Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 170 гостей на сайті

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше... У неділю 14 липня 2013р. у Народному домі с. Білка відбувся захід, присвячений 100-річчю від дня народження І. Керницького – письменника, драматурга та публіциста – вихідця з  с. Суходіл Перемишлянського району.
З вступним словом про життя та діяльність І. Керницького виступила директор Народного дому с. Білка Г. Фіна. Глядачі мали змогу переглянути виставу «Пан інспектор» за п’єсою І. Керницького у виконанні народного театру районного Народного дому м. Перемишляни .

 

Детальніше... 15.07.2013 року в управлінні соціального захисту населення  спеціалістами здійснювався прийом документів для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Станом на 1 липня 2013 року звернулось 690 осіб для призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям.

 

Детальніше... 10.07.2013 р. одиноким і одинокопроживаючим громадянам похилого віку м.Перемишляни та м.Бібрка було роздано набори гречаної крупи та борошна із вирощеної продукції підсобного господарства Корелицького стаціонарного відділення.

 

 

 

 

Детальніше...

 

Детальніше... 05.07.2013 р. в присутності директора територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) М.М.Тарасюк, завідуючої Корелицького стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких перестарілих громадян Л.В.Юзькевич  для підопічних, які проживають в стаціонарному відділенні, культорганізатором територіального центру  М.М.Огар  була прочитана лекція до свята Івана Купала на тему «Івана Купала – давнє народне свято», усі присутні з цікавістю слухали, а також долучалися зі своїми розповідями про це свято.

 

Детальніше... 3 липня з метою перевірки закладів культур району комісією у складі  керівника відділу культури О. М. Гавінської, провідного спеціаліста відділу культури І. М. Задорожної, директора районного Народного дому м. Перемишляни В. Теодоровича здійснено об’їзд бібліотек-філій с. В. Глібовичі, с. Волощино Народних домів с. В. Глібовичі, м. Бібрка.
В ході перевірки працівникам закладів культури вказано на недоліки, необхідність утримання приміщень у належному стані,  здійснено перевірку ведення документації.

 

Детальніше... 27.06.2013 р. в присутності директора територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) М.М.Тарасюк, завідуючої Корелицького стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких перестарілих громадян Л.В.Юзькевич  для підопічних, які проживають в стаціонарному відділенні, культорганізатором територіального центру  М.М.Огар  була прочитана лекція до Дня Конституції України  на тему: «День Конституції – державне свято»

 
Більше статтей...