Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 626 гостей на сайті

Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 лютого мешканців села Любешка о 16.00 год, а мешканців села Серники о 17.30 год запрошують у Народний дім, для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

Детальніше...21 квітня 2016року в Перемишлянській районній бібліотеці для дітей відбулася година духовності «Десять заповідей Божих – дороговказ». На заході були присутні учні 2-5 класів СШ№2 І-ІІІст. ім.о.О.Ковча. Захід підготувала та провела бібліотекар читального залу Харчук М.Й.

 

Детальніше...17 квітня 2016р. зразковий дитячий хор «Осанна» Народного дому м.Перемишляни (керівник О.Гавінська) співслужив святу Літургію у храмі св..Івана Хрестителя у с.Коросно.  Після Літургії колектив виконав страсні пісні, парох о.Олег Цимбала подякував учасникам колективу та запросив до подальшої співпраці.

 

Детальніше... Районний конкурс для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші» проводиться Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щорічно, починаючи з 2007 року.

25.04.2016 року відповідно до Програми заходів Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо реалізації молодіжної політики і заходів щодо соціального захисту дітей та підлітків у Перемишлянському районі на 2016рік   організовано конкурс для творчо обдарованих дітей з функціональними обмеженнями, у якому взяли участь 16 дітей із 2 загальноосвітніх навчальних закладів Перемишлянського району.

В колі нових друзів учасники конкурсу розповіли про себе, свої уподобання та улюблені заняття, після цього майстерно читали вірші, гуморески, презентували вироби, виготовлені власними руками (вишивки, малюнки, аплікації). Усім учасникам вручено подарунки.

Переможці конкурсу  візьмуть участь в обласному фестивалі «Повір у себе , і в тебе повірять інші».

 

В рамках проведення районних спортивних ігор серед школярів Перемишлянщини та за сприяння районної організації ВФСТ «Колос» 21 квітня 2016 року  відбулися  районні змагання «Старти надій» в м.Перемишляни (НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія»). За інформацією головного спеціаліста з питань молоді та спорту РДА Ірини Оленчин, у  змаганнях взяли участь 4 команди  І-ї  групи.  У підсумку команда  В.Глібовицької ЗОШ посіла ІV місце, команда  Бібрської ЗОШ – ІІІ місце, команда  Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Ковча – ІІ місце,  команда  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни – І місце. Переможці були відзначені грамотами та призами.

 

Детальніше...В очікуванні величного свята Великодня 23 квітня у Дитячому будинку сімейного типу міста Бібрка відбувся «Майстер-клас з Писанкарства». Захід проведено спільно з ГО «Молодь Бібрки» з метою духовного, культурного, національно-патріотичного розвитку дітей та молоді, виховання почуття патріотизму і гордості за свою державу, продовження українських традицій, відповідно до Програми  Перемишлянської районної державної адміністрації щодо реалізації  молодіжної політики і заходів щодо соціального захисту дітей  у Перемишлянському районі на 2016 рік.

За інформацією головного спеціаліста з питань молоді та спорту РДА Ірини Оленчин, програма  заходу включала: розповідь про писанкарство в Україні, ознайомлення з видами розпису, показ відеоролику, поділ на групи дітей по різних видах розпису, роздача необхідних матеріалів та засобів і розпис писанок.

Вихованці ДБСТ спільно з маленькими дошкільнятами спробували свої сили у розписі писанок та виготовленні писанок-мотанок. Кожен вибрав той вид писанок, що йому до вподоби. Одні малювали, інші виготовляли писанки-мотанки. З технікою виготовлення писанок ознайомила і навчала керівник гуртка БДЮТ м. Бібрка Мисюк Ірина. Процес виявився дуже цікавим і захоплюючим.  Кожен втілював свою фантазію у диво-писанках, обираючи свої улюблені кольори, серед яких були і патріотичні синьо-жовті.  Всі учасники заходу отримали велике задоволення від чудово проведеного часу та  відчули  святкову атмосферу прийдешнього свята Великодня.

 

 

Детальніше... 20.04.2016 року  директор Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Шалапський виступив на нараді керівників органів місцевого самоврядування з доповіддю на тему: «Покращення доступності послуг з протидії туберкульозу шляхом активізації місцевих громад та використання потенціалу АКСМ-стратегії».

На нараді зроблено аналіз виконання заходів, які передбачали спільні дії органів державної виконавчої влади місцевого самоврядування, релігійних громад щодо профілактики та боротьби з туберкульозом в Перемишлянському районі на період 2015-2016 років. Дані заходи були затверджені  головою райдержадміністрації в 2012 році.

До керівників органів місцевого самоврядування доведено звернення голови Львівської обласної організації Ліги соціальних працівників України Ярослава Коваля щодо профілактики та боротьби з туберкульозом.

 
Більше статтей...