманні трудової дисципліни, виконанні своїх службових обов’язків, утриманні підпорядкованихз акдадів  у належному стані.

 

Детальніше...

7 лютого керівник відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації О. Гавінська провела нараду з директорами центральних закладів культури району. В ході наради   обговорено питання проведення VIII районного фестивалю різдвяних колядок, щедрівок та віншувань «Різдвяна феєрія», проведення шкільних конкурсів учнів струнних відділів  музичних шкіл району, проаналізовано графіки роботи методичних кабінетів Народного дому та централізованої бібліотечної системи на 2012р.

 

Детальніше...

Працівниками районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді спільно з Боршівським сільським головою С.Духом проведено обстеження сімей з метою раннього виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
За результатами соціального інспектування, 2  нововиявлених сім»ї занесено до Місцевого банку даних сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та взято під соціальний супровід центру.

 

Детальніше...

06 лютого 2012 року проведено черговий рейд мобільної групи Перемишлянської РДА в  НВК « Школа-гімназія»м.Перемишляни.
В роботі мобільної групи взяли участь:    директор Перемишлянського РЦСССДМ І.Шалапський, лікар-гінеколог Перемишлянської ЦРЛ  Н.Олександренко, головний спеціаліст відділу соціальної роботи Перемишлянського РЦСССДМ І.Колосовська
В   НВК « Школа-гімназія» м.Перемишляни прочитано 3 лекції :
«Альтернативні форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитячі будинки сімейного типу та  прийомні сім»ї - форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
« Статеве виховання молоді. Хвороби, що передаються статевим шляхом» ;« Насильство. Відповідальність за скоєння насильницьких дій»;
Всього заходами охоплено  28 педагогів та 45 учнів.

 
Більше статтей...