Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 505 гостей на сайті

Детальніше... Відповідно до Положення про прийомну сім»ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002р.№ 565, розпорядження голови Перемишлянської райдержадміністрації від 07.11.2013року № 394 «Про створення прийомної сім»ї та влаштування на спільне проживання і виховання Дроздова Віталія Олександровича, 4 квітня 2003року народження», в Перемишлянському районі створено прийомну сім»ю в м.Бібрка.

Детальніше...

 

Детальніше... В рамках проведення  в Перемишлянському районі щорічної акції «16 днів проти насильства», працівники Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  проводять лекції – бесіди, консультації  з питань попередження насильства в сім»ї, організовують перегляди відеофільму на тему: « Насильство в сім»ї. Як його попередити? в загальноосвітніх навчальних закладах, Перемишлянському професійному ліцеї.
Фахівці із соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Гавінська М.В та Нечипор Н.Я. взяли участь в практичній конференції на тему: «Зупинимо насилля разом», яка відбулася 26.11.2013року в Перемишлянському професійному ліцеї. Даним заходом охоплено 300 учнів та 30 педагогів Перемишлянського професійного ліцею.

 

25 листопада відбулося засідання методичної ради районного методичного кабінету на якій розглянуто питання:
- обговорення та затвердження методичних рекомендацій для вчителів української мови та літератури «Пам’ятки до уроків літератури рідного краю» - методист Дулібська Г.В.;
- захист матеріалів з досвіду роботи вчителів, які атестуються на присвоєння педагогічного звання «Вчитель методист»: Сурмач Л.П., вчителя музичного мистецтва Стоківської ЗОШ І-ІІ ст., Герчаківської І.М. та Гавінської Г.М. вчителів математики та історії Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. ім..Уляни Кравченко – з матеріалами вчителів виступили методисти РМК Тарасюк С.А., Лободяк Л.М., Кобильник Г.І.;
- розгляд та затвердження методичних матеріалів до друку (до затвердження представлені матеріали вчителів Сенеги Г.І., Марківа Я.Я. – Осталовицької ЗОШ).
Методичну раду провела завідувач РМК Тарасюк С.А.

 

Детальніше...20 листопада на базі Великоглібовицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся епізодичний семінар учителів української мови, світової та української літератури Великоглібовицького локального освітнього округу. Учасники семінару відвідали урок-тренінг з української мови «Невербальні засоби ділового спілкування» та захід із світової літератури «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». Підсумок семінару підвела методист РМК Дулібська Г.В.

 

Детальніше...24 листопада 2013р. у районному Народному домі  відбувся IX районний фестиваль сучасної естрадної пісні «Пісенний розмай». У фестивалі взяли участь 19 учасників у трьох вікових категоріях, вокальні ансамблі та дуети.
Конкурсантів оцінювало професійне журі: Роман Береза, директор обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи, кандидат педагогічних наук, доцент; Наталія Половинка, актриса, співачка, педагог, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка; Володимир Кудовба, заслужений артист України. Учасники фестивалю нагороджені дипломами відділу культури райдержадміністрації та подарунками від спонсорів.

Детальніше...

 

Детальніше...20 листопада 2013 року в бібліотеці-філії с.Свірж з метою правового виховання молоді бібліотекарем С.Швед спільно із директором Народного дому  О. Окармою для учнів проведено урок моралі „Закон і ми”. Під час заходу представлено збірку тематичної літератури  „Конституція піклується про мене, про тебе, про нас всіх”.

 
Більше статтей...