Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 1976 гостей на сайті

Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

25 лютого мешканців села Підмонастир о 16.00 год запрошують у Народний дім, о 17.30 год. мешканців села Волощина запршують у Народний дім, а о 19.00 мешканців села Великі Глібовичі запршують у школу для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

Детальніше...З нагоди Дня Конституції України всіх підопічних Корелицького стаціонарного відділення привітав директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) М.В.Сайко, та культорганізатор М.В.Пилипів  прочитала лекцію до «18- річниці Конституції України».

 

Детальніше...08.06.14 р. викладачі Перемишлянської музичної школи здійснили поїздку у с. Лагодів з агітаційним концертом. «Свято музики» проходило в теплій, затишній атмосфері. В програмі були представлені різні жанри та твори українських і зарубіжних композиторів. У це велике християнське свято Зіслання Святого Духа у концерті звучали прекрасні пісні на духовну тематику. Жителі села Лагодів із захопленням слухали виступ духового оркестру під керівництвом         Р. Марківа. Спільно із викладачами у концерті брали участь і учні музичної школи: Гац С., Заставний В., Гальчак В., Книш Р., Демчук А., Задорожний С., тріо «Калинонька», дует «Світлячки».
Від цього маленького музичного свята на душі було тепло та радісно усім мешканцям с. Лагодова, які так чисельно зібрались у залі Народного дому. Зі сльозами на очах та гучними оплесками проважали наших артистів. Стихли останні музичні акорди, звуки духового оркестру та сільське життя продовжується звичною стежиною трудових буднів, але в душах глядачів сподіваємось залишилось відчуття свята та радості.

 

Детальніше...Традиційним вінцем завершення чергового навчального року в Перемишлянській дитячій музичній школі стали щорічні звітні концерти та урочистості з нагоди вручення свідоцтв випускникам навчального закладу. Цьогорічне музичне дійство відбулося у час великого християнського свята – Вознесення Господнього, 29.05.2014р.,  у РНД м. Перемишляни.
Навчання музиці дітей – найголовніше завдання викладачів ПМШ. За роки існування школа стала справжнім осередком музичної культури  району і Перемишлян зокрема. Педагогічний колектив робить все можливе, щоб у процесі навчання викликати у дітей зацікавленість до музики і при цьому прислухатись до пульсу життя, адже мистецтво є однією з форм та орієнтиром у пошуках вічних цінностей.

Детальніше...

 

Детальніше...Сектор молоді та спорту повідомляє, що 17.06.2014р. на території озера «Молодіжне» в м. Перемишляни відбулося влаштування  волейбольного пляжного майданчика за сприянням Перемишлянської міської ради, членами громадської організації «Лісівник» та молоддю Перемишлянського району.
Сподіваємось, що в майбутньому відгукнуться спонсори та жителі м.Перемишляни, яким не байдуже наше місто для впорядкування нашого мальовничого озера та чудового лісу.

 

Детальніше...13.06.2014 року Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено нараду з фахівцями із соціальної роботи.
На нараді обговорювалися питання здійснення моніторингу стану забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про організацію роботи щодо профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі в оздоровчому таборі « Дружба»; про організацію роботи щодо можливості розміщення сімей біженців з Луганської та Донецької областей; про виконання Плану заходів з профілактики і запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення у Перемишлянському районі на 2014 рік; про  організацію роботи  на виконання Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року».

 

Детальніше...На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 14.05.2013 року     № 63/0/6-13 та листа Міністерства соціальної політики України від 17.04.2013 р. № 221/0/15-13/57 щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа 11 червня  2014 року інвентаризаційна комісія здійснила виїзд на територію Дусанівської,  Брюховицької,  Осталовицької, Іванівської, Болотнянської сільських рад Перемишлянського району.  Керівник апарату Перемишлянської  райдержадміністрації   Науменко О.В.,  начальник служби у справах дітей Гриньків Г.В., заступник начальника, начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей   Куніцька Г.І., головний спеціаліст служби у справах дітей  Кінаш Г.Л.,  фахівець із соціальної роботи Перемишлянського РЦСССДМ – Твердь Н. провели інвентаризацію житлових приміщень, які належать на праві користування або праві власності дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. В результаті проведеної роботи обстежено житло 20 дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування,  про що складено відповідні акти.

 
Більше статтей...